Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Секрети вугрів

Вугрі (акне ) - найпоширеніше захворювання шкіри, що вражає до 85% осіб у віці від 12 до 25 років і 11% осіб у віці 25 років і старше. Її виникнення пов'язано з гормональною перебудовою організму. Порушення діяльності органів травлення, нервово-психічні переживання сприяють більш тяжкого і тривалого перебігу цього захворювання шкіри.

Глибоко помиляються ті, хто вважає, що вугрі з віком пройдуть і тому лікуватися не потрібно. До 20-25 років дійсно вугрі іноді зникає сама по собі, але може зберігатися до 30 років і старше.

Якщо вугровий висип не лікувати, то з'являються більш великі і глибокі висипання, які можуть поширитися і на шкіру шиї, грудей, спини. Після неї нерідко залишаються рубці, які зберігаються все життя. Але навіть легкі випадки викликають значний емоційний стрес і мають серйозні психосоціальні наслідки. На щастя, акне в більшості випадків можна ефективно лікувати, що запобігає утворенню дефектів і емоційних рубців, які можуть залишатися на все життя.

Тенденція до появи вугрів передається спадково і не залежить від віку. Але це не означає негативної відповіді на питання. Поява вугрів у дорослих залежить від багатьох факторів, і їм можна протистояти при незначних змінах в образі життя. У підлітків поява вугрової висипки в результаті бурхливого статевого розвитку також піддається контролю, і можна навіть позбутися від неї зовсім, правильно доглядаючи за шкірою і приймаючи певні профілактичні заходи.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити