Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Щоденний догляд

Щоденне сталість і послідовність у поєднанні з періодичними спеціальними процедурами - найголовніше в догляді за шкірою. Також важливо при виборі системи догляду за шкірою врахувати всі фактори - і тип шкіри, і її вік, і пору року, і індивідуальні особливості Вашого організму.

Підлітки

Шкіра чутливо відгукується на гормональні перебудови в організмі. Результат - зайва активність сальних залоз і закупорені пори, камедони, які починають запалюватися, утворюючи вугрі. Шкіра потребує ретельного щоденного догляду.

 

Двадцятирічні

Шкіра повинна бути в найкращому стані, але, якщо не почати доглядати за нею, перші ознаки старіння з'являться ближче до тридцяти років, а на сухій шкірі - навіть до 25. Правильний догляд за шкірою допоможе продовжити їй молодість.

Тридцятирічні

Догляд за шкірою в тридцять років - це її харчування. З віком процеси обміну в шкірі сповільнюються, зменшується активність сальних залоз. Найголовніше - очистити шкіру, не пересушує її, і потім зволожити, адже саме на сухих ділянках шкіри в першу чергу з'являються зморшки.

 

Сорокарічні

Добре помітні зморшки з'являються в області очей і навколо рота. Ближче до п'ятдесяти губи втрачають пружність і щільність, перед приходом менопаузи сповільнюється діяльність сальних залоз, шкіра стає сухішою і схильною лущення.

П'ятдесятилітні і старше

Настав час, коли вік невблаганно починає відбиватися на шкірі обличчя. Колаген і еластин поступово зникають, зморшки стають все глибше, а шкіра - все суші. Виділення ряду гормонів під час менопаузи сповільнюється, отже, слабшають процеси регенерації шкіри. Можливо також погіршення її кольору через млявого обміну речовин.

За допомогою широкого спектру се дств дл я догляду за шкірою різних віків і типів можна скласти індивідуальну систему догляду. Почати доглядати за шкірою ніколи не рано. Догляд за обличчям повинен стати невід'ємною частиною Вашого туалету, якщо Ви хочете завжди залишатися привабливою!