Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Догляд за шкірою

1. Огромно при косметичному догляді за шкірою значення води. Вона не тільки очищає шкіру, але і активізує життєві функції організму, загартовує і тренує його, сприятливо впливає на нервову систему. Щоденні водні процедури є основною нагальною потребою коли мова йде про догляд за шкірою обличчя.

2. Повсякденний догляд за будь-якою шкірою покликаний вирішити три основні завдання: її очищення, пом'якшення і захист від шкідливих впливів зовнішнього середовища.

Косметичними процедурами з шкіри видаляються частинки її власної життєдіяльності, пил, декоративна косметика, створюються оптимальні умови для всіх її життєво важливих функцій: дихальної, теплообмінної, видільної, захисної та інших.

3. Очищення необхідно будь-якій шкірі в будь-якому віці. Найпоширеніший спосіб очищення вмивання водою. Однак роговий шар під дією води має здатність до набухання. З цієї причини косметологи одностайно дотримуються рекомендацій вмивання тільки вранці. Догляд за шкірою ввечері вони радять робити за допомогою молочка для вмивання, лосьйонів, рідких кремів, рослинних олій, соків та іншого.

4. Не користуйтесь часто милом або мильним кремом вони сушать шкіру, для догляду за шкірою дуже корисно короткочасне дію холодної води і протирання її льодом (але тільки вранці холодні процедури на ніч можуть спровокувати безсоння); систематичне умивання теплою або гарячою водою прискорює в'янення шкіри сприяє, розширенню пір, збільшенню сухості при сухій шкірі і жирності при жирній.


5. Пом'якшення шкіри в домашніх умовах здійснюється за допомогою пом'якшуючих кремів, косметичних масок, лосьйонів, рослинного масла, масляних компресів. Пом'якшувальну дію на шкіру надає профілактичний (гігієнічний) і лікувальний масаж обличчя і шиї.

6. Наносити крем на шкіру обличчя і шиї потрібно злегка надавлюють або рухами. Шкіра сприймає крем тільки в мінімальних кількостях. Є дані про те, що шкіра обличчя за одну косметичну процедуру може поглинути не більше 0,75 г жиру. Товстий шар крему на шкірі, особливо якщо залишити його на ніч, замість користі може принести відчутну шкоду.

7. Вранці крем нанесіть на вологу (після вмивання водою) шкіру. Надлишки вологи і крему промокніть рушником або серветкою. Увечері, після очищення шкіри лосьйоном, крем нанесіть ватним тампоном, змоченим у воді, сольовому розчині або настої трав.

8. Перед виходом на вулицю наносите на шкіру обличчя захисні креми, влітку сонцезахисні з необхідним по ситуації фактором захисту, взимку захисні морозостійкі креми.

Сподіваємося, що наша стаття про догляд за шкірою буде вам корисна.

Додати коментар


Захисний код
Оновити