Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

ДЕМАКІЯЖ

Знімати макіяж потрібно дуже обережно, не розтягуючи шкіру. Поставтеся дуже уважно до вибору очищувальних засобів. Вони обов'язково повинні відповідати типу і стану вашої шкіри.

Спочатку знімають губну помаду. Це найкраще робити за допомогою ватного тампона або диска, рухаючись від кутів губ до їх середині. Наступний етап - демакіяж очей. При цьому потрібно бути особливо обережною, оскільки на століттях шкіра не дуже еластична, а, крім того, слизова очей дуже схильна подразнення.

Для зняття туші з вій на нижню повіку під вії накладають зволожені ватні тампони, після чого обережно знімають туш ватним тампоном, змоченим косметичним молочком, в напрямку від лінії росту до кінчиків вій. Для зняття макіяжу з очей можна скористатися і домашніми засобами: ватний тампон змочити водою, злегка віджати, нанести на нього трохи оливкової або іншої рослинної, крім соняшникової, олії. Цим тампоном протріть верхню повіку від внутрішнього кута ока до зовнішнього, потім, не відриваючи тампон - від зовнішнього до внутрішнього. Потім тампон промийте водою і повторіть процедуру.

Шкіра обличчя очищається по масажних лініях за допомогою косметичного молочка або будь-якого іншого засобу, що очищає.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити