Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

ТЕХНІКА СТВОРЕННЯ МАКІЯЖУ

Мирка Климова-Фюгнерова у своїй Книзі для жінок пише: Фарбуватися можна, але за однієї умови: якщо у вас є хороша і розумна подруга, яка, у разі, якщо ви почнете зловживати фарбами і ставати смішний, прямо скаже вам про це. Справедливе зауваження. Перш ніж наносити грим, треба пам'ятати, що денний грим повинен бути майже непомітний. Вечірній, більш насичений, повинен відповідати тону шкіри, кольору очей і волосся.Натуральний макіяж

1. Нанести на обличчя і шию зволожуючий крем (вибирається залежно від типу вашої шкіри). Обов'язково змастити і повіки, намагаючись, однак, щоб на вії потрапило якомога менше крему.

2. Зволожити губку з латексу і потім добре віджати її рушником. Нанести на середину губки рідкий тональний крем, відповідний за кольором вашій шкірі. Зігнути губку навпіл, щоб грунтовка проникла в її пори. (Якщо губку НЕ зволожити, тональний крем не розподілиться рівномірно і не буде прозорим.)

3. Тепер промокати цієї губкою шкіру обличчя, поки все воно не покриється рівномірним шаром. Всі поглиблення (ямку на підборідді, за крилами носа, очниці) обробити особливо ретельно. У напрямку підборіддя і вух наносити фарби трохи менше і краще розтирати її.


4. Взяти пензликом трохи рум'ян і, трохи торкаючись до щік, розтерти їх криво по напрямку до вух. Трохи рум'ян варто нанести і на вилиці нижче брів, з боків чола і на підборіддя. Все добре розтерти. Якщо ви бачите переходи від рум'ян до грунтовки, то ще раз обережно промокніть проблемні місця губкою, щоб вони стали непомітними. При цьому рекомендується рум'яна НЕ втирати, а лише притискати губку до шкіри.

5. Якщо ваша шкіра має схильність до підвищеного блиску, спробуйте середину особи (лоб, ніс, підборіддя) зробити матовими за допомогою натурального тону пудри. При цьому можна користуватися товстої пензлем, набираючи на кінчик зовсім небагато пудри. Пам'ятайте, ваша мета - надати лише матовість проблемній зоні.


6. Для натурального макіяжу брів щіточку від туші рекомендується обережно обтерти про папір і злегка провести нею по бровах. Спершу паралельно напрямку зростання, потім знизу вгору. Фарба повинна лише торкнутися волосків, а не шкіри.

7. Тепер займемося макіяжем очей. Варто продумано ставитися до відтінку олівця для повік (у відповідності з вашим цветотіпом), інакше ваш денний макіяж буде виглядати незграбно. Потім накладіть штрих. Тягнути штрих слід від середини століття, причому на верхньому столітті риса стає ширше назовні. Злегка розітріть штрих аплікатором.

8. Пофарбуйте вії тушшю, не забуваючи на зовнішній стороні вій накладати її рясніше.

9. Останній штрих - помада. Наносите нейтральний тон, відтіняє натуральний колір губ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити