Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж

Макіяж - це мистецтво. Мистецтво приховування невеликих дефектів і підкреслення природної краси жінки. Умілий макіяж освіжає обличчя, маскує пігментні плями, пори, сприяє утвердженню власного стилю та виявленню неповторності кожної жінки.

Однак запам'ятайте: макіяж не повинен стати самоціллю. Надмірне його вживання суперечить здоровому глузду. Густо накладена косметика не прикрашає обличчя, а навпаки, робить його грубим, вульгарним, навіть старить.Вирішивши оволодіти навичками макіяжу, ви повинні дізнатися про деякі секрети декоративної косметики. І тут вам буде потрібно не тільки весь ваш художній смак, але і значне почуття міри, певний досвід, щоб ваш макіяж не виглядав занадто вульгарно.

Уважно стежте за всіма новинками у світі декоративної косметики, адже на порозі кожного нового сезону дизайнери вносять модну коректування в палітру кольорів, відповідно до якої змінюються і суспільні пристрасті.

Однак, перш ніж перейти до розповіді про техніку нанесення макіяжу, давайте спочатку поговоримо про правильний вибір колірної гами. Адже у кожної з нас є кольори, в яких ми виглядаємо найбільш ефектно.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити