Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як правильно фарбувати вії тушшю

Щоб стати кокетливою Мальвіною - володаркою розкішних вій, потрібно і важливо знати деякі правила використання туші. Адже всі розуміють, що злиплі вії з грудочками туші на них зовсім не прикрашають очі жінок. Якщо купити добротну дорогу туш, то це зовсім не означатиме, що вії стануть ідеальними, як тільки ви змахне пензликом.

Більшість досвідчених жінок вже давно навчилися правильно фарбувати вії тушшю, щоб вони виглядали природно і були пухнастими при цьому. Але для кращого запам'ятовування ми пропонуємо вам прочитати поради, які використовують професійні візажисти.Щіточку потрібно тримати правильно
Завжди тримайте щіточку паралельно віям, рухи повинні бути легкими і зигзагоподібними, напрямок - від коренів до самих кінчиків. Фарбувати очі завжди починайте з нижніх вій. Це допоможе уникнути відбитка туші на нижньому столітті, коли ви будете фарбувати верхні вії.

Користуйтеся гребінцем для вій
Яка б оновлена не була щіточка для туші, в обов'язковому порядку слід користуватися гребінцем для вій. Професійні візажисти тільки за допомогою гребінця для вій видаляють з вій зайву фарбу і розділяють їх. В якості гребінці для вій ви можете скористатися щіточкою від старої туші, попередньо вимивши і висушивши її.

Користуйтеся щипцями для вій
Якщо вії підкручені, то погляд стає більш кокетливим, а очі візуально стають більше. Для підкручування вій можна користуватися спеціальними щипчиками. Важливо те, що щипчики можна використовувати тільки на сухі вії. Це найкраще робити перед фарбуванням вій тушшю або ж після повного її висихання.

Користуйтеся базою для вій
Коли у вас намічається святковий вихід, і вам потрібно створити ефект накладних вій, ви можете для цього використовувати спеціальну базу для вій. З її допомогою можна не тільки доглядати за віями, але і на порядок збільшити їх обсяг і довжину. Також візажисти рекомендують перед фарбуванням вій покрити їх кремом для очей і дати йому висохнути. Завдяки такому прийому можна помітно збільшити довжину ваших вій.

Побережіть туш
Не варто рухати щіточкою туди-сюди в тюбику, від цього сильно страждає якість продукту, а також зменшується термін його служби. Найчастіше, достатньо лише один раз занурити щіточку в туш, щоб цього вистачило нафарбувати обидва ока. Для інтенсивного макіяжу допускається ще одне Макану пензлика.

Припудрюйте повіки
Цей прийом допомагає туші довше триматися на віях. А також буде простіше видалити неакуратні сліди туші з шкіри обличчя, при цьому не зіпсувавши макіяж.

Пам'ятайте про куточки очей
Коли вії повністю нафарбовані, потрібно прикрити очі і пройтися пензликом по їх кінчиків. Особливо варто звернути увагу на куточки очей, адже саме там розташовані найдовші вії, завдяки яким задається загальна панорама при виконанні макіяжу очей. Потім очі потрібно відкрити і крайні війки ще раз добре фарбувати.

Коректуйте форму очей
Навіть за допомогою однієї тільки туші для вій, можлива візуальна коректування форми очей. Наприклад, якщо потрібно візуально збільшити очі і «відчинити» погляд, потрібно ретельно прокрасити верхні вії, а нижні при цьому не чіпати. Щоб погляд був важким, потрібно однаковою мірою прокрасити і нижні, і верхні вії.

Користуйтеся кольоровою тушшю
За допомогою кольорової туші для вій можна змінювати глибину погляду і відтінок ваших очей. При цьому не вимагається застосування інших тонкощів макіяжу. Приміром, блакитним очам можна додати яскравості, якщо замінити чорну туш блакитний, а карі очі можна зробити більш насиченими, якщо використовувати фіолетову туш. Жінки із зеленими очима можуть скористатися коричневими і болотно-зеленими відтінками туші. Для зорового збільшення вій, щоб не накладати на них туш у великій кількості, можна застосувати наступний спосіб: спочатку ретельно прокрасьте вії класичної чорною тушшю, а потім будь кольоровою тушшю відтінятимете їх кінчики.

Не бійтеся комбінувати туш
У деяких випадках, щоб створити ідеальний макіяж, потрібно використання, як мінімум, двох видів туші. Не бійтеся їх комбінувати. До прикладу, якщо використовувати одночасно підкручувати туш і об'ємну, у вій з'явиться сексуальний вигин і прекрасний обсяг.

При покупці туші завжди дивіться на пензлик
Дуже рідко жінки зважуються випробовувати туш прямо в магазині. Звичайно ж це не зовсім гігієнічно. Але як же тоді вибрати найбільш підходящу туш? Найчастіше інформації в описі виробника буває недостатньо. Тому завжди дивіться на пензлик. Приміром, великою пухнастою пензликом класичної форми можна зробити вії об'ємними. Силіконова тонка пензлик зробить вії довшими і чітко розділеними, а за допомогою щіточки зігнутої форми можна отримати потрібний вигин вій. Найкраще в своїй косметичці завжди тримати дві туші, адже якщо, наприклад, мати тільки об'ємну туш з великою щіточкою, вам буде дуже складно профарбовують нею куточки очей і нижні вії.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити