Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Догляд за фарбованим волоссям

Перш ніж говорити про основи догляду за фарбованим волоссям, слід трохи розповісти про вибір фарб.

При виборі фарб слід враховувати свій тип волосся і набувати тільки ті фарби, які до нього підходять. Також бажано, щоб в комплекті завжди був бальзам-ополіскувач. Перед фарбуванням слід перевірити, чи немає у вас алергічної реакції на дані фарбувальні речовини.


У самому ретельному догляді фарбоване волосся потребують протягом першого місяця після фарбування. Пов'язано це з тим, що в результаті використання фарбувальних речовин пошкоджується структура волосся. І всі наступні місяці волосся відновлюються.

Пошкоджень не відбувається лише при використанні натуральних барвників, таких як хна, басма і цибулиння. При покупці фарби для волосся також необхідно купити кондиціонер та шампунь тієї ж фірми, призначені для застосування відразу після процедури фарбування. Головне призначення таких засобів - це запобігання лужної реакції на шкірі голови.

Фахівці не рекомендують фарбувати волосся чаші одного разу на три місяці, оскільки в результаті цього можна заподіяти сильний шкоди волоссю, після якого доведеться дуже довго лікуватися. До того ж якісні сучасні фарби характеризуються стійкістю, так що повторно фарбувати волосся сенсу ніякого немає.

 


Тим, хто звик постійно мити голову, фахівці рекомендують перші два тижні після фарбування мити голову шампунем тільки з рівнем кислотності рН, добре нейтралізуючим луг. До того ж такі шампуні дуже добре відновлюють міжклітинні зв'язки в волоссі. Вони здатні додати їм оксамитовий і шовковистий вигляд.

Дуже багато хімічних речовин, які використовуються при фарбуванні волосся, продовжують діяти аж до повного їх висихання, так що не варто поспішати з розчісуванням відразу після фарбування. Це може перешкодити рівномірності фарбування. Крім цього, після процесу фарбування можна мити волосся протягом перших трьох днів. Також фарбоване волосся після їх висихання потребують щоденному розчісуванні (не менше 5-10 хвилин).

В процесі догляду за фарбованим волоссям рекомендується використовувати яєчний жовток. Він добре зміцнює волосся і сприяє їх швидкому відновленню. Застосовують яєчний жовток як у чистому, так і в розбавленому теплою водою вигляді. Будь їхні цих варіантів добре зміцнює шкіру голови. Такі засоби рекомендується застосовувати не менше 1 разу на тиждень. При цьому рекомендується протягом десяти хвилин робити масаж кінчиками вказівних пальців.

Додати коментар


Захисний код
Оновити