Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як вибрати фен для волосся

У магазинах техніки можна зустріти багато різних фенів. Багатьом дівчатам, коли вони думають, як вибрати фен для волосся, здається, що краще купити «професійний» фен, так як моделі, зроблені спеціально для професійних перукарів і візажистів, надійніше і краще, але вони помиляються. Звичайно, якщо купити хорошу професійну модель, то вона буде працювати краще, ніж погана звичайна.

В основі розробки професійних моделей лежить розрахунок на те, що вони будуть використовуватися майстром протягом повного робочого дня, тобто восьми-десяти годин, і фен витримає таке навантаження. До того ж у клієнтів волосся завжди різного типу, тому професійна модель фену завжди оснащена двома-трьома температурними режимами і двома-трьома потужностями обдування. Серед додаткових можливостей - наявність режиму холодного обдуву і різних насадок. Якщо ви не збираєтеся використовувати всі переваги, які є у професійній моделі, не варто витрачати гроші на її покупку, так як є звичайні фени, у яких такі ж переваги, як і у професійних моделей.Як вибрати фен для волосся?

Перш за все, потрібно визначитися, для яких цілей вам необхідний фен. Якщо він потрібен тільки щоб висушувати волосся після душу, то краще всього зупинити свій вибір на самому потужному фені, який має одну насадку-концентратор. Якщо волосся тонке, то можна зупинитися і на малопотужному фені.

Якщо вам потрібно не тільки сушити волосся, але і укладати, то слід придивитися до моделей, у яких є декілька швидкостей і кілька теплових режимів (щоб попередньо просушити волосся - користуються високим, для виконання укладки - середнім, а щоб її закріпити - холодним режимом) .

Якщо у вас на голові хімічна завивка, і волосся потрібно сушити і укладати, то підійдуть моделі, оснащені дифузної насадкою. Вона представлена у вигляді диска діаметром 10-15 сантиметрів, на поверхні якого є закруглені «пальчики». Такий насадкою користуються, щоб укладати кучеряве волосся і волосся з хімічною завивкою. «Пальчики» можуть мати різну довжину, вони повторюють рельєф голови. Найчастіше вони закругленої форми, порожнисті, з отворами по всій довжині. Гаряча струмінь розсіюється і направляється на локони, а не на шкіру.

Власницям коротких волосся призначені фени-щітки, які одночасно можна використовувати для сушіння і для укладання волосся, роблячи зачіску об'ємною. Щоб створювати локони, можна скористатися повітряної електрощіткою з подачею гарячого повітря потужністю менше 200 Вт У таких моделях в комплекті є два-три види насадок. Найчастіше потужність фенів від однієї до двох тисяч ват. Чим більш потужний фен, тим більш якісною буде укладання, але для коротких стрижок зазвичай не потрібно, щоб фен був дуже потужним.

Не так давно був винайдений спеціальний фен, призначений для випрямлення волосся. У ньому є гострі щипці, защепляем волосся на зразок маленьких утюжків, одночасно висушуючи і випрямляючи.


Високопотужні фени мають перевагу в тому, що у них більш сильний піддув, а значить температура нижче. Якщо ваше волосся після хімічної завивки, або ж тонкі і слабкі, то для них не підходить гарячий режим, вам потрібно зупинитися на моделях, які мають декілька теплових режимів.

Коли ви купуєте фен, потрібно дивитися, щоб його було зручно тримати в руці, а якщо фен обертається, щоб не відбувалося закручування дроту, було зручне розташування кнопок перемикача, щоб фен сильно не шумів і менше важив. Буде зручніше, якщо фен оснащений петлею для підвішування.

Також варто звернути увагу на наявність у фена фільтра. Робота фена заснована на принципі пилососа - він постійно засмоктує повітря. Крім повітря він ще засмоктує дрібну бруд, пил і волосся. При відсутності фільтра фен перегрівається і через деякий час перегорає. Тому краще зупинитися на моделі, яка має фільтр, легкодоступний для чищення. Також є моделі, в яких відбувається автоматичне відключення, коли досягається критична температура.

Функція іонізації в фені

У дешевих моделях фенів для волосся користуються металевими або пластиковими нагрівальними елементами, які служать для розсіювання позитивно заряджених іонів. Коли відбувається вплив позитивного заряду іонів на нейтральні лусочки волосся, відбувається їх розкривання, волосся стає тьмяним і починають закручуватися.

У багатьох сучасних моделях фенів для волосся є функція іонізації. Вона діє таким чином: відбувається розщеплення молекул води таким чином, що їх проникнення в кутикулу і коріння волосся стає легким, вони зволожуються. Завдяки цьому волосся стає більш здорові і блискучі. Крім того, завдяки функції іонізації в фені на позитивні іони насилаються негативні, що призводить до їх нейтралізації. Завдяки негативно зарядженим іонам відбувається згладжування лусочок і зниження рівня статичної електрики. За допомогою фена з іонізатором волосся можна висушити швидше і вони не будуть електризуватися.

Фен турмалін

Не так давно на ринку з'явилася Турмаліновим технологія. Завдяки їй позитивно заряджені іони виробляються в більшій кількості. Такий фен турмалін дозволяє виконати сушку волосся на сімдесят відсотків швидше, а волосся стає гладенькі.

 

Як правильно сушити волосся феном?


Щоб зробити об'ємними волосся, які мають середню і велику довжину, сушити їх треба нахиливши голову і звісивши волосся. Волосся збиваються з допомогою пальців проти їхнього росту, а струмінь повітря при цьому повинна енергійно направлятися в різні боки. Після часткової сушіння волосся голова піднімається, і волосся укладаються в тій формі, в якій необхідно.

Для короткого волосся процедура трохи інша: вони спочатку зачісуються за допомогою фена, а потім щіткою наїжачує проти їхнього росту, при цьому нагнувши вперед голову.

У той час, коли ваші волосся сушаться й укладаються, фен потрібно тримати в такому положенні, щоб повітря йшов від коренів до кінців волосся. Така сушка допомагає чешуйкам волосся лягати правильно і надає волоссю блиск. Фен потрібно тримати на відстані не менше двадцяти сантиметрів від голови.

Додати коментар


Захисний код
Оновити