Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Масаж волосистої частини голови

Щоб ваше волосся було у відмінному стані і добре росли, допоможе регулярний масаж волосистої частини голови.

А щоб різко підвищити ефективність такого масажу, бажано під час самої процедури застосовувати спиртові настоянки на травах або трав'яні відвари. Масаж складається з втирання екстрактів лікувальних трав в шкіру голови подушечками пальців. Всі ваші рухи повинні бути дуже легкими і масажними.Розглянемо деякі рецепти настоянок на травах, які легко можуть бути використані для масажу. Втирати їх потрібно щодня протягом семи днів, потім бажано зробити перерву на три дні, а потім курс знову повторити. Щоб побачити ефект після застосування настоянок в масажі голови знадобиться один-два місяці.

Масаж волосистої частини голови: рецепти настоянок

1. Для приготування першої настойки для масажу потрібно подрібнити коріння і кореневища кропу і петрушки. Потім їх потрібно кип'ятити протягом п'ятнадцяти хвилин, після чого в киплячий відвар додати квітки, плоди, листя і стебла і кип'ятити ще дві хвилини. Далі відвар настоюється протягом десь сорока хвилин, а потім його потрібно процідити. Настій потрібно застосовувати під час масажу і використовувати свіжий (зберігати в холодильнику настій можна не більше трьох днів).

2. Беремо корінь лопуха, листя кропиви, арніки, календулу, ромашку, хвощ польовий і березові бруньки (кожної трави по шість столових ложок). Цей збір заливається п'ятдесятивідсоткове розчином спирту. Наполягати його потрібно два тижні.

3. Для приготування черговий настоянки потрібно взяти листя кропиви (вісімдесят грамів), коріння кропиви (двадцять грам), коріння лепехи (десять грам), воду (п'ятдесят мілілітрів), спирт (тридцять мілілітрів). Все перемішується і настоюється протягом тижня. Використовувати під час масажу голови.

4. Для приготування наступної настоянки потрібно приготувати свіжий сік з листя настурції (сто мілілітрів), кропиву (сто десять грам), перстачу прямостоячого (десять грам) і спирт (півлітра). Траву і сік листя змішати і залити спиртом. Наполягати протягом п'ятнадцяти днів. При масажі голови втирати в коріння волосся.

Як робити масаж голови: відео
У цьому відео представлений найпростіший і найефективніший спосіб, як робити масаж голови самостійно без будь-чиєї допомоги.

Додати коментар


Захисний код
Оновити