Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Брондуровання волосся

Що тільки не доводиться робити дівчатам з волоссям для підтримки стилю, моди і неперевершеності. Ось і зараз майже всі дами повально захоплюються брондурованням. На даний момент ця нова тенденція є однією з наймодніших в сьогоднішньому перукарському мистецтві.


Основною суттю процедури брондірованія є отримання волосся, які будуть мати природний колір, але пасма при цьому будуть як би вигорілими. Адже природність і мінімалізм в наш час користуються найбільшою популярністю. Після такої процедури ваші волосся будуть мати яскравий і красивий зовнішній вигляд, блискучий і сяючий. І при цьому вони будуть залишатися здоровими, а не сухими і млявими. Будь-яка жінка звичайно ж захоче, щоб її волосся виглядали саме так.

1. Брондуровання волосся

Бронд називають поєднання відтінків декількох різних кольорів, чия сукупність створює гарний колір, завдяки якому відбувається зорове поліпшення кольору і стану шкіри обличчя, а волосся стає більш об'ємними і густими. Саме тому ця процедура ідеально підходить дівчатам з волоссям без обсягу і краси.

Ця процедура має масу позитивних моментів. Розглянемо їх уважніше, щоб ви могли напевно вирішити - чи потрібна вона вам чи ні.

Якщо виконати брондуровання волосся, у вашої шкіри буде більш свіжий вигляд, і ваш вік буде здаватися меншим. Завдяки брондурованню добре ховається сивина, і вам не потрібно нервувати, коли пасма почнуть відростати, так як переходи зроблені плавними і природними. Тому підфарбовувати волосся кожні три тижні вам не доведеться. Після брондірованія волосся стає більш пишними і красивими.

2. Брондуровання волосся: технологія

Для успішного виконання процедури брондірованія волосся необхідний правильний підбір кольорів, в які будуть забарвлюватися волосся. Основна мета - домогтися природності, тому слід обирати не більше трьох відтінків. Інакше у вас може вийти просте мелірування, а воно не має такої фішки, як брондірованіе.

Перш, ніж починати процедуру, волоссю потрібна підготовка. Вони повинні бути абсолютно здоровими. Тому або відвідайте перукарню, де вас позбавлять від посічених кінчиків, або зробіть маску для волосся, що січеться. Коли починають фарбувати волосся при брондурованні, то роблять це не від самих коренів, а відступивши один-два сантиметри. Це потрібно щоб при відростанні коренів все виглядало природно.

Далі волосся фарбують за спеціальною схемою, завдяки якій і з'являється в результаті необхідний нам ефект. Користуються дуже плавними переходами і максимальної природністю кольору волосся. При фарбуванні світлих волосся спочатку наноситься більш темний колір, і тільки на кінчики наноситься блонд. А як же ця процедура проводиться для шатенок і брюнеток? Щоб виконати брондуровання темного волосся, їх спочатку потрібно зробити світлішими. Виконується навіть кілька фарбувань волосся, а потім вже проводиться техніка брондірованія.

3. Брондуровання волосся в домашніх умовах

Звичайно ж, можливе проведення такої процедури і вдома. Але краще це робити в самому крайньому випадку, коли іншого виходу просто немає. Також будьте готові до того, що підсумок буде зовсім не таким, як ви очікуєте. Справа в тому, що брондірованіе сильно відрізняється від знайомого всім мелірування або фарбування волосся за допомогою однієї фарби.

По можливості, хоча б запросіть майстра додому або уважно вислухайте всі його рекомендації. Але краще не піддавати ризику своє волосся, адже з ними потім доведеться ще й ходити. Для виконання брондуровання волосся потрібно чимало майстерності і часу. І якщо допустити будь-яку, навіть маленьку помилку, колір волосся може бути зіпсований дуже сильно.

Додати коментар


Захисний код
Оновити