Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Чому випадає волосся у жінок

Всі жінки хочуть мати розкішне волосся. Якщо природа щедро нагородила представницю прекрасної статі шикарною шевелюрою, то за нею просто необхідно здійснювати гідний догляд. Для цього необхідно, в першу чергу, збалансоване харчування. Крім нього необхідно використовувати якісні засоби для догляду, а саме: шампуні, бальзами та лосьйони.

Також слід застосовувати різні саморобні настої (так звані засоби народної медицини). Звичайно все це повинно підбиратися в суворій відповідності до типу волосся тієї чи іншої людини. Застосування засобів, призначених для іншого типу волосся, може також бути причиною чому випадає волосся у жінок.


Однією з головних проблем усіх жіночих волосся є їх випадання. Взагалі, волосся у будь-якої нормальної людини постійно випадають, так що коли під час ранкового розчісування на гребінці залишається невелика кількість волосся, в цьому немає нічого страшного. Проблема виникає тоді, коли випадає їх занадто багато. До слова кажучи, середня тривалість життя однієї волосини становить близько 4 років.


Найчастіше волосся у людей випадають восени і навесні. Пов'язують це, насамперед, з авітамінозом. Якщо це так, то необхідно більше їсти фруктів і, можливо, варто пропити полівітамінний комплекс. Також підвищений їх випадання можливо у жінок після пологів із-за гормональних зрушень. У такому разі випадання пройде саме по собі через кілька місяців, коли організм набереться сил.

 


Чому випадає волосся у жінок?

1. Дисбаланс між жіночими та чоловічими гормонами в організмі. Як вже було сказано, він завжди виникає після пологів. Крім цього, можливі вікові зрушення. Ще може виникнути в результаті вживання яких препаратів.

2. За стресових ситуацій. Як не дивно, саме це і є основною причиною випадіння волосся.

3. Від нестачі вітамінів.

4. Через різних захворювань в організмі.

5. Як результат фарбування.

Процес фарбування в будь-якому випадку є стресом для волосся. Не дивно, що після нього волосся у багатьох починає випадати. Винятком, мабуть, є фарбування природними барвниками, такими як хна і лушпиння цибулі.

У будь-якому випадку, для встановлення точної причини випадіння волосся необхідно відразу звернутися до лікаря і пройти обстеження, так як іноді випадання волосся може бути першим сигналом до з'явився захворюванню, наприклад, онкологічному. В якості загальних порад можна порекомендувати їсти побільше фруктів і якомога менше нервувати.

Додати коментар


Захисний код
Оновити