Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Місячний календар стрижок

Волосся будуть красивими і здоровими, якщо новий похід в перукарню завжди завчасно планувати за місячним календарем стрижок. Якщо стригти волосся на молодий місяцеві, то вони швидко будуть зростати. А якщо ж зробити стрижку на убуваючому місяці, то волосся буде рости повільно і можуть почати випадати.


Місячний календар стрижок

Місяць у Овні
Волосся в цей час не варто стригти, зачіска може вийти дуже короткою, у волосся будуть непомітні нерівності і навіть мікротравми. У такий період краще всього фарбувати волосся без стрижки в вогненні і яскраві тони (мідний, рудий).

Місяць у Тельці

Це сприятливий час для догляду за своїм волоссям. Якщо ви в цей період будете робити маски для волосся вдома або в салоні, то отримаєте віддачу. Процедури оздоровлення надовго допоможуть зберегти гарний вигляд.

Місяць у Близнюках
Це сприятливий час для легенів, коротких і летять зачісок.

Місяць у Раку
У такий період не рекомендується йти в перукарню. Виключенням є випадки, коли у вас для цього є велике бажання. Але знайте, що цей похід принесе вам швидше душевне задоволення, ніж зовнішні зміни і красу.

Місяць у Леві
Допомагає створити яскраві зачіски на публіку. Але якщо ви не в формі і не хочете себе показувати, то спробуйте відкласти свій візит до майстра-перукаря на інший день.

Місяць в знаку Діви
Якраз час для створення акуратною і витонченою зачіски, ваша стрижка буде дуже добре тримати форму.

Місяць у Терезах
Відмінний час для створення спокійних та м'яких зачісок, які відрізняються шармом і стилем.

Місяць у Скорпіоні
Не чекайте нічого доброго від своєї нової зачіски, краще відмовитися від експериментів. В результаті ви можете бути незадоволені своєю зачіскою, хоча оточуючі будуть вами захоплюватися.

Місяць у Стрільці
Це нейтральне час для створення нових зачісок і фарбування волосся.

Місяць у Козерозі
Постарайтеся обмежитися простим підрізанням кінчиків волосся, глобальні зміни в зовнішності вам не доставлять радості.

Місяць у Водолії
Це як раз час для експериментів з волоссям, йдіть і робіть авангардні стрижки та різнокольорові фарбування.

Місяць у Рибах
Це дуже добре впливає на загальний стан волосся, власницям довгого волосся потрібно приділити більше уваги процедурам оздоровлення. Що стосується акуратності стрижки, то тут нічого не вийде.