Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як вибрати гребінець для волосся

Догляд за волоссям означає не тільки їх миття, їх ще потрібно вміти правильно розчісувати. Питання полягає не тільки в тому, як це робити, але і чим.

Як вибрати гребінець для волосся?

Спочатку потрібно підібрати матеріал, з якого виготовлена гребінець.


1. Краще, якщо використовували деревину чи ріг. Тільки у дерев'яного гребеня є одна проблема - його дуже важко підтримувати в чистоті, та й волога добре вбирається, але зате він не буде електризуватися і його торкання для шкіри досить приємно.


2. Гребінь, який зроблений з рогу, теж не електризується. Крім цього, серед його достоїнств - його складу, адже він дуже близький до складу волосся. Але і він володіє невеликим недоліком: якщо його часто і інтенсивно мити теплою водою, на ньому з'являються щербинки, які можуть нашкодити шкірі і волоссю.

 


3. Можна, звичайно ж, користуватися сталевими гребенями і гребінцями, але, перш ніж використовувати їх, потрібна невелика підігрівання, щоб ваші відчуття були більш приємними. Багато фахівці не радять користуватися гребінцями з металу, так як у них жорсткі зуби і, крім того, буває погана обробка.

4. Найпоширенішими є гребені і гребінці з пластмаси, вони досить міцні, гігієнічні, за ними просто і легко доглядати. Але через них наші волосся сильно електризуються.

5. Щоб правильно розчісувати волосся, потрібно використовувати гребінці без гострих країв зубів, адже вони можуть поранити шкіру.

6. Щоденне розчісування не вимагає застосування гребінця з частими зубами. Щітка для волосся повинна бути з твердою довгою щетиною помірної жорсткості. Підстава, по можливості, повинно бути виготовлене з гуми. За допомогою щіток можна не тільки розчісувати волосся, але і масажувати шкіру голови.

7. Важливо завжди добре чистити щітку або гребінець. На них накопичуються лусочки, жир і пил, і краще всього, якщо гребінець зразу ж після використання очищати за допомогою 10-процентного розчину нашатирного спирту.

Додати коментар


Захисний код
Оновити