Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як можна в школі познайомитися з хлопцем

Вчимося в одній школі, але немає можливості познайомитися - одвічне питання, який не втрачає актуальності в середовищі школярок. Почати вітатися з хлопчиком ні з того, ні з сього посеред навчального року - досить сміливий крок, на який не кожна дівчинка вирішиться. Та й результату ніякого це не гарантує. Але як же все-таки познайомитися з вподобаним хлопцем в школі, щоб це виглядало ненав'язливо і не передбачало будь-яких натяків?Дівчата зазвичай відчувають труднощі в самому початку знайомства. Особливо це важко дається в колективах (школа, місця відпочинку, двір з друзями, вуз). Саме основне - правильно зав'язати розмову. Насмілитися і сказати йому в лоб, що дуже хочеш з ним познайомитися - неправильне і навіть помилкове рішення. Починати потрібно з нейтрального «знайомства». Краще знайомитися у вільний час - це може бути зміна або ж після уроків. Отже, як же познайомитися з хлопцем в школі? Ти, як і кожна дівчинка, потребуєш допомоги і це можна використовувати в якості «приводу» для знайомства - більшість хлопців із задоволенням допомагають дівчатам. Наприклад, ти знаєш, що він чудово розбирається в певному предметі, це відмінний привід звернутися до нього за допомогою.

Можна звернутися до хлопця з питанням або проханням (допоможи будь ласка вирішити задачу, підкажи де можна знайти реферат, що дають на контрольній з певного предмету і т.п.). це досить поширений і непоганий спосіб для знайомства, причому він дає ще й привід для додаткової зустрічі. Запам'ятай, загальні справи часто об'єднують, головне не бути сильно нав'язливою, а робити це легко і невимушено. Далі можна запитати його про улюблені фільми, про улюбленому жанрі в літературі, про захоплення і ін Чим більше ти про нього дізнаєшся, тим більше тем для розмови з ним буде. Прекрасна тема для розмови і зближення - викладачі, можна поскаржитися на «нелюбого» викладача або розповісти якийсь випадок під час уроку (лекції, пари). Не виключений варіант, що хлопець не відразу відреагує на прохання про допомогу, не варто дивуватися - він може просто не очікував того, що саме до нього звернуться з таким проханням. Можна розрядити обстановку якийсь із «загальних» тем. Приміром, розкажи про недавню контрольній роботі. Якщо не знаєш про що конкретно говорити, краще помовчи - нехай говорить він. Тобі варто лише поставити тему для розмови. Не варто говорити фразу «розкажи мені що-небудь цікаве», краще почати з чого-небудь на зразок «а мені подобається комп'ютерна гра ...» або щось в цьому роді. Буквально через хвилиночку він підключиться до розмови і ти вже опинишся в ролі слухачки. Хлопці дуже люблять розповідати, особливо коли їх натхненно слухають. Тут важливо лаконічно вставити короткий розповідь про себе і поцікавитися трохи його життям. Обов'язково посміхайся, будь легкої у спілкуванні, веселою і оптимістичною і тоді все обов'язково вийде. Пам'ятай, що в спілкуванні напруга - тільки ворог. Можна весело жартувати, розповідати приколи - хлопцям подобаються веселі дівчата.

Прекрасний спосіб - попросити у хлопця потрібний підручник, чисту зошит або листочок. Вже на наступний день ти можеш сміливо вітатися зі своїм «спасителем». Ти вже почала з ним вітатися - це вже не погано для початку. Через деякий час можна звернутися до нього з проханням про допомогу. Ось тільки не варто повторювати те, що вже було. Якщо він поки сам не проявив ініціативу для знайомства, але продовжує з тобою вітатися, зажди трохи часу і починай діяти. Краще вибрати момент, коли він сам або з одним - в невеликій компанії. Пам'ятай, в цей день ти просто зобов'язана виглядати просто чудово. Підійди до нього і в жартівливому тоні скажи щось типу «Спаситель, привіт! Вчимося в одній школі, а до цих пір не знайомі. Як це так? Мене звати ..., а тебе як? давайте познайомимося, адже так веселіше буде вчитися! ». Можна також якомога більше дізнатися про його друзів, познайомитися з ними ближче. Знаючи друзів, ти можеш на перервах сміливо підходити в компанії, де він, і спілкуватися.

Спільні з ним друзі (в школі такі неодмінно знайдуться) - це також прекрасне перевага для тебе. Від друзів можна більше дізнатися про сюжеті об'єкті, а це допоможе краще підготуватися до знайомства з ним. Друзі також можуть як би випадково (природно, на твоє прохання) познайомити тебе з ним. Це прекрасний спосіб для знайомства. Також друзі можуть ненароком натякнути йому, що він дуже подобається дівчинці з його школи, звичайно ж, не видаючи тебе. А його реакція покаже, чи зацікавлений він і хоче познайомитися з тобою в даний момент або його це не цікавить. Можливо, що його дуже навіть зацікавить прихильниця, і тоді перший крок буде вже за ним.

Ще один спосіб для знайомств в сучасному світі - це популярні соціальні мережі (чати, «Однокласники», «ВКонтакте» та інші). Як і більшість підлітків, хоч в одній з мереж він обов'язково завів собі сторінку. Можна знайти його сторіночку, поспілкуватися з ним через мережі, а вже потім завести реальне знайомство. Тут не виключена можливість, що він запам'ятає твої фотографії і сам знайде тебе в шкільному середовищі. Тут головне - це зацікавити його через спілкування онлайн, а заодно можна і дізнатися - чим він цікавиться, що любить, які захоплення. Тут у тебе є чудовий шанс показати йому наскільки ти цікава як особистість, спілкуйся різнобічно. До слова, під час реального спілкування можна як би ненароком запитати «А ти В Контакті є?». І вже ввечері можна сміливо запрошувати його дружити і - вперед, до віртуального спілкування.

Наостанок варто відзначити, що завоювати увагу і симпатію хлопчика за допомогою хитрощів практично неможливо. Це марна трата часу і сил. Важливо залишатися такою, яка ти є насправді. Не варто також забувати, що далеко не всі хлопці товариські і легко йдуть на контакт. Їм теж нелегко даються перші кроки у знайомстві, хлопці теж можуть бути сором'язливими від природи. Вони під час перших розмов можуть вести себе нерішуче або навіть скуто, так, принаймні, може здатися на перший погляд. Він може соромитися зовсім не тебе, це просто натура в нього така. Він просто поки соромиться проявляти якісь почуття стосовно дівчатам. Якщо у тебе цей випадок, то всю ініціативу необхідно взяти в свої руки. Потрібно зробити все, щоб йому стало комфортно і зручно з таким другом і співрозмовником, як ти. У цьому немає нічого соромно, навіть якщо ти перша запросиш його погуляти - після уроків або на вихідному. Не виключено, що він, навпаки, буде дуже навіть вдячний тобі і відразу ж побачить у тебе більше, ніж просто друга. Перша тема для загальної розмови вже є - це ваша загальна школа.

Додати коментар


Захисний код
Оновити