Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Здоров'я

Як виростити майбутнього медаліста?

Всі батьки мріють про те, щоб їх дитина добре велося в усьому, за що б не брався: будь то…

Стимуляція фізичного розвитку у малюка

Коли маля народжується, батьки раді кожному його звуку, руху, навіть плачу. Як же…

Як запобігти нервові розлади у дітей

Життєві ситуації постійно ставлять над нам експерименти. Але наскільки ми натреновані і…

Стиль життя

Врятувати пральну машинку: порошок або гель

Делікатна проблема прання білизни виникає у багатьох господинь, які стикаються з…

Основні ознаки модною нічної сорочки

Сучасні нічні сорочки успішно конкурують за привабливістю образу з еротичною білизною,…

Дитяча кімната в стилі Hello Kitty

Вже кілька років поспіль мила кішечка з червоним (рожевим) бантиком на вушку і…

Краса

Стильна сумочка

Всім абсолютно давно відомо, що сумка самий затребуваний і незамінний жіночий аксесуар.…

Рюкзаки Monogram від Louis Vuitton

У далекі часи, первісні мисливці несли за спиною рюкзак. З метою покласти в нього свою…

Одяг в горошок: з чим краще носити?

«Горошок» - універсальний принт, відповідний будь-якій ситуації і відповідний будь-якого…

Зачіски

Зачіски для дам

Вибір вдалої зачіски - дуже важливий вибір у житті будь-якої жінки. Особливо якщо мова…

Жіночі зачіски на коротке волосся

Все більше представниць прекрасної статі віддають перевагу невеликій довжині волосся. Це…

Зачіска троянда з волосся

Зачіска «троянда» або «квітка» з волосся прикрасить будь-яку дівчину, що має довгі пасма.…

Схуднення

Абдомінопластика

Абдомінопластика є розділом хірургії, яка має на увазі під собою корекцію живота шляхом…

5 кроків до стрункості ніг

Мати стрункі ніжки - мрія кожної жінки. Для того щоб підтримувати своє тіло у формі,…

Аеробіка для схуднення

Аеробіка для схуднення підходить якнайкраще. У тому, що заняття аеробікою сприяють…

Як запобігти нервові розлади у дітей

Життєві ситуації постійно ставлять над нам експерименти. Але наскільки ми натреновані і готові перенести стреси, про це говорить наша нервова система. Найважче переносять стресові ситуації діти раннього віку. У них нервова система тільки формується і тому такі діти найбільше схильні до до нервово-психічних розладів. Вони емоційно переносять навантаження, які негативно впливають на нервову систему.

ЯКІ БУВАЮТЬ ПРИЧИНИ нервового зриву у ДИТИНИ?

В першу чергу, - це неправильне виховання з боку недосвідчених батьків. Наприклад, батьки молоді і недосвідчені, вирішили виховувати самостійно свою дитину. Відмовилися від порад бабусь і дідусів. І часто такі батьки в стресових ситуаціях просто ігнорують істерики дитини, або починають бити його, тим самим провокують агресію і нервовий зрив. Необхідно звернеться за консультацією до дитячого невролога.

Але у грамотних і досвідчених батьків все по-іншому. Такі батьки завжди прийдуть на допомогу своїй дитині. Вони завжди врахують психічні та фізичні здібності дитини в залежності від віку малюка. Чи не стануть лаяти даремно, а просто постараються поговорити з дитиною і допомогти йому розібратися в ситуації, що життєвої ситуації.

Деякі батьки вважають, що їли вони залякають дитини, то він не буде бавитися і буде зразковим малюком, але це зовсім не так. Дитина почне тільки від цього страждати емоційно, але балуватися менше не буде. Залякування дітей найчастіше призводять до стресових ситуацій. Діти погано сплять вночі, здригаються, тремтять, нерідко дорослі діти у віці 14 років страждають на енурез. А все це тому, що батьки не вміють правильно виховати своє чадо.

Якщо доросла дитина у віці 14 років під час сну мочиться в ліжко, то не треба ще більше лаяти його. Дитина робить це не спеціально, а лише тому, що у нього порушена нервова система. Такого малюка необхідно показати дитячого невролога та пройти з ним курс лікування.

Найчастіше переляк і стресові ситуації виникають у дитини від того, що батьки неправильно роз'яснили малюкові ситуацію.

Наприклад, дитина злякалася на вулиці собаки, і ця собака тепер снитися йому уві сні, він постійно думає про неї і вона постає переднім, як якесь чудовисько. А це відбувається тільки тому, що мама не пояснила дитині, що є злі собаки і добрі. Якщо не ображати собачку, то вона тебе ніколи не зачепить.

ПРИЧИНИ, ЩО ВИКЛИКАЮТЬ нервового перенапруження У ДІТЕЙ РАННЬОГО ВІКУ.

При неправильному виховання дітей, у них можуть виникнути погані риси характеру, шкідливі звички. Батькам дитини має бути навчити дитину позитивним і правильним якостям, щоб він міг правильно поводитися в сучасному суспільстві і спілкуватися зі своїми однолітками не боячись йти з ними на контакт.

Часто неправильне виховання дитини раннього віку полягає в тому, що тато починає лаяти дитини, за якусь провину, а мама чи бабуся починають жаліти дитину. І тоді він бачить в батька агресора і починає тягнутися до тих, хто його шкодує. Цього робити не можна. Якщо починають сварити дитину батьки, необхідно пояснювати його провину всім разом, щоб малюк зрозумів, що дійсно так робити не можна. А якщо один з батьків лає малюка, а інший починає жаліти, то в наслідок у дитини починає проявлятися роздвоєння особистості.

У дитячому віці в більшості випадків почуття переважають над розумом. Так як дитина може відчувати, а ось головний мозок ще не розвинений досконало, то якщо не стежити за розвитком дитини він може накоїти багато дурниць.

У більшості випадків діти раннього віку лякаються всього невідомого і незрозумілого. У таких випадках батьки повинні бути поруч з малям. Світ для маленької дитини незрозумілий і тому малюк так цікавий, щоб допомогти дитині орієнтуватися в цьому світі необхідно постійно йому роз'яснювати що до чого. Більше часу приділяти дитині, побільше гуляти з малюком, показувати йому природу, показувати дитині дитячі книжки з барвистими картинками, щоб дитина не боялася, а вже розумів що до чого.

І тоді будьте впевнені, що з таких дітей виростуть нормальні, сформовані особистості.