Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Повний огляд дитини у лікаря

Лікарські огляди надзвичайно важливі для роботи лікаря, їх необхідно проводити щорічно з цього віку до шести років, після шести - кожні два роки. Є безліч важливих аспектів фізичного розвитку дитини, які лікар повинен регулярно оцінювати. Певні захворювання можуть проявитися в будь-якому віці, і багато хто з них можуть бути виявлені досить рано завдяки повному огляду

Очі. У дитини може розвинутися синдром «ледачого ока» - стан, при якому очі діють недостатньо злагоджено. Лікар виявить це стан перш, ніж воно є незворотнім вплине на зір вашої дитини.

Вуха. У дітей можуть бути дві проблеми з вухами. Одна - скупчення вушної сірки в вушних проходах, яке може повністю їх перекрити і значно погіршити слух дитини. Інша проблема - розвиток середнього отиту, при якому відзначається скупчення рідини в порожнині середнього вуха, позаду барабанних перетинок. Воно також може погіршити слух дитини.

Зуби. Діти зазвичай починають відвідувати стоматолога в три роки. Ваш лікар при огляді зверне увагу на значні проблеми і нагадає вам про необхідність візиту до стоматолога.

Мигдалини. У цьому віці можуть почати збільшуватися мигдалини. Це нормально і може тривати до семи років, після чого вони повільно зменшуються. Якщо вони стають занадто великими, то можуть заважати нормальному диханню під час сну. Лікар може запитати вас, хропе малюк ночами і чи не буває у нього проблем з диханням, якщо мигдалини виглядають незвично великими.

Шийні лімфатичні вузли. У більшості дітей в області шиї є легко визначаються на дотик лімфатичні вузли, це нормально. Ваш лікар упевниться, що всі вони не надто великі, і перевірить, чи немає болісно збільшених лімфатичних вузлів у пахвових западинах.

Серце. Захворювання серця у дітей зустрічаються досить рідко. Більшість проблем з серцем в дитячому віці виявляються при народженні або в ранньому дитячому віці. Проте лікар ретельно вислухає серце дитини, щоб виключити можливі ознаки порушення його функції або ритму серцевих скорочень.

Легкі. Лікар вислухає їх, щоб виключити будь-які хрипи.

Спина. Сколіоз - нерідке стан. Зазвичай воно зустрічається в підлітковому віці і досить рідко - в дитячому. Ваш лікар щороку буде перевіряти, чи не має патологічних викривлень хребет вашої дитини.

Живіт. Лікар обмацає живіт вашої дитини, щоб упевнитися, що немає збільшення внутрішніх органів, пухлин або утворень.

Геніталії. У дівчаток лікар повірить малі статеві губи, щоб переконатися, що немає їх срашенія. Після цього віку більшість лікарів чоловічої статі не буде оглядати область геніталій у дівчаток, в тому числі і з тієї причини, що до початку статевого дозрівання немає необхідності в подібних регулярних оглядах. У хлопчиків лікар продовжить оглядати яєчка, щоб переконатися, що немає ознак розвитку пухлин і пахових гриж.

Ноги і стопи. Лікар переконається, що у вашої дитини немає ненормальною кривизни ніг і не розвивається плоскостопість.

Шкіра. Майже у всіх дітей на шкірі з'являється деяка кількість невеликих родимок. Лікар огляне їх, щоб переконатися, що жодна з них не виглядає ненормально.

Артеріальний тиск. Діти тепер досить дорослі, щоб не заважати лікаря накласти собі на руку надувну манжету. Тепер лікар це буде робити щороку.