Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дитяче ортопедичне взуття

На думку педіатрів, дитяча лікувальна ортопедичне взуття ефективно допомагає вирівняти поставу, поліпшити ходу і правильно сформувати стопу. Вона добре підходить для дітей різних вікових категорій, як для школярів, так і для малюків, які ще тільки починають ходити.

Для того щоб дитина відчувала себе безпечно і комфортно, взуття повинна проводитися з натуральних матеріалів: замші, нубуку або натуральної шкіри. Підошви таких виробів звичайно виготовляються з мікропористої гуми. Виробники пропонують багатий вибір моделей, призначених для будь-якого сезону: шльопанці, босоніжки, чоботи, туфлі, черевики, і багато інших виробів, що мають найрізноманітніші дизайнерські рішення.

Види медичної взуття

Для лікування і профілактики плоскостопості добре підходить недорога дитяча ортопедичне взуття з корковими устілками, яка має жорсткий задник, який гарантує міцну фіксацію голеностопа. Регулярне ходіння в таких черевиках чи босоніжках дозволить незабаром сформувати правильне положення стопи.

Лікувальна ортопедичне взуття для дітей з варусной установкою стоп повинна володіти коригуючі дією. Домогтися необхідного положення стоп допомагає злегка скошений каблук Томаса, а обертання п'яти дозволяє запобігти жорсткий задник, що фіксує гомілковостопний суглоб.

Для плоско-вальгусна стоп рекомендується використовувати легкі і комфортні моделі, які завдяки своїм конструктивним особливостям зменшують навантаження на хребет і добре утримують п'яту в необхідному положенні. Правильно сформувати ходу допомагає ортопедичний каблук Томаса, а надійна фіксація підтаранного і тара-човноподібних суглобів здійснюється за рахунок жорсткого високого задника.

Основні вимоги

Дитяча лікувальна ортопедичне взуття повинна не тільки відрізнятися привабливим дизайном, але і виготовлятися з «дихаючих» матеріалів, щоб дитина відчувала себе комфортно під час прогулянок.
Задник виробів повинен бути досить жорстким і діставати до рівня щиколоток. Для того щоб забезпечити надійну фіксацію стопи, задник потрібно посилити вставкою із пластику або щільної шкіри.
Рекомендується купувати моделі, що мають каблук з амортизатором, який буде знижувати ударні навантаження, коли дитина гуляє або бігає по бетонній або асфальтованій поверхні.
Ортопедичне взуття для дітей, ціна на яку цілком доступна, має стійкий і широкий каблук. Оптимальний варіант для малюків - моделі з каблуком Томаса.
Для формування правильної ходи добре підходять вироби з еластичною пружною підошвою.
Перевага рекомендується віддавати містким моделям, які згодом можна доповнити будь-якими спеціальними аксесуарами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити