Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як правильно вибрати слінг?

Щоб відповісти на питання як правильно вибрати слінг, спочатку визначимося, що це таке. Слінг - це засіб для перенесення немовлят, яке бере свою назву від англійського слова «sling», що позначає перев'язь. Це свого роду тканинна перев'язь, при перенесенні немовляти в якій не порушується фізіологічний стан його скелета. Слінг набуває найбільшу корисність для тих, чиї дітки ніяк не бажають проводити час в колясці або ліжечку. До того ж це дуже зручно і для мами, так як носити на руках дитину набагато важче, ніж в слінгу.

Для того, щоб зрозуміти, чи потрібно вам вибрати слінг, задумайтеся над такими питаннями:

- воліє ваша дитина весь свій час бути у вас на руках?

- чи часто ви годуєте дитину грудьми і годуєте взагалі?

- наскільки ви активні і як часто вам необхідно разом з малюком відлучатися з дому?

- чи можуть вам допомагати близькі при поході з дитиною в лікарню?

- чи не будете ви відчувати незручностей і сорому при носінні дитини в слінгу?

Якщо хоча б один з пунктів підходить для вас, то без сумніву можна задуматися про те, чи варто вибрати слінг. Як правильно вибрати слінг, коли їх моделей і видів існує досить багато? Для цього розглянемо які види слінгів бувають і опишемо їх коротку характеристику, що допомагає вибрати потрібний.

Можна вибрати такий вид слінгу, як слінг з кільцями, характерною особливістю якого є наявність на одному кінці слінгу двох кілець, в які закріплюється вільний кінець. Такий вид слінгу дозволяється використовувати з народження малюка, так як переносити його можна не тільки у вертикальному положенні, але і вгорізонтальном, при якому малюк буде відчувати себе як в колисці. При цьому слінг може розташовуватися у мами як спереду, так і на стегні і навіть спині. Розміри такого слінгу - 200х70 см.

Наступний вид слінгу, який можна вибрати - слінг-шарф, який являє собою смугу щільної тканини розміром в 400-500см х 50-80см. це свого роду універсальний засіб, яке використовується з народження, так як така модель дозволяє переносити дитину всілякими способами і різними методами кріпити до мами.

Можна вибрати також і травень-слінг, який характеризується прямокутною формою і вшитими по кутах довгими лямками. Якщо ви вирішите вибрати такий вид слінгу, то він дозволяє переносити вашої дитини у вертикальному положенні спереду, ззаду і навіть на стегні. Однак такий вид слінгу застосуємо для більш старших діток, добре тримають голівку.

Бажаючи вибрати слінг, не слід залишати без уваги і інші пристрої для перенесення дітей. Існують поряд зі слінги і фізіологічні (ергономічні) рюкзачки, до яких також належать і фаст-слінги, і шарф-рюкзаки. Характерними особливостями цих пристроїв є наявність різних лямок, поясів і фастексами, які не тільки дозволяють рівномірно розподілити навантаження на плечовий пояс і спину мами, але і фізіологічні розташувати в них дитинку. Поряд з позитивними якостями цих пристроїв, існує і ряд недоліків, таких як чіткий підбір пристрою за розмірами дитини, недоліки в регулюванні, використання з більш пізнього віку, коли дитина вміє тримати спину. Їх слід врахувати, перш ніж вибрати покупку.

Як правильно вибрати слінг вам допоможе порівняльний аналіз принципових відмінностей в таких моделях як слінг, кенгуру і ергономічний рюкзачок.

Для кенгуру характерні такі особливості положення дитини: він знаходиться в висячому положенні ніби в трусиках. При цьому навантаження на хребет і незміцнілий таз дитини помітно посилюється. Таке положення тіла для малюка неприродно і тому шкідливо. Що стосується слінгів і ергономічного рюкзака, то в даному засобі перенесення тіло дитини знаходиться в притягнутому від шиї до колін положенні до маминого тіла, при цьому фізичне навантаження на хребет і таз дитини оптимальна. Якщо в слінгу дитина перебуває у вертикальному положенні, то його ніжки обіймають маму і знаходяться в широко розведеному стані. Це не тільки не суперечить фізіології, але і є прекрасним засобом профілактики дисплазії тазостегнових суглобів.

Для того, щоб відповісти на питання як правильно вибрати слінг, потрібно проаналізувати безліч факторів, які допоможуть вам визначити з видом кошти для перенесення дітей.

По-перше, ви повинні для себе визначити, чи захочете ви кожен раз по-новому вчитися мотати слінг. Якщо немає, то не купуйте слінг-шарф.

По-друге, збираючись вибрати слінг, обов'язково враховуйте вік дитини, для якого він призначений щоб правильно вибрати засіб для перенесення дитини. Для більш маленьких діток, які хочуть бути весь час поруч з мамою, підбирайте такі варіанти, як слінг-шарф, май-слінг, рюкзачок. Якщо ви будете використовувати його для перенесення дитини більш активного або старшого віку, то швидше за все вам потрібно купити слінг з кільцями.

По-третє, ви повинні визначити, в який час роки ви будете найбільше його використовувати. Якщо влітку, то вибирайте слінг з натуральних тканин льону і бамбука, а якщо в більш холодний період року, то з вовни або з її додаванням. Взагалі для дитини підійде слінг з будь-якої натуральної тканини, будь то шовк або трикотаж. Якщо ж ваша дитина вже підріс, то вибирайте слінг з бавовняної тканини з діагональним плетінням, яка допоможе якнайкраще розподілити навантаження на спину мами і вкласти дитину більш комфортно для його хребта.

Переносити діток в слінгу зараз дуже модно, але не варто витрачати надто багато грошей і купувати відразу ж брендовий товар. Ви повинні спочатку спробувати, чи сподобається вам такий спосіб пересування з дитиною. Можна вибрати для початку найпростіший, а якщо він вам не підійде, то і турбуватися про даремно витрачені гроші не будете.

По-четверте, ви повинні переглянути свій гардероб і визначити, які тони і кольори переважають у вашому гардеробі. Якщо у вас більше строкатою одягу, то купуйте слінг одного тону, якщо ж однотонна, то цілком прийнятно буде придбати і слінг з будь-яким принтом.

Ще один важливий момент, який ніяк не можна обходити стороною - це техніка безпеки. Подібні рекомендації допоможуть вам уникнути травмування як себе, так і вашого малюка. По-перше, якщо ваша дитина ще не вміє сидіти, не вибирайте для нього ергономічний рюкзачок. У положенні не щільно притягнутому до маминого тіла створюється додаткове навантаження на хребет малюка. Якщо вам продавець розповідає про те, що можна використовувати додаткові вставки, то ситуацію це не виправить.

По-друге, для перевезення в автомобілі рекомендується використовувати спеціальне автокрісло, але ніяк не слінг.

По-третє, при перенесенні дитини в слінгу, підборіддя малюка щоб уникнути задухи не повинен притискатися до грудей.

По-четверте, ви не повинні носити взуття на підборах або іншу нестійку, так як при перенесенні дитини в слінгу не тільки не зручно дивитися під ноги, але ще і центр ваги зміщений. Тому утримають рівновагу дуже складно, якщо ви раптом спіткнетеся.

Якщо ви переносите дитини в слінгу, то уважно стежте за тим, щоб не підійти до плити, полками з хімією, столу з гострим ножем і іншим небезпечних предметів. Якщо ви хочете випити гарячого чаю, то не робіть це в слінгу з дитиною, так як якщо ви його обольете окропом, то не зможете швидко зняти з нього слінг і одязі, тим самим не надайте швидку медичну допомогу.

По-п'яте, вирішуючи вибрати слінг, ви повинні уважно стежити за вертикальним положенням дитини в слінгу: воно повинно бути симетрично, з прямою спиною, широко розведеними ніжками, піднятими в колінах вище попи, а попа знаходиться глибоко в слінгу.

По-шосте, якщо вирішили вибрати це среств носіння дитини, вам дійсно потрібна буде консультація по намотуванні слінгу. Її можна отримати як у вашої подруги, яка тривалий час його використовувала, так і у продавця в спеціалізованому магазині. Для того, щоб уникнути травмування дитини при посадці в слінг, поки ви не наберетеся досвіду, робіть це над диваном або ліжком.

Наші рекомендації з приводу того, як правильно вибрати слінг, допоможуть вам в його покупці. А він в свою чергу стане вам незамінним помічником, а вашій дитині зручним засобом знаходження біля матусі. З таким помічником всі шляхи для вас відкриті!

Додати коментар


Захисний код
Оновити