Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як влаштувати Новий рік для дітей?

Напевно, багато хто погодиться з тим, що Новий рік - це найулюбленіше свято всіх дітей, які щороку з нетерпінням чекають цього чарівного дня. Але якщо в родині вже є свої карапузи, то перед батьками постає завдання зробити це свято цікавим не тільки для дорослих, але і не залишити без уваги своїх дітей. Багато батьків в Новий рік відправляють дітей дивитися телевізор, "щоб не заважав", проте це абсолютно неправильно, адже Новий рік для дітей повинен бути просякнутий наскрізь чарами. Цей день повинен дарувати тільки радість і казку кожній дитині. А для цього дорослим потрібно згадати себе в дитячому віці, зрозуміти свою дитину і з фантазією підійти до організації дитячого свята.

Новий рік для дітей. підготовка

Для початку давайте визначимо, що вам знадобиться для того, щоб зробити Новий рік для дітей барвистим і незабутнім.

В першу чергу, вам знадобляться головні атрибути Нового року - це ялинка і новорічні прикраси. Також в обов'язковому порядку потрібно подбати про необхідну кількість новорічних частувань. Новий рік для дітей буде більш веселим і незабутнім, якщо малюки будуть протягом усього свята отримувати подарунки, нехай навіть і маленькі (солодощі, невеликі іграшки або канцелярське приладдя). Щоб вам в матеріальному плані було легше влаштувати Новий рік для дітей, залучіть до покупки маленьких подарунків та інших батьків, діти яких будуть присутні на святі.

Як влаштувати Новий рік для самих маленьких дітей?

Природно, для того, щоб влаштувати по-справжньому чарівний Новий рік для дітей, не обійтися без Діда Мороза та Снігуроньки. Але до приїзду акторів дітей теж треба чимось зайняти. Давайте дізнаємося, як це краще зробити.

Для самих маленьких дітей гри потрібно чергувати з відпочинком. Наприклад, 20 хвилин відвести на конкурси, а чверть години витратити на те, щоб перекусити, подивитися картинки в книжечці або погратися з іграшками. Такі інтервали робляться для того, щоб дитина зовсім не втомився до кінця свята, адже до приїзду акторів він може просто заснути.

Для надто буйних і неслухняних дітей в сусідній кімнаті, де тиха і спокійна атмосфера, рекомендується зробити так званий "тихий куточок", де дитина може заспокоїтися, якщо його образили, розповісти мамі, якщо йому щось не подобається і тд.

Новорічні ігри для маленьких дітей

Одна з найпопулярніших дитячих ігор називається "Новий рік в лісі". Суть гри в тому, що хтось із дітей або дорослих повинен зобразити будь-якої тварини, а інші дітки разом з батьками повинні його відгадати. Ще можна з дітьми пограти в гру "Веселі сніжинки" коли влаштує Новий рік для дітей. . Для цього один з батьків повинен зображувати вітер, махаючи руками з одного боку в інший, змушуючи "сніжинки" крутитися. Коли дорослий перестає махати руками, дітки повинні сісти на тому місці, де вони стояли. Ще одна кумедна гра, яка дозволить влаштувати для дітей веселий Новий рік - це "Крижані фігури". Діти можуть просто бігати по кімнаті, але після того, як в кімнату зайде Дід Мороз, Снігуронька, або Фея і змахне рукою, діти повинні завмерти, зображуючи будь-яку крижану фігуру.

Новорічні ігри для дітей дошкільного та шкільного віку

Для дітей у віці від 7 до 10 років конкурси вже можна організувати складніше. Наприклад, хто приготує найкрасивіше новорічну прикрасу. Однак для цього конкурсу не забудьте запастися кольоровим папером, фломастерами, ножицями та іншими підручними матеріалами, які можуть стати в нагоді. З найпростіших прикрас - бахрома, паперова гірлянда, сніжинки і паперові кульки на ялинку. Однак пам'ятайте, що переможців у цьому конкурсі бути не повинно, призи і похвали повинні отримати абсолютно всі дітки. Для цього відповідно до кількості дітей потрібно придумати стільки ж номінацій.

Для дівчаток можна організувати міні-конкурс краси, де юним модницям буде запропоновано з підручних матеріалів, в тому числі і ялинкової мішури, приготувати собі найкрасивіший костюм або головний убір. А для хлопчиків підійде конкурс на витривалість. Суть конкурсу в тому, що кожен хлопчик повинен по-своєму зобразити сніговика. Потім ведучий повинен покласти йому на голову книжку, газету або м'яку іграшку (що виявилося під рукою). Переможцем стане той хлопчисько, який найдовше протримається предмет на голові, не змінюючи позу.

Ще один дуже простий конкурс для дітей називається "Заметіль". Під час цієї гри вирізані з паперу сніжинки викладаються в ряд, навпроти кожної сніжинки стає по одному учаснику. Потім кожна дитина повинна постаратися здути свою сніжинку далі, ніж інші. Переможець той, у кого сніжинка полетіла далі всіх.

Є і гри, які змусять діток подумати, наприклад конкурс під назвою "Хто останній". Ведучий дає завдання дітям називати по черзі слова, які пов'язані із зимою і Новим роком. Якщо дитина думає довше 5 секунд і не може назвати слово, то він вибуває з гри. Слідкуйте за тим, щоб не було повторів! Лаври переможця отримає той, хто назвав найбільше слів на задану тему.

Додати коментар


Захисний код
Оновити