Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як вибрати ім'я для дитини

Як вибрати ім'я для дитини? Це питання виникає в головах всіх оточуючих, як тільки вони дізнаються про вагітність своєї знайомої або родички. Пройшли ті часи, коли обов'язковою умовою було ім'я на честь дідуся чи бабусі. Особливо в цьому відношенні були вимогливі дідуся. Скільки ж було образ, коли мама або тато вирішували по-іншому. Не уж то і ви думаєте, що любов до своїх батьків може бути виражена виключно у виборі його імені?

Насправді, вибрати ім'я дитині непросто, адже цим кроком ми багато в чому визначаємо його долю. Більшість вагітних мам захоплюються книгами з трактуваннями імені людини. Це цілком очевидно, бо кожна нормальна жінка бажає своїй майбутній дитині в житті тільки хорошого. Будь-яка додаткова інформація хороша, аби вона була достовірною і виходила з професійних вуст.

Вибрати ім'я нескладно. Почнемо з того, як звучить ім'я. Кажуть, що звук має могутньою енергією, яка може передаватися самій людині. Якщо ім'я звучить лагідно і ніжно (наприклад, Варвара або Вероніка) то і людина може здобувати такі ж риси. Короткі жорсткі імена, наприклад Петро, ​​більше підійдуть енергійним людям (варто тільки згадати про Петра I).

Є ще один вірний спосіб вибору імені. Озирніться навколо, адже ви не в лісі живете. Навколо вас ходять безліч Іванов, Никит, Александров, Марій і т.д. Ви б зраділи, якби ваша дитина була на кого-небудь схожий? Яке ім'я в сукупності з людиною викликає у вас позитивні емоції? Кого ви раді бачити у вашому будинку, з ким вам комфортно спілкуватися або працювати? Аналогічно пригадаєте, яке ім'я викликає у вас повну антипатію щоб ненароком не вибрати неблагополучне ім'я. Ось так вже точно не варто називати малюка, інакше ви ризикуєте вбити клин у відносинах з самого народження.

Деякі люди вважають, що дитина обов'язково буде багатим, якщо дати йому ім'я мільярдера. Рома, Біл і інші імена ще самі по собі не гарантують багатства. До речі, було проведено соціологічне дослідження, яке довело, що ім'я не має вирішального значення в бізнесі та побудові ділових відносин. Важливим є те, як людина використовує ті переваги власного характеру, які дає йому ім'я.

Якщо ви покладаєтеся тільки на свої почуття, намагайтеся бути максимально об'єктивними. Ми згодні, що є дуже гучні імена, які батьки будуть вимовляти з гордістю і захопленням. Вольдемар, Мирослав, Августина, Марфа і т.д. будуть для батьків манною небесною. Для оточуючих такі імена стануть приводом для скорочень і перекручування, що може нашкодити малюкові. Згадайте своє дитинство, як би ви реагували на появу в своєму оточенні хлопчика або дівчинки з таким ім'ям?

Коли забажаєте вибрати ім'я для дитини, не забудьте зазирнути в майбутнє, коли ваша дитина виросте, і до нього будуть застосовуватися ім'я в поєднанні з по батькові. Якщо він буде жити за кордоном, то по батькові йому не знадобиться, однак на території колишнього Радянського Союзу в багатьох сучасних незалежних республіках батькові досі вважається ознакою поваги або визнання більш високого статусу. Чесно кажучи, кожен з нас може згадати практично невимовні поєднання. Чого вартий тільки Всеволод Костянтинович або Інокентій Никифорович! Навколишні просто зламають мову, не кажучи вже про презентабельності свого уявлення. Це яскравий прммер того як батьки не змогли вибрати відповідне ім'я дитині.

Частенько батьки потрапляють в модний струмінь і з дитячого будинку виходять суцільні Софії, Анастасії та В'ячеслава. бажаючи вдало вибрати ім'я для дитини, пам'ятайте, що мода - це одномоментне явище, а людина отримує ім'я на все життя завдовжки в десятки років.

Розповідаючи, як вибрати ім'я дитині, обов'язково потрібно сказати, що вибір не повинен перетворюватися в клоунаду. Ви даєте ім'я Людині, якій потім спілкуватися з собі подібними, ставати керівниками, вчителями, політиками і т.д. Як ви думаєте, чи зможе нормально рости дитина з дуже незвичайним ім'ям, наприклад Попа або Діамант? Креативний вибір, згодні, проте в суспільстві цього можуть не зрозуміти. Ми ведемо до того, що при виборі імені потрібно брати до уваги етнічні традиції, громадську мораль і закони своєї країни. Індивідуальність можна висловлювати, не порушуючи кордонів цього трикутника. В іншому випадку постійні нападки з приводу імені, особливо в ранньому дитинстві і юності, можуть довести дитину до психічного розладу. Ви заженете його або в психушку, або в чотири стіни власного будинку, що в підсумку також закінчиться психічним розладом, а провиною всьому буде невміння вибрати ім'я. Більш того, усвідомивши, що саме батьки дали йому таке ім'я, доросла дитина може виплеснути агресію саме на них. І звинувачувати тут не буде кого.

І останнє. Дуже часто імена майбутнього немовляти сняться у снах або приходять нізвідки немов осяяння. Кажуть, що таким чином Доля дає нам вірні підказки щодо того як вибрати ім'я дитині. Багато людей вважають, що саме так потрібно називати своїх дітей, тоді Рок буде до них прихильний. Що ж, справа ваша яке ім'я вибрати для вашої дитини.

Додати коментар


Захисний код
Оновити