Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як вибрати зимовий одяг дитині

Як вибрати зимовий одяг дитині знає, на жаль, не кожен батько. Вірніше, він-то знає, але наскільки його знання збігаються з правильною відповіддю на питання? Підбір зимового одягу - взагалі справа не проста, а для дітей - особливо. З одного боку, необхідно не перестаратися з утепленням, з іншого боку, дитина не повинна замерзнути і застудитися. Додайте сюди той факт, що діти до 4-х років зазвичай не можуть чітко пояснити свої відчуття і схильні іноді до фантазій на будь-які теми. Що вже говорити за дітей до 2-х років, які взагалі не можуть нічого пояснювати.

Почнемо з самих маленьких. Новонародженим дітям просто необхідні прогулянки з перших тижнів життя незалежно від погодних умов. У цьому віці невід'ємною частиною зимового вбрання немовляти є конверт. Його теплота повинна залежати від тієї місцевості, де ви живете. Якщо зими холодні, то конверт бажано вибирати з натуральним хутром, наприклад, овчиною. Якщо дитина не любить спокійно лежати, а постійно рухає ручками та ніжками, то існують сучасні моделі з рукавами і капюшоном. Також є конверти, у яких завдяки блискавки можна відокремити верхню частину від нижньої, хоча гострої необхідності в такому діянні ми не бачимо.

Дітям, яким виповнилося півроку, краще купувати зимові комбінезони. Переваг у комбінезонів досить багато. В першу чергу, вони нероздільні, тому в область попереку не задував вітер і курточку не потрібно постійно обсмикувати. Також не потрібно зупиняти курточку, якщо необхідно покласти малюка в коляску. Для дітей більш старшого віку (від 3-х років) існують моделі окремо штани-комбінезон і куртка. Це досить зручно, якщо малюка привчили проситися писати.

Самим головним правилом при виборі є його функціональність. Більшість дітей дуже не любить одягатися, тому одяг повинен швидко зніматися і вдягатися. До того ж зніматися легко, так як частенько діти засинають на вулиці і вдома доводиться знімати одяг з сонного малюка. Такими моделями є комбінезони з одного косою блискавкою або двома паралельними, що доходять від плечей до ніжок. Існують, звичайно, непогані моделі і на кнопках, але ми рекомендуємо вам все ж зупинитися на варіанті з блискавкою.

До непоганим варіантів з кнопками можна віднести комбінезон-трансформер, який перетворюється з спального мішка в комбінезон шляхом трохи іншого методу застібання кнопок. Ця модель дуже практична в тому плані, що дозволить вам заощадити на покупці комбінезона через рік, тільки не забудьте відразу взяти модель на виріст.

При виборі комбінезона обов'язково зверніть увагу на якість самої блискавки. Вона повинна бути хорошої якості, безшумно відкриватися, що не заїдати, бажано мати захист у вигляді накладки зверху. Блискавка не повинна доходити малюкові до підборіддя або мати відповідний захист зверху в цьому випадку.

Рукава і штанці комбінезона повинні закінчуватися гумками, які не можуть бути занадто тугими. У тих випадках, коли в комбінезоні передбачені пристібаються рукавиці і черевички, то кнопки не повинні заїдати і гарненько триматися.

Зараз ми розповімо вам, як вибрати зимовий одяг дитині, який збирається ходити. Приблизно з 1-1,5 років малюки намагаються самі навчитися топати. Це бажання не пропадає у них і при поході на вулицю. Саме тому штанці комбінезона для такого малюка не повинні бути дутими і об'ємними, в іншому випадку вони будуть заважати і так невпевненим крокам дитини. Комбінезончик бажано вибрати з лямками, щоб легко варіювати його довжину. Також знаходиться спереду блискавка максимально полегшить процес одягання і роздягання дитини.

Розповідаючи, як вибрати зимовий одяг дитині, не варто забувати про дитячі куртках. Куртка малюка повинна доходити йому приблизно до середини стегна або бути трохи нижче. Вона не повинна задиратися, тому в деяких моделях передбачені спеціальні вставки на спині. Бажана нижня затяжка, щоб запобігти зайве задування вітру під курточку.

Крім цього вся зимовий одяг повинен підбиратися так, щоб під неї можна було надіти светр і теплі колготи. При цьому речі повинні бути не впритул, а повинно бути місце для циркуляції повітря.

Особливо радимо вам звернути увагу на матеріал, з якого зроблена одяг. Радимо вам вибирати речі для дітей будь-якого віку з водогрязеотталківающей тканини. Не чекайте від ваших дітей, що вони будуть чистюля, тому краще запобігти в цьому плані. Також тканина не повинна пропускати вітер і буття досить м'якою. Можливо, ви оберете бавовняні тканини з додаванням поліестеру або поліаміду і додатковим тефлоновим шаром.

У зимовому одязі обов'язково повинна бути якісна добре зшита підкладка. Найкращими матеріалами для підкладки є бавовняний трикотаж, фліс, фуле і фланель.

Що стосується теплоти, то одяг повинен бути тепла, але не важка. Крім традиційних пір'я (гусячих, лебедячих і т.д.), існує безліч сучасних матеріалів, які відрізняються легкістю, теплотою і не викликають алергію у дитини (наприклад, холофайбер або синтипон). Пуховики, звичайно, більш екологічно чисті, але пух досить примхливий у догляді. Сучасні матеріали не бояться звичайної машинного прання, однак при чищенні або пранні будь-якого одягу потрібно дотримуватися правила, написані на етикетці. Ще одна перевага штучних утеплювачів в тому, що вони менше за обсягом, що дозволяє зробити одяг менш громіздкою.

Як вибрати зимовий одяг дитині по практичності, ми тепер знаємо. А ось як бути з прикрасами? Дорогі батьки, запам'ятайте, що все ваше бажання зробити дитину ошатним не повинно впиратися в різні стразики і сумнівної якості переводнушкі або наклейки. Все це чудово відлітає після першого ж прання. Постарайтеся просто купити дитині яскраву куртку, бажано фірмову. І нехай ваш малюк буде самим ошатним і ніколи не замерзне взимку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити