Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Діатез у дітей - лікування

У наш час таке захворювання, як діатез, широко поширене серед дітей самого різного віку. Такі невід'ємні симптоми, як постійний свербіж, висипання, здатні призвести до тяжких наслідків. Але проте, є діти, які можуть їсти все, що завгодно, носити абсолютно будь-який одяг, застосовувати будь-які засоби для догляду,але не страждати при цьому ніякими алергічними реакціями. Вся суть криється в тому, що причин для розвитку діатезу величезна безліч, та й до того ж велику роль відіграють індивідуальні особливості організму.

 

Симптоми

Дане захворювання може виникнути з найперших днів життя, а може проявиться лише в підлітковому віці.У деяких випадках діатезом хворіють і дорослі люди. При даному захворюванні виділяють кілька стадій, що протікають з загостреннями. У переважній більшості випадків, якщо захворювання починається в ранньому віці, то до моменту дозрівання воно зникає повністю.

У немовлят діатез може буває сухим і мокнущим.Сухий діатез проявляється почервонінням, набряком в окремих місця, супроводжується сверблячкою. Шкіра на постраждалих ділянках суха, наявна схильність до лущення. Можуть виникнути скориночки і виразки, які заподіюють малюкові дискомфорт і хворобливі відчуття.

Мокнучий діатез проявляється вираженим свербінням, бульбашками, набряком.З плином часу бульбашки лопаються, в результаті виникають мокнучі ділянки, які й стали основою назви цього виду захворювання.
Це захворювання здатне перетікати з однієї форми в іншу, досить часто його супроводжує якась інфекція, а отже - виникають гнійничкові рани.У більшості випадків захворювання повністю зникає до 15 років. У разі якщо і в цьому віці діатез не проходить, то він переходить в хронічну стадію, називають його нейродермітом. На постраждалих ділянках шкірний покрив постійно свербить, стає більш щільним, завжди роздратований. Найчастіше діатез проявляється на обличчі, руках, в паху,на стегнах (внутрішня поверхня).

Причини

Дане захворювання може бути спадковим, в тому випадку якщо у батьків має генетична схильність до алергічних реакцій. Викликати діатез може все, що завгодно. У переважній більшості випадків причиною його виникнення є їжа, побутові хімічні засоби, тканини, барвники на різних поверхнях,ліки або ж бактерії. У разі якщо запустити захворювання, то в ряді випадків воно переходить у бронхіальну астму, алергічний нежить. Крім того, астма і діатез протікають в один час і вимагають складного лікування.

Лікування

Важливо: слід розуміти, що діатез зовсім не є захворюванням шкіри. Він - лише шкірна реакція на які-то зовнішні або внутрішні подразники. Саме з цієї причини лікування захворювання повинно було комплексним. Слід здати ряд аналізів, пройти спеціалізоване обстеження, щоб з точністю виявити причину захворювання.

Після цього фахівець прописує дієту, при якій виключаються певні види продуктів.З плином часу всі виключені продукти знову вводяться в раціон, за умови, що лікування успішно.
За винятком дієт і прийому медикаментів, дуже важливо дотримуватися гігієни. Для дітей, які схильні до алергічних реакцій, важливу роль відіграє чистота в приміщеннях, де вони проводять час.

Тому зовсім не дивно,якщо доктор порекомендує вологе прибирання (щодня) та провітрювання. У певних випадках заради здоров'я малюка доведеться відмовитися від рослин і домашніх вихованців, так як далеко не завжди гострі алергічні періоди можна поєднати з тваринами і пилком, адже в переважній більшості випадків від такого сусідства ситуація тільки погіршується.Важливу роль відіграє особиста гігієна, щоденні купання, застосування гіпоалергенних шампунів, мила, спеціалізованих кремів, що знімають свербіж і заспокійливих шкіру. Білизна малюка і одяг необхідно прати виключно гіпоалергенним порошком або засобом, старанно прополаскивать і прасувати гарячою праскою з обох сторін.Таким чином ви зможете уникнути розвитку згубних грибків, які посилять діатез.

Таке захворювання, як діатез, потрібно лікувати послідовно і обов'язково дотримуватися всі рекомендації вашого лікуючого лікаря. У деяких випадках діатез йде швидко, але в деяких випадках, щоб позбутися від нього, потрібні багато років.У разі грамотно підібраного лікування, яке враховує персональні особливості організму, діатез не залишає наслідків і не несе небезпечний для здоров'я. Будьте уважні до своїх дітей і розумні в вживанні алергенних продуктів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити