Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Найпоширеніші хвороби маленьких дітей

У даній статті ми вам розповімо про найбільш поширених захворюваннях маленьких дітей. Дана інформація буде корисною всім турботливим батькам, щоб вчасно розпізнати симптоми і прийняти всі необхідні заходи. Важливо так само знати і про можливі наслідки даних захворювань.

Вітряна віспа

Швидше за все, це - найшкідливіше дитяче захворювання. Сьогодні в безлічі країн застосовують спеціалізовану вакцина проти даного захворювання.

Першими симптомами захворювання є головний біль, біль у спині і повна відсутність апетиту. По закінченні декількох днів на шкірі виникають дрібненькі червоні плями, які з часом збільшуються і перетворюються на прищики. А після виникає струп, який повністю пропадає по закінченні декількох тижнів. Дані захворювання супроводжуються свербінням. Батьки повинні бути уважні і не дозволяти дитині розчісувати шкірні покриви. Дитина повинна пити великий об'єм рідини щоб уникнути зневоднення у разі підвищення температури.

Інкубаційний період захворювання складає три тижні. Хвороба заразна для всіх, хто ще не перехворів вітряною віспою. Як тільки помітили прояви хвороби, дитину потрібно обов'язково ізолювати, йому ні в якому разі не можна взаємодіяти з дітьми до одужання.

Скарлатина

Дане захворювання здатне привести до страшних наслідків, однак хворіють нею в даний час досить рідко. Вважається, що дана хвороба була переможена пеніциліном, однак це не вагомий аргумент, оскільки зникнення хвороби почалося ще до винаходу пеніциліну. Можливо, такі зміни відносяться до поліпшення умов проживання.

Захворюванню властиво поява червоної висипки. У маленьких дітей скарлатину провокують стрептококи, які швидко розмножуються в організмі має ослаблений імунітет. Першими ознаками є втома, головний біль, збільшення лімфатичних вузлів. Хвороба вражає дітей у віці від 2 і до 8 років.

Менінгіт

В даний час це захворювання викликає безліч суперечок. Менінгіт являє собою запалення головного, а так само спинного мозку. Його симптомами виступають болю в шиї при рухах, виражена головний біль, лихоманка. Хвороба спровокована бактеріями, вірусами або ж може бути наслідком застуди. Бактеріальна інфекція заразна, з тієї причини, що бактерії живуть у горлі і слині, а отже швидко поширюються повітряно-крапельним шляхом. Менінгіт піддається лікуванню, але при цьому важливу роль відіграє рання діагностика. Досить часто лікарі не можуть діагностувати хворобу вчасно, оскільки не звертають уваги на розповіді батьків про незвичну поведінку дитини. Багато педіатри не здатні діагностувати менінгіт у разі якщо повністю відсутній болю в шиї.

Без своєчасного виявлення захворювання здатне спровокувати незворотні наслідки для мозку, що призводить до розумової відсталості і навіть летального результату. У разі якщо у вашої дитини протягом декількох днів тримається висока температура, блювота, сонливість, він кричить від болю, то все це явні ознаки менінгіту. Своєчасне застосування антибіотиків призводить до зниження смертності від даного захворювання (всього п'ять відсотків). 

Туберкульоз

Негативна реакція манту заспокоює безліч батьків і вони наївно вважають, що малюк не хворітиме даним захворюванням. В даний час навіть американська академія педіатрії дає негативну оцінку процедурі вакцинації. Оскільки в ході досліджень стало ясним, що можливі помилкові результати. Дитина цілком може захворіти, навіть якщо був негативний показник.

Синдром раптової дитячої смерті

Дані поширені хвороби дітей часто лякають дорослих.

Безліч батьків приходять в жах від однієї думки, що в один прекрасний момент вони можуть побачити свого малюка мертвим у ліжечку.

Медична наука ще не знайшла причину даного явища, але багато кваліфіковані фахівці стверджують, що вся причина криється в порушенні функціонування центральної нервової системи через припинення дихання.

Однак це не дає відповідь на питання про те, що саме стає причиною припинення дихання. Деякі фахівці вважають, що це може бути наслідком вакцинації проти кашлюку, так як дослідження показали, що двоє зі ста трьох дітей, які отримали дану вакцину, померли подібним чином. І це далеко не єдине исследование.Квалифицированные фахівці педіатрії Каліфорнійського університету опублікували результати дослідження, відповідно до якого 27 з 53 дітей, які отримували цю вакцину попросту померло. Крім цього, важливо розуміти і те, що грудне вигодовування відіграє вирішальну роль для здоров'я дитини. Доведено, що діти, яких годують грудьми, значно менше сприйнятливі до хвороб, включаючи і синдром раптової дитячої смерті.

Поліомієліт

Дане захворювання зачіпає істотно менша кількість дітей, ніж раніше. У 40-ті роки від поліомієліту вмирали тисячі дітей щороку. Але в даний час існує дієва вакцина від даної хвороби. Хвороба вже фактично переможена, але страх перед нею все ще є. Пізні спалаху поліомієліту спровоковані саме відмовою батьків від даної вакцинації. У деяких випадках батьки впевнені в тому, що щепити дитину немає причин, оскільки хвороба повністю переможена. Але насправді це не так. Вакцинація життєво важлива, особливо для маленьких дітей.

Краснуха

Краснуха є порівняно безпечної дитячої хвороби, але проте потребує лікування. Симптоми краснухи: лихоманка і ознаки застуди. Після деякого часу виникає червоний висип, що зникає після декількох днів. Пацієнт обов'язково повинен лежати і пити, як можна більший об'єм рідини. Існує спеціалізована вакцина проти краснухи, але вона не обов'язкова, рішення залишається за батьками.

Кашлюк

Дана хвороба заразна і передається по повітрю. Інкубаційний період складає від семи і до чотирнадцяти днів. Симптомами є: сильний кашель, температура, блювота. Протягом приблизно десяти днів з моменту початку хвороби кашель малюка стає пріступообразним, особа темніє і стає синюватого кольору.

Заразиться даною хворобою можна абсолютно в будь-якому віці, але більше половини дітей хворіють нею у віці до двох років. Захворювання небезпечне, можливий летальний результат, особливо небезпечний коклюш для новонароджених.

Хвороба є заразною протягом місяця після появи її перших симптомів, з цієї причини обов'язкове ізоляція дитини. Спеціалізованого лікування немає, просто необхідний відпочинок і інтенсивна терапія. Існує спеціалізована вакцина проти кашлюку, але вона дається не передбачувану реакцію, а тому не всі батьки наважуються щепити дитину....

Додати коментар


Захисний код
Оновити