Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

У якому віці краще віддавати дитину в дитячий сад?

Дитину все життя супроводжує любов і турбота батьків. Ми радіємо, коли у нього все виходить і переживаємо, якщо малюк захворів. І начебто зовсім не так давно ми привезли це щастя з пологового будинку додому. А він вже вимовляє слова мама, матуся. Тупає самостійно маленькими ніжками, ласкаво обіймає і каже настільки довгоочікуване «Люблю»! Таких хвилюючих моментів можна згадати, чимало. Дітки приносять особливе щастя, ту радість, яка заповнює наше життя і наповнює нашу душу особливим сенсом буття. Як радісно розуміння того, що хтось щиро вас любить і завжди чекає.Діти ростуть дуже швидко і рано чи пізно прийде запитання «Чи не час малюкові в садок?». Деякі родини можуть дозволити собі няню або у них є чудова бабуся, яка завжди виручить і догляне за дитиною. Однак більшість батьків, не дивлячись на присутність бабусі або можливість запросити няню, воліють віддати дитину в дитячий дошкільний заклад. І саме у зв'язку з цим возникаю хвилюючі питання про благополуччя дитини. У якому віці краще віддати малюка в садок? Скільки триватиме період адаптації? Такі питання необхідно вирішувати не тільки на сімейному зборах, але і обов'язково прислухатися до думки фахівця.

На думку педіатрів, найкращий вік дитини, для відвідування дитячого садка це три роки. Але в кожному окремому випадку, може виникнути невелике відхилення. Вся справа в особливостях і індивідуальності вашої дитини. Коли сім'я велика і малюка оточують численні брати і сестри, особливої необхідності віддавати дитину в ясла не виникає, однак якщо малюк в сім'ї поки один, обов'язково треба оформити дитину в дошкільний заклад. Суспільство інших дітей - це відмінний грунт для розвитку дитини. Він привчиться бути самостійним, спілкуватися з однолітками і навіть можливості постояти за себе. 

Не обійтися без садка дітям з порушення мови, проблемами зі слухом або зором. У такому спеціалізованому саду з дитиною займаються фахівці з використанням спеціальних методик, якими батькам оволодіти самостійно, на жаль, не під силу.

Період адаптації відбувається у кожної дитини по особливому. Деякі дітки стають примхливими і агресивними, відмовляються від їжі і сну. Ви з цими моментами можете зіткнутися і пізніше. Діти, у яких в родині сприятливий клімат і довірчі відносини з батьками швидше за все звикають до нових умов. Завжди говоріть дитині добрі слова, не треба скупитися на похвалу, показуйте свою любов. Малюк повинен відчувати себе коханим і вчитися любити сам. Якщо ви вирішили все-таки віддати малюка в садок, постарайтеся максимально наблизити домашній режим до режиму, встановленому в садку. 

Часто спірні питання виникають щодо харчування. Вдома ми балуємо своїх домочадців, малюк звикає їсти вишукування і йому дуже важко пристосуватися до простої, здорової їжі дитячого садка. Коли дитина відмовляється їсти, у всіх мам виникає паніка. Не бійтеся ваш малюк, якщо дійсно зголодніє, обов'язково попросить їсти.

Психологи в багатьох питаннях згодні з іншими лікарями. До трьох років дитині треба бути з мамою, яка розуміє його краще за інших. Тільки ніжна турботлива мама подарує тепло і безмежну любов, яка позитивно відіб'ється на душевному стані дитини. Такі малюки краще долає життєві труднощі та негаразди.

Будь-яка адаптація залежить від прямої участі сім'ї та фахівців, які допомагає освоїтися дитині в цей складний період. Багато що залежить від ставлення батьків до дитячому садку. Часто спостерігаються випадки, коли мама боїться залишати дитину на чужих людей. Мама плаче і природно плаче малюк. Чи не посилюйте ситуацію, дитина і так переживає, а тут ще бачить засмучену матусю. Обов'язково допоможіть вихователям своєю поведінкою. Ведіть дитину в садок з посмішкою і поясніть дитині, що абсолютно нічого страшного не відбувається. І ви побачите, як він швидко звикне до нових друзів.

Коли дитина нервує, у нього слабшає імунітет, і природно збільшується ризик різних захворювань. Краща профілактика це ваш добрий погляд і відкрита усмішка. Допоможіть малюкові в цей період, адже йому без вас просто не впоратися.

Похід в дитячий сад, це перше самостійне випробування для вашого малюка. І він обов'язково повинен сам впоратися з поставленим завданням звикання до нового колективу. Природно з вашою підтримкою. Не соромтеся цікавитися у вихователів, психологів, педіатрів як допомогти малюкові швидше звикнути до нових умов. Так ви швидше знайдете краще рішення і прискорите момент, коли малюк буде з радістю бігти в садок, а ваші переживання залишаться далеко позаду.

Додати коментар


Захисний код
Оновити