Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як відзначити день народження у дитини вдома

Не секрет, що контакт з дітьми надзвичайно важливий для їх подальшого життя. Але, на жаль, ми часто нехтуємо цим простим правилом, навіть тоді, коли, наприклад, відзначаємо день народження наших дітей. Адже зазвичай дорослі відзначають-спілкуються в одній кімнаті, а діти грають і граються - в іншій. Ця дуже серйозна помилка, адже діти позбавлені можливості повноцінно спілкуватися.

Зробіть так, щоб ваша дитина запам'ятав свій день народження яскравим і веселим святом, постарайтеся йому в цьому допомогти.

Він повинен відчути, що цей день його, допоможіть йому прийняти гостей і підготуватися до свята. Нехай вас не турбує те, що цей вечір буде сповнений шуму і суєти. Це лише означатиме, що ваш свято вдалося. Існує ряд простих рекомендацій, щоб цей день для вашої дитини став незабутнім.

По-перше, підготовку до свята слід почати приблизно за два тижні. Обов'язково поговоріть з дитиною про те, хто буде запрошений на день народження. Дізнавшись його думку і враховуючи бюджет і розміри квартири, ви тактовно і м'яко схиліть його до найбільш вдалому варіанту числа гостей. Наступним важливим кроком має стати вибір дня святкування. Уточніть, чи зможуть всі друзі прийти у цей день. Не зайвим буде також вказати в запрошенні або усно, до якого часу триватиме захід. Це не створить зайвих проблем для батьків його друзів, коли можна забрати дитину або до якого часу чекати його будинку. Оповістити всіх про намічений заході потрібно заздалегідь: неважливо, усно або запрошеннями, головне зробити це приблизно за тиждень до дня народження. Все-таки рекомендується зробити запрошення листівки, так як дитина із задоволенням займеться їх виготовленням, а у друзів, яким листівка буде адресована, це також викличе інтерес. Не забудьте в своїх запрошень вказати адресу і телефон.

Ви також повинні подбати, щоб у цей день вдома панувала по-справжньому святкова атмосфера. Для цього потрібно прикрасити кімнату повітряними кулями, різнокольоровими стрічками і бантиками. Можна намалювати різні плакати з веселими картинками і написами. Намагайтеся дотримуватися одного тону в оформленні. Тут можна сміливо проявити фантазію. Якщо діти вміють читати, то вельми захоплюючим для них стануть різні казкові назви страв, які можна написати на прапорцях, використовуваних для коктейлів.

Постарайтеся організувати в кімнаті, де відбуватиметься святкування, більше вільного місця. Приберіть всі крихкі предмети, які можна ненавмисно розбити. Простір необхідний для проведення ігор.

Для дитини важливо, щоб і його мама виглядала у цей день святково, тому слід також подбати про свій зовнішній вигляд. Після всіх приготувань залиште час, щоб привести себе і своєї дитини у святковий вигляд.

При зустрічі гостей разом зі своєю дитиною, більше посміхайтеся і робіть хлопцям компліменти, це дозволить їм відчути себе впевненіше. Допоможіть їм роздягтися і або поправити одяг. Якщо у вас дочка, то для дівчаток потрібно організувати кімнату, щоб переодягнутися і привести себе в порядок. Повірте, ваша дівчинка це оцінить.

Поки всі збираються, простежте, щоб ніхто не сідав за стіл, накрийте страви серветками, що не пригощайте нікого заздалегідь. У цей час можна запропонувати дітям іграшки. Для початку слід пограти в такі ігри, за допомогою яких діти швидше освояться і звикнуть один до одного. Наприклад, наступна гра: потрібно розрізати сердечка з кольорового паперу на 2 половинки і покласти в капелюх, перемішати, і нехай діти дістають по половинці і так знаходять іншу половинку. Якщо гостей непарна кількість, то сердечка потрібно буде різати на три частини. Або інший приклад гри: приготуйте заздалегідь кольорові стрічки, по 2 метри завдовжки, покладіть на підлогу і змішайте їх. Дітям потрібно взятися за один кінець і так знайти того, хто тримає інший кінець стрічки. Ці різновиди ігор особливо цікаві і корисні для маленьких дітей, впевнено почувають себе в парах.

Коли зберуться всі гості, можна сідати за стіл і почати бенкет. Потрібно заздалегідь бути готовим до того, що хтось та щось розіллє або розіб'є. Для цього майте велику кількість серветок. Намагайтеся використовувати такий посуд, яку не шкода викинути, якщо раптом вона розіб'ється, в той же час посуд повинна бути стійкою, особливо це стосується склянок. Вибирайте кондитерські вироби, які менше будуть кришитися. Це потім дозволить вам заощадити час на прибиранні. У центр столу, звичайно ж, слід поставити торт зі свічками. Ріжте всі пироги на маленькі шматки, готуйте маленькі бутерброди, щоб дітям зручно було їх брати. Напої не повинні бути занадто солодкими і їх повинно бути в достатній кількості. У запасі майте необхідну кількість холодної кип'яченої води, щоб розбавити гарячий чай. 

Після «бенкету» допоможіть гостям привести себе в порядок: помити руки, наприклад. Нехай вони допоможуть вам прибрати зі столу. Потім можна влаштувати безпрограшну лотерею. Для цього потрібно приготувати маски або капелюшки, накрити їх чим-небудь, щоб діти не побачили завчасно. Кожен предмет повинен мати свій номер. Також слід зробити картки з номерками, які будуть відповідати номерками на предметах. Картки покладіть в ємність і змішайте, тепер нехай діти тягнуть кожен по картці і випав номерок означатиме, що дитина виграв маску або капелюшок з відповідним номером. Чергуйте ігри і з такими, в яких немає переможця, щоб мета ігор не зводилося тільки до гонитві за подарунками та призами. В якості призів можна вибрати олівці, фломастери, ручки, значки та інші речі.

Не залишайте без уваги жодного маленького гостя. Але і не вимагайте від дитини занадто наполегливо, якщо він не хоче грати, краще попросіть його допомогти вам в чому-небудь, наприклад, що-небудь принести. До кожного намагайтеся звертатися по імені. Якщо ви будете говорити «Діти!», То цілком можливо, що вони вас просто не почують. Не бійтеся шуму, він стане лише свідченням того, що ваш свято вийшло на славу. Якщо ви запросили хлопців у віці до 12 років, то потрібно бути готовим до того, що вам доведеться стежити за тим, щоб вони не нудьгували.

Вибирайте ті ігри, які ви самі знаєте, і при цьому не забувайте чергувати рухливі ігри з більш спокійними, щоб діти могли і пошуміти, і проявити свою кмітливість. Чергуючи ігри, діти не встигнуть перевозбудіться або, навпаки, занудьгувати. Ясно пояснюйте правила кожної гри, можете і самі в них брати участь, але при цьому не робіть переваг тій команді, де граєте ви. Можна обійтися і роллю керівника.

4-5 годин цілком достатньо для дітей, що мають вік до 12 років. Навіть якщо вони будуть просити продовжити веселощі, не піддавайтеся і готуйте їх додому, пояснивши, що кожного чекають вдома. Проводжаючи гостей, даруєте маленькі сувеніри у вигляді цукерок, при цьому майте на увазі, щоб вони були однаковими. Або ж можна придумати подарунки окремо для дівчаток і окремо для хлопчиків. Їх можна обернути в звичайні целофанові пакети. Обов'язково подякуйте юних гостей за те, що вони прийшли привітати вашої дитини і відзначити його день народження, висловіть надію знов скоро з ними зустрітися.

Додати коментар


Захисний код
Оновити