Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Очищення організму

Для того щоб поліпшити своє самопочуття, полегшити процес перетравлювання їжі, слід періодично проводити очищення організму.

Взагалі організм людини налаштований на самоочистку, проте неправильне харчування, екологічна обстановка, стреси настільки сприяють накопиченню шлаків в організмі, що він вже не справляється з виведенням токсинів і продуктів обміну речовин самостійно, тому рекомендується самостійно проводити очищення організму. Без очищення організму продукти, накопичуючись, погіршують зовнішній вигляд шкіри, волосся і всього тіла людини, сприяють розвитку хвороб, знижують життєву активність, призводять до швидкої стомлюваності і раннього старіння.Очищення організму слід проводити комплексно, наприклад згідно з методикою шість кроків очищення. Ця методика спрямована на очищення шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок, суглобів, судин, шкіри. Для того щоб очистити організм від паразитів, слід застосовувати спеціальні протівопаразітние засоби широкого спектру дії. Далі слід зайнятися очищенням нирок, рідинних середовищ організму, вивести солі.

Потрібно пам'ятати про те, що вводяться в організм через травну систему речовини повинні своєчасно виводитися з нього. Збій у виведенні призводить до зашлакованості всього організму, що, у свою чергу, призводить до виникнення багатьох хвороб, зниження імунітету, і т. д. Тому починати очищення організму слід з очищення кишечника.

Вся кров, всмоктується з товстого кишечнику, поступає в печінку. Таким чином, якщо кров була насичена переробленими, але не виведеними речовинами, тепер уже в печінці відбувається їх утримання. Такий збій у роботі організму веде до перенапруження печінки, порушується її робота, печінка зашлаковувати і ставати складніше, зробити очищення організму.

Очищення шлунково-кишкового тракту, а також очищення організму в цілому

У шлунково-кишковому тракті відбувається переробка їжі, завдяки чому організм забезпечується необхідними речовинами і енергією. Щоб грамотно підготуватися до очищення кишечника, постарайтеся за 2-3 дні почати обмежувати себе в їжі. Перевагу віддавайте фруктам і овочам, від жирної і борошняної їжі краще відмовитися. Бажано пити багато теплої води.

Очищення за методикою Шанк Пракшалана

Приготуйте з вечора 5 л 0,9%-ного розчину кухонної солі на дистильованій воді (45 г солі на 5 л води).

У 4.30 ранку зваріть кашу і укутайте її в ковдру.

Приступати до чищення необхідно таким чином:

- Випити 1-ю кухоль розчину (300-320 мл);

- Виконати 4 вправи;

- Випити 2-у кухоль розчину;

- Виконати 4 вправи;

- Випити третій кухоль розчину;

- Виконати 4 вправи;

- Випити 4-ту кружку розчину;

- Виконати 4 вправи;

- Випити 5-ту кружку розчину;

- Виконати 4 вправи;

- Випити 6-ма кухоль розчину;

- Виконати 4 вправи;

- Якщо дефекація не відбулася - зробити клізму з 0,5 л розчину;

- Випити 7-ю кухоль розчину;

- Виконати 4 вправи;

- Звільнити кишечник.

Далі після кожної гуртки і вправ звільняти кишечник. Після закінчення процедури треба випити 300 мл холодної води і штучно викликати блювоту, після цього прийняти теплий душ.

Благотворний вплив процедури проявиться не на наступний день, але воно не сповільнить позначитися через свіже дихання, зникнення висипки на обличчі, на тілі. За умови вибору малотоксичного харчового режиму зникають тілесні запахи, які бувають досить сильними, освіжається і поліпшується колір обличчя. Крім того, ця процедура є ще й тонізуючої, а також стимулює печінку (що помітно по кольору екскрементів).

Після очищення треба з'їсти кашу, зварену напередодні, з 40 г вершкового масла не раніше

ніж через 30 хвилин і не пізніше ніж через 1 годину після вправ.

Вправа 1

Початкове положення: стоячи, ноги на ширині плечей, спина рівна, руки підняті вгору, зчеплені в замок. Нахили вправо, потім вліво.

Вправа 2

Початкове положення: стоячи, ноги на ширині плечей, спина рівна, права рука витягнута горизонтально в сторону, ліва зігнута так, щоб вказівний і великий пальці стосувалися правої ключиці. Виконайте обертальний рух тулубом, одночасно якнайдалі відводячи назад витягнуту руку. Не зупиняючись наприкінці повороту, поверніться у вихідне положення і зробите поворот в інший бік.

Вправа 3

Початкове положення: лежачи, упор на руки і шкарпетки ніг, стегна залишаються на вазі.

Повертайте голову і тулуб вправо, поки не побачите ліву п'яту. Не зупиняючись, поверніться у вихідне положення і повторіть поворот в інший бік.

Вправа 4

Початкове положення: стоячи, ноги ширше плечей.

Нахиліться вперед і вправо, руки заведіть за праву п'яту, дивіться позаду себе. Повторіть вліво.

Всі вправи необхідно виконувати дуже швидко, починаючи з правого боку, кількість повторів - 8 в кожну сторону.

Додати коментар


Захисний код
Оновити