Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Здорове харчування для схуднення

Безумовно, серед безлічі історій про схуднення, кращими є ті, в яких розповідається про досягнення позитивного результату. Слід відзначити те, що ідіома «для стрункої фігури - всі засоби хороші» є в корені не вірною. Якщо Ви будете дотримуватися цього принципу, то Ваш шлях закінчиться катастрофою, як це сталося і зі мною. Спочатку історії хотілося б згадати про хороших, позитивних моментах, яких мені вдалося досягти в процесі схуднення, хоча тоді я ще не знала, чим доведеться за це розплатитися.Основні правила харчування.

1) повне виключення з раціону напівфабрикатів, консервів, ковбас. Відмова від мучного, жирного і солодкого. Зменшення кількості споживаної солі і відмова від цукру.

2) Зменшення порції прийому їжі.

3) Останній прийом їжі не пізніше 2-4 годин до сну.

4) Мінімально допустима загальна калорійність, приблизно 1000-1100 Ккал на добу.

5) День потрібно починати з обов'язкового сніданку. Можна вибирати будь-який корисний завтра. Наприклад, вівсянка тривалого приготування з додаванням порізаного апельсина, шматочок цільнозернового хліба з джемом зі згущеним соком агави, винограду і яблука, але без цукру. І так далі.

6) Днем потрібно з'їдати не більше 2-3 фруктів. Фрукти містять в собі, хоч і природний, але все ж цукор, який при надлишковій кількості в оргінізме починає відкладатися у вигляді жиру.

Для початку Вам потрібно визначитися з цілями, яких Ви хочете досягти. Ясно прояснити для себе кінцевий результат, відповівши на питання: «Навіщо мені це потрібно?». Відповіддю на це питання може послужити що завгодно - починаючи з улюбленого хлопчика чи банального чорного плаття 38 розміру і закінчуючи катастрофічною нестачею грошей на нові джинси. А так як старі джинси вже встигли протертися, за 2 місяці з моменту покупки, між ніг, ви все-таки зрозуміли, що з таким тонким гаманцем, товстими ногами і великою безрозмірним шлунком, продовжувати жити просто неможливо. Обрана кінцева мета, є досить важливою частиною всього процесу схуднення. Ця мета буде вас надихати, вона буде вашим стимулом і навіть антидепресантом у складні моменти. Дуже важливо, побачивши огидне відображенні в дзеркалі, визначиться з кінцевим результатом, поставити собі мету до якої ви будете прагнути. 

Наступний етап до ідеальної фігури-потрібно набратися терпіння. Забути про все на пів року, Не відчуваючи не яких зайвих емоцій, не витрачаючи себе і не на що не відволікаючись довести своє існування до автоматизму. Не варто засмучуватися через нерухомої стрілки на терезах і відображення у вітринах магазинів і калюжах. Не ходити по Мегамаркет. Всі приводи, які можуть викликати у вас поганий настрій потрібно звести до мінімуму. Найскладнішими будуть декілька перших місяців, а перші п'ять кілограм будуть найскладнішими. Але ніколи не варто забувати того, що «Великий шлях завжди починається з одного маленького кроку».

І нарешті, вам потрібно набратися сили волі. Вона обов'язково Вам знадобиться. Природно я розумію, що сила волі - вона або дається від природи, або досягається ціною в ... якщо коротко, то великою ціною, просто величезна! Сила волі, якщо вона не подарована понад, то це прекрасна нагорода, вінець всіх ваших починань. Пам'ятайте, що силу волі в короткі терміни знайти не вийде, але її можна пошукати в собі, так як завжди є шанс того, що вона знаходиться в самій глибині вашого Я, тому ніколи не втрачайте надії. Показник Вашої сили - це наявність сили волі, а її відсутність - це показник Вашої слабкості. Ви ніколи не схуднете, якщо ви слабкі. Ніколи. Гарантую. Лише сильні люди добиваються поставлених цілей. І якраз Ваше тіло з надмірною вагою - це ідеальний інструмент для вимірювання вашої сили духу. Це найлегший спосіб або дозволить осягнути і по-справжньому знайти себе, або дати своїм слабкостям взяти над собою верх. І тоді, прийшовши до Вас, як-небудь, в гості і побачивши у Вас у вітальні на мармуровому постаменті загіпсованою, культивована Вами, тістечко - я тільки лише промовчу, немов того, як обходять мовчанням гріхи молодості. Звичайно, можна знайти велику кількість виправдань, того деку з тістечками у Вас в руках, але не варто чекати того, що я буду захоплюватися Вами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити