Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Способи очищення

Щоб вибрати один із способів позбавлення від паразитів, треба хоч коротко вивчити історію вселенської біології та місце паразитів в ній. Про це можна прочитати і в моїй роботі очистили від паразитів.

Відомо близько 20 тисяч гельмінтів, паразитуючих в організмі людини. Всі вони мають свою організацію життя і розвитку. Вони живуть у людині, не створюючи особливих проблем у здоров'ї, поки людина сильний і заповнює втрати життєвих сил на нескінченне зростання поголів'я паразитів. Як тільки він не в змозі заповнювати понесені втрати, паразити, послаблюючи свого господаря все більше і більше, відкривають канали для впровадження численних видів інфекції, асоційованих з паразитами.Слабкі повинні загинути - основний принцип, в якому діють черв'яки-паразити.

Що може протиставити людина руйнівній роботі черв'яків - паразитів?

Інтелект! Розум свій! Мобілізувати всі свої сили і знання на організацію свого життя без допуску паразитів в тіло своє.

Думаю, що найкраще давати не окремі рецепти від якогось виду хробака-паразита, а, враховуючи загальну зараженість населення - і товстунів, і худих, і практично здорових, - наведу досвід позбавлення від паразитів всіх класів і мастей відразу.

Обмовлюся відразу - в Школі здоров'я за програмою очистили від паразитів ми даємо повний цикл позбавлення від глистів та загального оздоровлення організму з підтвердженням результатів приладами фірми Імедіс.

У цій роботі я даю прийоми загального спектра дії, які ми перевірили і отримали чудові результати.

1. Генеральна дегельмінтизація насінням гарбуза

Проводиться на тлі очищення кишечника клізмами і роздільного харчування 1-2 дні. На 3-4-5й день вранці прийом натщесерце настою з трав-дегельментіка: (заварювати з вечора, прийом натще) __

Полин 1 чайна ложка Піжма 1 ч. ложка Кора дуба 1 ч. ложка Кора жостеру 1 ч. ложка Вода - 500 мл

Увечері на 3-4-5й день клізми настоєм з часнику. З вечора 2-3 зубчики часнику подрібнити, залити 200 мл окропу, настоювати до ранку. Відцідити. Клізму з часником зробити до очисної.

6й день вранці - з'їсти натщесерце до 9 ранку попередньо очищені з вечора насіння гарбуза в кількості 300 г при вазі до 90 кг і 500 г при більшій вазі. Намагайтеся не приймати води або інших рідин.

Через 2 години після прийому гарбузового насіння, в 10-11 ранку випийте розчин англійської солі (проносне) - 30 г на 100 мл води.

Через 1-2 години, якщо дефекації не настало, зробіть клізму і далі проводите очищення кишечника по самопочуттю. Це необхідно для видалення мертвих і розкладаються черв'яків.

Дегельмінтизацію гарбузовим насінням можна проводити неодноразово. Ефект вигнання черв'яків з тонкої кишки - відмінний. Виходять клапті кутикули від черв'яків, вибухнули від самопереваріванія. Іноді виходять цілком черв'яки, у разі їх скупчення - інвазії.

На черв'яків - сосальщиков в жовчовивідних протоках чудово діє дегельментік, застосовуваний в 3, 4, 5 день (полин, пижмо, кора дуба, кора крушини).

Далі після генеральної дегельмінтизації гарбузовим насінням щодня натщесерце випивайте дегельментік, який підтримає Вас протягом дня:

Кора дуба - 1 чайна ложка Кора жостеру - 1ч. ложка Суцвіття пижма або трава полину - 1 ч. ложка

Вода - 500 мл

Залити окропом і настоювати не менше 3 - 4 годин.

2. Генеральна дегельмінтизація коньяком

Спектр дії - широкий. Коньяк - напій для вигнання черв'яків-паразитів тільки в певний час доби.

Багато заражені паразитами-хробаками встають вночі з бажанням щось з'їсти. Інші погано сплять, бачать страшні сни, страждають безсонням від незрозумілих тривог і страхів. І якщо б простежити, коли настає такий тривожний стан, що заважає звичайному нормальному відпочинку, то завжди це вийшло б близько 2-3 годин ночі. З 2 до 4 години ночі глисти бушують. Їм не подобається відпочинок господаря, і вони виходять частенько з тканин і органів у тонку кишку, підкріплюючись їжею господаря. Саме в цей час їх можна упоіть коньяком і вигнати.

О 2 годині ночі приготуйте напій для хробаків-паразитів: 4 столових ложки коньяку змішайте з такою ж кількістю гарячого, міцного, солодкого чаю і випийте.

Через півгодини прийміть проносне - англійську сіль (30 г на 100 мл води), відвар кори крушини або ін

Вранці не забудьте очищати кишечник, щоб видаляти мертвих глистів. Відчувши коньяк, вони відкріплюються від стінок і заковтують його. Далі вони вже не можуть прикріпитися до стінки кишечника, будучи в хмелю і від нестачі харчування починають самопереваріваніе, сильно роздуваються і вибухають. При впливі проносного скидаються в товстий відділ кишечника, де не можуть жити і теж гинуть.

Приймати коньяк з чаєм треба п'ять днів. Дивовижні результати при діагностиці по Вега-Тесту: коньячної атаки не витримують ні глисти головного мозку - лептоспіроз, токсоплазмоз, ні гельмінтози жарких країн, ні трихомонада.

3. Генеральна дегельмінтизація коньяком з сіллю

Практикуючий лікар з Санкт-Петербурга Лев Вільям в тридцяті роки нашого століття винайшов унікальні ліки, яким користувалися наші бабусі і дідусі, але яке через простоту своєї нами забуто. Засіб використовувалося для лікування від забитих місць, шкірного раку, паралічу, головних болів, пики, ревматизму, а головне - як прекрасний дегельментік.

Приготування кошти

У пляшку, на 3/4 наповнену коньяком (5-зірковим), насипте дрібну, добре висушену сіль до тих пір, поки коньяк не підніметься до пробки. Збовтувати суміш кілька хвилин. Коли сіль осяде (через 20-30 хвилин), ліки готові. Перед застосуванням, суміш не можна збовтувати, щоб сіль не потрапила в рани.

О 2 годині ночі випийте 2 столові ложки приготованого ліки, змішаного з шістьма столовими ложками окропу. Якщо Ваша вага більше 100 кг - дозу подвійте.

Іноді суміш солі з коньяком може викликати блювоту. Тоді випийте 200-300 мл теплої води, викличте блювоту. Шлунок відторгатиме накопичилася в ньому бруд і шлаки. Потім знову на чистий шлунок прийміть ліки.

Через півгодини - проносне. Далі, як за генеральної дегельмінтизації коньяком, протягом п'яти днів продовжуйте процедуру.

4. Генеральна дегельмінтизація настоянкою з квітів звіробою

Настоянку з квітів (але не трави) звіробою готують з розрахунку на 1 людину на 1 рік для забезпечення безпеки від паразитів на кожен день.

50 грамів квітів звіробою засипати в трилітровий балон, залити до віночка спиртом або горілкою, закатати жерстяної консервної кришкою і залишити настоюватися на світлі на 40 днів до готовності.

Отриману настоянку використовуйте натщесерце по 2 столових ложки, розведених такою ж кількістю води протягом 5 днів.

Далі для підтримки чистоти організму від черв'яків досить буде застосовувати 1 раз на тиждень:

Вранці

2 ст. ложки настою звіробою. Вдень

3 - 4. Плоду гвоздики. Увечері

100 мл настою з 2 г полину в 100 мл окропу,

(Або збитень).

5. Генеральна дегельмінтизація горіховою настоянкою

Приготування горіховою настоянки

33 горіха молочно-воскової стиглості зніміть з дерева обережно, не гублячи на землю. Зніміть з них зелену шкірку. Подрібніть її, засипте в 3-літровий балон і залийте горілкою до віночка. Засукайте консервної кришкою і залиште настоюватися на 40 днів.

Дегельмінтизацію проводите, як і всі попередні, на тлі очищення кишечника і роздільного вегетаріанського харчування натщесерце:

/ День

Вранці 1 крапля горіховою настоянки на 100 мл води.

Гвоздика 500 мг (3 рази на день). Вечеря Полин 300 мг перед їжею.

2 день

Вранці 2 краплі горіховою настоянки на 100 мл води.

Гвоздика 1 г (3 рази на день). Вечеря Полин 300 мг перед їжею.

3 день

Вранці 3 краплі горіховою настоянки на 100 мл

води

Гвоздика 1,5 г (3 рази на день). Вечеря Полин 600 мг перед їжею.

4 день

Вранці 4 краплі горіховою настоянки на 100 мл води.

Гвоздика 1,5 г перед їжею (3 рази на день). Вечеря Полин 600 мг перед їжею.

5 день

Вранці 5 крапель горіховою настоянки на 100 мл води.

Гвоздика 1,5 г перед їжею (3 рази на день). Вечеря Полин 900 мг перед їжею

6 день

Вранці 2 чайних ложки горіхової настоянки на 50 мл води.

Вечеря Полин 900 мг перед їжею.

7 день

Вечеря Полин 1,2 г перед їжею.

8 день

Вечеря Полин 1,5 г перед їжею.

9 день

Вечеря Полин 1, 8 г перед їжею.

10 день

Вечеря Полин 2,1 г перед їжею.

11 день

Вечеря Полин 2,1 г перед їжею.

12 день

Вечеря Полин 2,1 г перед їжею.

13 день

Вечеря Полин 2,1 г перед їжею.

14 день і далі один раз на тиждень завжди Вранці 2 ч. ложки горіхової настоянки на

50 мл води.

Гвоздика 1,5 г перед їжею (3 рази на день).

Вечеря Полин 2,1 г перед їжею.

Досвід показує, що спосіб генеральної дегельмінтизації горіховою настоянкою, гвоздикою і полином забезпечує стерильність організму. В окремих випадках особливого забруднення залишаються трихіни, кандиди, тріхо-монади, грибки. Можна використовувати біорезонанс за видами, а найкраще провести 3-5 днів поспіль прийом горіховою настоянки по 2 чайних ложки вранці натщесерце.

Для хворих з виразками є небезпека прориву виразки. Механізм цього явища дуже простий. На виразок поверхні зазвичай живуть трихомонади. Часто вони так роз'їдають стінку шлунка або кишки, що їх сидячі колонії перетворюються на своєрідні пробки на виразці. Коли глисти загинуть, пробка розвалюється, виразка відкривається в порожнину, а із зворотного боку висять руїни дохлих глистів, так звана ракова пухлина. Виразку можуть вшити, а от в онкологію не поспішайте, добивайте глистів. Інакше хіміотерапія або опромінення знову приведуть до шізогоніі - множинного розмноженню глистів, отриманих вже в лікарні.

Рецепт використання горіховою настоянки розроблений американським лікарем Гілдой Кларк. У Школі здоров'я Надія ми багато разів користувалися цим методом для дорослих і дітей. Його чудово переносять вагітні жінки.

Москвичка Наташа разом з чоловіком проводила двічі за період вагітності дегельмінтизацію. Другий раз вигнання одноклітинних паразитів успішно провели вже на 36 тижні вагітності. Дуже добре позначилися результати дегельмінтизації на роботі нирок. Пологи пройшли без патології. Дитина розвивається нормально.

Викладені п'ять методів генеральної дегельмінтизації обов'язково порадують Вас результатами. Позбувшись від паразитів, Ви швидко почнете скидати жир і воду як розчинники бруду.

Звільнені від сосальщиков-глистів жовчні проходи, нарешті, зможуть скинути всі камені, бруд, пісок і мертвих паразитів. Жировий обмін, перистальтика стануть швидко відновлюватися.

У дні дегельмінтизації і після неї довгий час йде нормалізація головних травних залоз - підшлункової і печінки. І для їх нормальної роботи і більш м'якого процесу відновлення підшлункової залози дуже добре приготувати і щодня застосовувати суботні (Кухня роздільного харчування. М.Семенова).

Додати коментар


Захисний код
Оновити