Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Причини кровотечі після пологів

В акушерській практиці бувають випадки, коли у жінки після пологів починається сильна кровотеча, а воно, як відомо, є однією з найбільших небезпек, які загрожують життю породіллі.

Причиною кровотечі після пологів може бути розрив матки, що трапляється навіть у тих жінок, які не мали показань для проведення оперативного втручання. Але слід зазначити, що ризик розриву матки істотно підвищується для багаторазово народжували і для тих, хто вдавався до хірургічного аборту, а так само для жінок, які страждали ендометритом, всі у кого занадто вузький таз або занадто великий плід.Ускладнюється все ще тим, що кровопостачання матки при вагітності посилено, а отже крововтрата після пологів протікає дуже інтенсивно, та й до того ж пошкодженими виявляється безліч посудин, що в рази ускладнює надання допомоги. При великих розривах ситуація стає настільки серйозною, що доводиться вдаватися до видалення матки, оскільки ушивання розривів іноді буває просто неможливим.

За винятком розриву матки причиною рясного кровотечі після пологів може бути будь-яке порушення згортання крові, що в свою чергу вимагає обов'язкового медикаментозного лікування. При підозрі на знижену здатність згущуватися, тобто у випадку, якщо кров витікає навіть при скороченій матці, слід обов'язково проконтролювати, згорнеться чи взята на пробу крові протягом декількох хвилин.

Крім того є ризик виникнення гіпотонічного або атонічного кровотечі після пологів, що викликано зниженим або відсутнім тонусом матки. У такому випадку доведеться вдатися до медикаментозним засобам скорочує дії, а ще допомагає прикладання холоду.

Так само можлива кровотеча після пологів по закінченні декількох днів після пологів, причин у цьому випадку трохи. У випадку, якщо жінка, відчувши себе краще після пологів, бере надмірні фізичні навантаження, то це може призвести до відновлення кровотечі. Тривалі і не дуже сильні кровотечі можуть бути так само викликані занадто повільним скороченням матки.

Небезпека ще представляє занадто ранній секс, оскільки він може загрожувати і запальним процесом. А це в свою чергу згубно вплине на відновлення повноцінного менструального циклу.

Щоб запобігти неприємним наслідкам процес відновлення після пологів повинен протікати плавно і у відповідних умовах. Навіть якщо пологи були легкими, все одно побутові навантаження і секс після пологів розумніше буде відкласти до моменту відновлення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити