Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Чи можливий секс під час вагітності

Поза сумнівом, усіх вагітних і їх чоловіків цікавить питання: чи безпечний секс під час виношування дитини? У даній статті ми якраз і поговоримо на цю тему.

Всі люди вирішують проблему по-різному, одні продовжують секс в колишньому режимі, інші повністю відмовляються від сексу на час усієї вагітності та післяпологового періоду.

Щоб вибрати для себе найбільш підходящий варіант, в першу чергу потрібно запитати поради у кваліфікованого фахівця.Природно, ніхто не стане заперечувати, що вагітність і післяпологовий період міняють сексуальні відносини точно так само, як і всі інші аспекти сімейного життя.

Секс під час вагітності корисний!

У випадку, якщо у вас немає яких-небудь медичних протипоказань (наприклад, загроза переривання вагітності, попереднє невиношування вагітності, кровотеча, підтікання навколоплідної рідини, низьке розташування плаценти, багатоплідна вагітність, наявність інфекції у когось з партнерів), то займатися сексом можна . А в певних випадках навіть необхідно, що було доведено сучасними науковими дослідженнями.

Секс під час вагітності не може зашкодити дитині. Адже він захований під декількома захисними шарами, а саме передня черевна стінка з м'язами, подвійний жировий шар, товстий шар сполучної тканини, матка, оболонки плоду, плодовий міхур, наповнений водою, завдяки чому успішно згладжуються всі коливання, а ще є слизова пробка, яка добре закриває шийку матки.

До того ж гормони задоволення, що отримуються жінкою під час сексу благотворно впливають на дитину. А ось тривалий стриманість сприяє накопиченню у вагітної поганих емоцій.

Секс під час вагітності має ще ту перевагу, що абсолютно не потрібно берегтися.

А ще вагітній жінці будуть корисні речовини, які є в спермі, оскільки чоловічі гормони сприяють розм'якшенню шийки матки, що в свою чергу допоможе під час пологів краще розкритися.

Секс сприяє тому, що м'язи матки тренуються, а отже перейми будуть продуктивніша і не буде слабкості пологової діяльності, а сама шийка матки швидше розкриється завдяки кращому розм'якшенню.

Оргазм під час вагітності може супроводжуватися скороченнями матки і це цілком нормально, ніякої загрози для плода немає. Слід зазначити, що якщо матка не дозріла, то секс і скорочення матки під час оргазму не стануть причиною передчасних пологів. Але, якщо часу до пологів залишилося пару тижнів або днів, то оргазм цілком здатний спровокувати пологи. Саме з цієї причини лікарі рекомендують заняття сексом в якості стимуляції початку пологів на сороковий тижня.

Сексуальний потяг жінки під час виношування дитини може згасати і зростати. В даному випадку все безпосередньо залежить від початкової сексуальної активності жінки і перепадів гормонів в різні періоди вагітності.

У деяких випадках жінки в перебігу вагітності відзначають різке підвищення бажання, при цьому підйом сексуальності може певною мірою відповідати збільшенню терміну.

У інших жінок бажання згасає або повністю пропадає, що теж цілком зрозуміло, оскільки в перебігу вагітності активно виробляється гормон спокою, адже організм налаштовується на материнство.

У жінок, які очікують первістка з'ясовним вважається поява страху перед пологами. В даних випадках, чоловікам рекомендують змінити свій підхід до дружини і перебудується на платонічні відносини.

Потрібно відноситься до жінки терпляче і ніжно, проявляти увагу і ласку.

До речі, є одна цікава народна прикмета, відповідно до якої, якщо жінка чекає хлопчика, то сексуальність висока, а якщо дівчинку, то низька. Тому не варто переживати якщо секс під час вагітності не приходить вам в голову.

Але насправді сексуальна поведінка описується як парабола. У перебігу перших трьох місяців інтерес до сексу знижується, наступні три місяці загострюється, а в останні три знову знижується. Так відбувається тому, що в першому триместрі сексуальні бажання слабшають через токсикоз, погане самопочуття, нудоти, втоми, емоційності, наявності тягнуть болю в молочних залозах.

Після в другому триместрі йдуть всі страхи і тривоги. Поліпшується самопочуття, а з цієї причини зростає бажання отримати секс. До речі, досвідчені медики позитивно відзиваються про секс саме в другому триместрі, оскільки плід в матці вже добре закріпився, та й нових гормональних сплесків не передбачається.

У перебігу третього триместру бажання слабшає. Оскільки жінка відчуває виражений фізичний дискомфорт, оскільки великий живіт утрудняє обійми, та й сама близькість доставляє незручності. Крім того можуть з'являтися болі під час сексу. Та й сама зміна емоційного стану накладає певний відбиток, адже настає час страху перед пологами.

Особливості сексу під час виношування дитини

Чоловіки на великому терміні вагітності можуть відзначати так само і у себе зниження сексуальної активності, так як з ростом живота у дружини все більше стає турбот, та й до того ж збільшується усвідомленням змін, що відбуваються в житті. Крім того потрібно вирішити деякі проблеми, наприклад, занятся покупкою ліжечка, коляски, одягу, ремонтом в квартирі і так далі.

Так само треба розуміти, що дуже багато залежить від сексуальної активності пари в цілому. У будь-якому випадку, потрібно бути готовим до того, що число количесво сексу доведеться зменшити, а ще змінити пози.

А ще не можна вступати в зв'язок з новими неперевіреними партнерами, оскільки є ризик заразити малюка, практикуючи секс під час вагітності.

У випадку, якщо пологи пройшли без проблем, якщо немає розрізів і розривів, то сексуальний спокій рекомендується протягом двох місяців. Але дуже рідко пари витримують такі терміни. Бажано хоча б утриматися до закінчення виділень. А ще потрібно знати, що у жінок, які годують грудьми, при збудженні може витікати молоко, та й до того ж швидше за все доведеться застосовувати додаткові мастила. Всі особливості післяпологовий сексуального життя необхідно заздалегідь обговорити з кваліфікованим акушером-гінекологом.

Під час годування груддю цілком можливо відновлення повноцінного функціонування яєчників. А значить вже під час першої овуляції може відбутися запліднення і наступити вагітність. З цієї причини обов'язково потрібно охоронити якщо ви вже повернули у своє життя секс.

Додати коментар


Захисний код
Оновити