Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Що готують майбутній мамі триместри вагітності?

Триместри вагітності мають свої особливості. Весь період виношування вагітності триває дев'ять місяців і ділиться на три триместру: перший - до 12 тижня, другий - з 13 по 25 тиждень, і третій - з 26 по 40 тиждень. Кожен триместр вагітності характерний певними як зовнішніми фізичними, так і емоційними змінами для мами,а для дитинки - певними етапами його формування, росту і розвитку. Кожен їх трьох триместрів по-своєму важливий для вас і вашого майбутнього малюка, кожен з них несхожий один на одного по фізіологічним змінам і емоційним наповненням. У певні періоди ваші відчуття будуть змінюватися, буде змінюватися емоційний фон,відбудуться певні трансформації з вашим тілом. Також і плід буде піддаватися фізичним змін, і кожен триместр буде позначати певний етап його росту і розвитку.

 

Що готують майбутній мамі триместри вагітності - перший триместр. В емоційному плані, на відміну від фізіологічного,перший триместр вагітності найяскравіший і позитивний, тому що це той період, коли жінка дізнається про свою вагітність. Ці триместри вагітності супроводжуються радістю і щастям кожної хвилини існування майбутньої матусі, незважаючи на незвичні і надають дискомфорт явища, що відбуваються з її організмом.Відчуття щастя затьмарює щоденна нудота, яка супроводжує пробудження. Це почуття пройде через кілька тижнів з моменту адаптації організму до нового гормонального фону.

У першому триместрі вагітності плід активно розвивається, відбувається формування всіх його життєво-важливих органів. Тому в цей період дуже важливо знати,який спосіб життя потрібно почати вести, щоб уникнути патологій розвитку плоду і, що найстрашніше, викидня на ранньому терміні вагітності.

У цей період майбутня мама повинна обов'язково стати на облік до гінеколога, який дасть їй ряд рекомендацій, які потрібно строго дотримуватися. По-перше, потрібно відкоригувати харчування.Ці триместри вагітності вимагають повністю виключити зі свого раціону алкоголь і кофеїн, а скласти своє меню з корисних продуктів, багатих вітамінами і мінералами, разом з тим вживати якомога більше рідини. Поряд з цим необхідно почати прийом вітамінів, склад яких розроблений спеціально для вагітних жінок.Що стосується одягу, то у вашому гардеробі не повинні залишитися тісні і незручні речі, які будуть здавлювати живіт.

На цьому етапі з жінкою відбуваються такі фізіологічні зміни, як припинення менструального циклу, набухання молочних залоз. Зовні буде помітно, що ви вагітні, тільки лише наприкінці першого триместру, однак протягом усього цього часу ви будете відчувати всі відчуття, характерні при вагітності.Для вашої майбутньої дитини першого триместри вагітності найважливіші. На цьому етапі відбувається його стрімкий розвиток, яке починається з пари клітин, а вже через 12 тижнів він може зрости до 8 сантиметрів. Відбувається процес формування життєво важливих органів майбутньої дитини, очей, вух, з'являються зубні зачатки.На 12 тижні на ультразвуковому дослідженні вже видно ручки і ніжки з пальчиками, що сформувалася голова плода. За зовнішнім виглядом вже можна сказати, що це майбутній чоловічок.

Цікаво, що а цей період у дитини вже формується сечовидільна система і з'являється сеча. Також на УЗД вже в цьому терміні можна буде визначити,якої статі дитинка перебуває у вас всередині, так як до 12 тижня вже будуть сформовані геніталії плода.

Що готують майбутній мамі триместри вагітності - другий триместр вагітності. Це абсолютно новий етап для майбутньої матусі, який буде найбільш приємним. Ваш животик трохи підросте, але все ж буде ще не настільки великим,щоб створювати вам деякі незручності і дискомфорт. Це період насолоди своєю вагітністю, який пов'язаний з ще більш радісними і щасливими миттєвостями. Ви на цьому етапі почнете відчувати руху вашого дитинчати.

На цьому етапі починає збільшуватися в розмірах плід, відповідно і матуся буде набирати кілограми.Ваша фігура стане змінюватися буквально на очах, з'являться такі досі незвичні відчуття як тягнуть болі в спині та попереку, головні болі, запаморочення. Ці процеси абсолютно нормальні, і переживати з цього приводу сильно не варто. Доведеться трошки потерпіти.У зв'язку з відбуваються в другому триместрі змінами зі зростаючим плодом і його майбутньою мамою, існують деякі рекомендації, які вагітна жінка просто зобов'язана виконувати. По-перше, ці триместри вагітності вимагають виконувати вправи, спеціально розроблені для жінок в період вагітності. По-друге,вам необхідно забезпечити свій організм корисними продуктами, які нададуть вашому дитинці необхідні поживні речовини, а також в цей період потрібно збільшити вживання рідини. По-третє, постарайтеся якомога частіше давати своєму організму відпочити. Важливий момент: якщо вам необхідно приймати будь-які препарати,то про це необхідно проінформувати лікаря, який дасть певні рекомендації.

Ваш зовнішній вигляд в цей період зазнає різкі зміни: збільшується в розмірах ваш живіт, молочні залози також продовжують інтенсивно набухати, з'являються темні пігментні плями, родимки і веснянки починають помітно сутеніти.У цей період вагітна жінка може зазнавати набряки кінцівок, яка з'являється в результаті накопичення її організмом рідини.

Для вашої майбутньої ляльки цей період характерний деякими зовнішніми змінами, такими як поява волосяного покриву, більш нагадує пух, по всіх поверхні тільця,вушка плода придбають обриси справжніх вух. Поряд з цим скелет плода починає міцніти і тверднути. У вашого майбутнього дитинчати в другому триместрі вагітності виробляється якийсь режим: є періоди сну і неспання, в які він починає активні рухи в порожнині матки.Що готують майбутній мамі триместри вагітності - третій триместр. У третьому триместрі ви будете зазнавати різні перепади емоційного стану. У цей період багато жінок починають замислюватися про майбутнє вихованні дитини, чи під силу їм буде впоратися з цим нелегким завданням. Що стосується фізіологічних явищ,то у деяких жінок відзначається відчуття оніміння в тазу. Ближче до кінця третього триместру вагітності настрій у жінок відзначається піднесений, так як її не покидає відчуття радості, щастя і безмежної любові до свого дитинці, якого вона полюбила всією душею і за все триместри вагітності приготувалася стати мамою.Дитинка до цього часу повністю сформований, і на цьому етапі всього лише набирає вагу, відкладаючи підшкірні жири. Вага матусі теж до кінця третього триместру збільшиться кілограммчіков на 10-15.

Протягом третього етапу вагітності майбутній мамі необхідно суворо дотримуватися такі рекомендації. По-перше,кожні два тижні необхідно приходити на прийом до гінеколога. По-друге, забезпечити собі постійний відпочинок, і нив жодному разі не перенапружуватися фізично. До кінця цього періоду у вас має сформуватися певний план майбутніх пологів, обраний пологовий будинок і підібраний доктор, якого ви хотіли б залучити до цього складного процесу,а також повинні бути зібрані необхідні речі, які знадобляться вам і вашому малюкові після моменту народження. І звичайно ж, ви напевно вже придумаєте як назвати своє чадо.

Майбутня мама на цьому етапі вагітності може відчувати болю в спині через навантаження, що збільшується на хребет у зв'язку з ростом плода.Для цього періоду також характерна поява молозива. При активних рухах дитини в утробі, можна навіть в деяких випадках визначити, що це виступає - ніжка або ручка.

Для дитинку етап його розвитку давно завершений, весь організм цілісно працює, залишається тільки набирати вагу шляхом відкладання підшкірних жирів.До кінця вагітності дитина повертається вниз голівкою, тим самим беручи позу, зручну для проходження родових шляхів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити