Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Необхідність УЗД при вагітності

УЗД при вагітності - це одна з обов'язкових процедур, яка має багато переваг. Наприклад, ультразвукове обстеження більш безпечно, ніж рентген, тому виключені будь-які негативні наслідки як для жінки, так і для дитини.

Ультразвук при вагітності роблять для того, щоб виявити всі можливі патології у дитини, перевірити розвиток органів і встановити при необхідності стать малюка.

У більшості клінік це обстеження робиться кожен день за попереднім записом, тому жінка може вибрати найбільш зручний для неї час. Найчастіше в таких медичних установах на місці можна отримати і консультацію гінеколога.Строки для ультразвукового обстеження при вагітності

Перший раз ультразвукове обстеження під час вагітності рекомендується пройти на терміні від 10 до 12 тижнів. Якраз саме в цей період найчастіше звертаються жінки для підтвердження вагітності. Крім цього УЗД показує точне число ембріонів, дозволяє визначити, чи правильно формується плацента, і допомагає виявити різні вади розвитку

Другий раз необхідність УЗД при вагітності виникає на терміні від 20 до 24 тижнів. У цей період ультразвукове обстеження роблять для того, щоб виявити проблеми з навколоплідними водами, оцінити розвиток плаценти, подивитися, чи всі частини тіла у малюка розвиваються нормально. На прохання мами лікар може сказати їй стать майбутньої дитини.

Необхідність УЗД при вагітності в третьому триместрі роблять, як правило, на терміні від 32 до 34 тижнів. Третє УЗД дозволяє визначити, чи відповідає розмір плоду терміну вагітності. Крім того, за допомогою УЗД, лікарі визначають розташування плоду в матці, оцінюють кровотік плаценти і тепер вже більш точно можуть діагностувати різні патології.

Чи безпечно УЗД при вагітності

Дуже часто жінки, послухавши поради бабусь і сусідок, відмовляються від ультразвукового обстеження, вважаючи, що це обстеження шкодить плоду. Поради такого роду найчастіше дають люди, які абсолютно не розбираються в медицині і дізналися цю інформацію від інших «доброзичливців». Жінки, які вже не один раз ставали мамами, часто стверджують, що дитина під час і після ультразвукового обстеження стає занадто активним, починає частіше штовхатися. Як говорить статистика, з такими скаргами звертаються до лікаря більше 50% жінок, що пройшли УЗД. Але з ультразвуковим обстеженням це абсолютно не пов'язано. Дитина розвивається, росте і цілком нормально, що в якийсь період він стає більш активним. Тим більше, що фахівцями вже давно доведено, що УЗД не робить абсолютно ніякого негативного впливу ні на майбутню маму, ні на дитину. А відмова від ультразвукового обстеження може стати причиною виникнення серйозних проблем як під час пологів, так і при подальшому розвитку дитини, адже під час УЗД зазвичай можна помітити серйозні патології плоду і своєчасно вжити необхідних заходів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити