Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Кров'янисті виділення при вагітності - привід для занепокоєння

Кров'янисті виділення при вагітності - привід для занепокоєння існує завжди. Такого роду явище супроводжує зазвичай тільки перший триместр вагітності. Занадто панікувати з цього приводу не варто, особливо якщо це просто маленька плямка. Близько 80% жінок, у яких з'являлися кров'янисті виділення в першому триместрі змогли виносити вагітність і народити здорових діток. Однак контроль ніколи не буває зайвим, коли справа стосується вагітності.Насторожує є факт рясних виділень, які за кількістю приблизно такі, як при менструації. Це серйозний сигнал про те, що ваша вагітність піддається серйозній загрозі мимовільного переривання. У вашій ситуації потрібно терміново викликати швидку допомогу або попрямувати до свого доктора, у якого ви стоїте на обліку.

Кров'янисті виділення при вагітності можуть виникнути в результаті невеликих за масштабом отслоек плаценти. Під ними завжди скупчується трохи крові, яка згодом і виділяється назовні. Якщо такі виділення не рясні і короткочасні, а потім зникли зовсім - ваша вагітність неодмінно збережеться. Також необільние коричневого кольору виділення можуть бути у вагітної жінки в період менструальних днів до вагітності, які пов'язані суто з гормональними особливостями організму. Також як і під час менструації, ці виділення можуть супроводжуватися болями, що тягнуть внизу живота, що віддають у поперек.

Причинами виникнення кров'яних виділень може бути елементарна травма слизової піхви або нижніх статевих шляхів при статевому контакті. Такі виділення можуть виникати при поліпах в піхву, ерозіях (як правило, у багатьох жінок в період вагітності ерозія зникає сама собою).

Кров'янисті виділення - привід для занепокоєння, якщо вони викликані збудниками статевих інфекцій. Для того, щоб визначити це, вам необхідно звернутися до лікаря і обов'язково здати мазок. Але в більшості випадків, кров'янисті виділення сигналізують про небезпеку переривання вагітності, тому дуже важливо своєчасно звернутися до гінеколога. При огляді фахівець визначить ступінь загрозу для життя дитини і вашого здоров'я цього неприємного явища.

Двадцяти відсоткам жінок, у яких були кров'янисті виділення, не вдалося виносити вагітність. Це було великим ударом для них, так як багатьом завагітніти дуже важко. У зв'язку з цим багато жінок категорично проти переривання вагітності, коли на цьому наполягає лікар. У дуже рідкісних випадках вдається доносити дитину до життєздатного терміну в 28 тижнів, суворо дотримуючись рекомендації доктора і перебуваючи в абсолютному спокої, і народити його здоровеньким. Проте наш організм нічим не переборешь і не обдуриш, якщо він вирішив позбавитися від чужорідного для нього тіла. Тому, якщо динаміка гормону ХГЛ і серцебиття плоду говорять про неправильне його розвитку, то варто послухати рада доктора, щоб уникнути небезпеки для життя матері.

Додати коментар


Захисний код
Оновити