Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Користь курячого жиру і м'яса

Користь курячого жиру і м'яса незаперечна. В даний час про корисні властивості курячого жиру і м'яса знають фактично все. Застосовують його в народній медицині багатьох країн з метою зміцнення імунітету і відновлення сил. У Китаї народні цілителі радять їсти щодня куряче м'ясо, приготоване на курячому жирі, з метою підвищення фізичної сили.Корисні властивості жиру і м'яса

Курячий жир легко засвоюється. Розтоплюється при досить низькій температурі (35-37 градусів), має приємний смак і аромат. Досить часто курячий жир застосовують для приготування м'яса птахів. Цей жир багатий на ненасичені жирні кислоти, які просто незамінні для організму людини. Найбільше потрібні дані кислоти дітям. У випадку якщо ви дотримуєтеся дієти і відмовляєтеся від усього жирного, то не поспішайте долучати до такої суворої дієті своїх дітей. Оскільки ненасичені кислоти, наявні в курячому жирі, беруть активну участь у зростанні клітин, нормалізації стану шкіри, виводять згубний холестерин. Дефіцит ненасичених кислот може призвести до проблем зі шкірою, до уповільнення зростання, зниження імунітету.

Курячий бульйон завжди вважався ідеальним продуктом харчування для хворих, а також ослаблених людей. Проте в даний час дієтологи почали сумніватися в благотворних якостях курячого бульйону. І вже відкрито закликають не застосовувати його в їжу. Дані заяви спонукали лікарів провести ряд наукових досліджень. Стало ясним, що ласий бульйон не можна назвати дієтичним продуктом, навіть незважаючи на те, що він корисний для серця. Він здатний поліпшити стан серцевого м'яза, а також стінок судин. Ясним стало й те, що наявність курячого жиру і м'яса в бульйоні не здатна підвищувати артеріальний тиск, хоча раніше в цьому були впевнені. У разі якщо щодня випивати маленьку чашечку свіжого бульйону, то з часом у людей з аритмією серцевий ритм приходить в норму. Корисні властивості курячого м'яса і жиру кваліфіковані фахівці пояснюють наявністю специфічного курячого білка, а саме пептиду, а ще наявністю екстрактивних речовин. Останні змушують активно функціонувати «ледачий» шлунок.

У зарубіжних журналах все частіше радять застосовувати в харчуванні і курячий жир у вигляді бульйонів, і м'ясо. Само собою в розумних обсягах. Актуально це буде і для хворих на діабет другого типу. Біле м'ясо птиці корисніше червоного, оскільки здатне зменшувати концентрацію холестерину, омолоджувати судини, а також знижувати обсяг білка в сечі.

М'ясо точно так само, як і жир, багате на поліненасичені жирні кислоти. З цієї причини його користь незаперечна. Курятина знижує ризик виникнення гіпертонії, здатне запобігати ішемічну хворобу, інсульти, інфаркти, приводить в норму обмінні процеси в організмі, сприяє зміцненню імунітету.

М'ясо курки вважають кращим з легкодоступних джерел білка, оскільки його концентрація перевищує концентрацію білка міститься в м'ясі інших видів птахів. У курячому м'ясі 22, 5% білка. Для порівняння: індичка - 21, 2%, качка - 17%, гусак - 15%, яловичина - 18, 4%, свинина - 13, 8%, баранина - 14, 5%.

Ось саме з цієї причини курятина просто незамінна для зростаючого організму. При цьому курятина є пісним і легко засвоюваним продуктом. У випадку якщо ви маєте проблеми з судинами, то віддавайте свою перевагу курячим грудкам, оскільки в них мінімальний вміст холестерину.

Наявність особливих білкових сполук, впливає на організм людини як доза вітамінів. Відбувається мобілізація захисних функцій. М'ясо курки багато і на залізо, мідь, магній, кальцій, селен, фосфор, сірку.

Багате дане м'ясо і на вітаміни В2, В6, В9, В12.

А вітамін В2 бере активну участь у жировому, вуглеводному обміні речовин, підтримує в повноцінному стані нервову систему, завдяки цьому вітаміну нігті та шкіра перебувають у здоровому стані. В6 регулює жировий, білковий обміни, корисний для шкіри. В9 просто незамінний у процесах кровотворення, нормальному протіканні вагітності, бере участь у білковому обміні, підвищує стійкість організму перед несприятливими чинниками. Завдяки вітаміну В12 підвищується імунітет, приходить в норму тиск, припиняється депресія і безсоння, корисний він і для репродуктивних органів.

За винятком цього, куряче м'ясо універсально. Оскільки доречно і при зниженій і підвищеній кислотності. Ніжні, м'які волокна цього м'яса виступають в якості буфера, «зв'язуючи» кислоту при виразці дванадцятипалої кишки, при роздратованому шлунку, при гастритах. Воно легко засвоюється, оскільки в ньому міститься мало сполучної тканини (отличимо від яловичого). Без даного м'яса не обійтися при цукровому діабеті, при розладах шлунка, при ожирінні, у разі проблем з серцево-судинною системою. Також слід сказати і про те, що куряче м'ясо є найбільш низькокалорійним.

Однак слід пам'ятати про міру, так як ідеальних продуктів харчування просто не існує.

Додати коментар


Захисний код
Оновити