Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Якщо статевий акт не задовольняє жінку

Проблема полягає в тому, що статевий акт сам по собі дуже приємний і надзвичайно ефективний для досягнення оргазму ... чоловіком! Виникає фізіологічна заковика. Але коли справа стосується жінок, чоловік легко досягає оргазму, просто вставивши пеніс в затишне, тепле нутро вагіни. Це приводить чоловіка до думки, що за допомогою цього методу і жінка-партнерка досягає такого ж результату і що оргазм найкраще досягається саме таким способом. Жінці ж, щоб випробувати оргазм, треба стимулювати клітор, а це не завжди добре виконується в процесі статевого акту.

Вся справа в тому, що у жінок від клітора, цього невеликого органу, розташованого попереду і вище уретри, або сечівника, імпульс по нервових закінченнях, сполученим з клітором, проходить дуже довгий шлях. Клітор у тридцять разів більш чутливий, ніж пеніс. Це означає, що в процесі вагінального проникнення руху, що призводять до оргазму, передаються в клітор, але багатьом жінкам необхідна більш спрямована стимуляція цього органу. Вони воліють погладжувати його самі або щоб це робив партнер, а також використовують різні сексуальні позиції, що дозволяють стимулювати клітор іншим способом. У багатьох випадках сексуальне задоволення жінка отримує насамперед від стимуляції клітора як до, так і після акту, тому проникаючий секс не повинен бути єдиним способом досягнення оргазму, якщо він не задовольнив жінку.

Щоб краще вивчити свого партнера, спробуйте зіграти в гру. Перший раз ви займаєтеся любов'ю, виключивши статевий акт. Зверніть увагу на те, як довго ви і ваш партнер можете насолоджуватися ласками і порушуватися лише від того, що ви робите разом, не доходячи до оргазму. Продовжуйте займатися цим як можна довше. Якщо ви відмовитеся від звичного швидкого і легкого сексу з проникненням у вагіну, ви відкриєте для себе нові шляхи до насолоди, зрозумієте, що задоволення, яке ви доставляє один одному за допомогою рук, губ, язика, пір'їнки або чого-небудь ще, може тривати набагато довше, ніж при зляганні. Спробуйте повторити гру кілька разів, перш ніж перейти безпосередньо до самого акту. Ви можете піднятися ще на одну сходинку і спробувати секс під назвою Дивись, мама, без рук!, Коли заборонений не тільки статевий акт, але не можна навіть доторкатися до партнера.

Ви можете використовувати мову, губи і зуби, пір'я, хутро і морозиво, - словом, неї, що підказує вам ваша фантазія для того, щоб якомога довше обходитися без рук. Експериментуючи і використовуючи свою винахідливість, ви зможете займатися сексом, розглядаючи його як один з багатьох способів принести задоволення один одному, а не як єдиний спосіб отримання задоволення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити