Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Фейс-білдінг

Гімнастика для очей

Гімнастика для очей необхідна для зняття втоми, особливо при роботі на комп'ютері.

Кожна вправа - 5-6 сек. - Чим частіше, тим краще - принцип повтору вправ протягом дня. C силою зіщулитись і подивитися вдалину (щоб не було зморшок - притискати пальцями зовнішні куточки очей).Верхню повіку мускульним зусиллям тягнути вниз.

Верхню повіку мускульним зусиллям піднімати вгору.

З зусиллям примружившись, закрити очі.

Пальці працюють проти зморшок, см. вправу 1.

Закривши очі, розслабитися і пальцями обох рук круговими рухами масажувати очні яблука.

Постріляти очима вліво, вправо. Результат може бути самий несподіваний.

Закривши очі, розслабившись, повращать очними яблуками.

Вправи для досягнення струнких стегон і бездоганних сідниць

Кожна вправа повторюється 10 разів.

Сісти на стілець верхи, ступнями впертися в підлогу. Повільно піднятися, впираючись п'ятами в підлогу. Спину тримати прямо! Повільно повернутися у вихідне положення.

Повторити вищеописане вправу, але без стільця.

3. Лежачи на спині і поклавши ноги на низьку лавочку, руки схрестити за головою. Повільно піднімаючись, сісти, не відриваючи ніг від лавочки.

Як створити ідеальний бюст

Всього дві вправи по 10 разів кожне, але виконувати цей маленький комплекс потрібно хоча б три рази на день. До речі, якщо немає можливості лежачи, можна спробувати стоячи.

вправа: лежачи на спині, руки зігнуті в ліктях і тримають гантелі (1,5 кг). Випрямити руки і звести перед грудьми.

вправа: лежачи на спині, руки з гантелями вздовж тіла. Трохи підняти руки, повільно (!) Розвести в сторони і опустити на підлогу. Повернутися у вихідне положення.
Вправи для досягнення тонкої талії і плоского живота

Кожен варіант вправи повторюється 10 разів.

Лягти на спину, зігнути ноги в колінах і впертися ступнями в стіну. Покласти ліву на праве плече, а праву руку витягнути в напрямку до колін. Приподняться і спробувати дістати правою рукою ліве коліно. Змінивши положення рук, повторити.

Лягти на спину, зігнути ноги в колінах і впертися ступнями в стіну, руки покласти за голову. Втягнути живіт і спробувати ривком дістати головою коліна.

Повільний Ванька-встанька - лягти на спину, зігнути ноги в колінах і притягнути їх до плечей - повільно піднімати нижню частину тіла і так само повільно повертати у вихідне положення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити