Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Перше побачення

Успіх на першому побаченні з хлопцем залежить від двох речей: наскільки ти хороший співрозмовник і отримуєш ти задоволення від зустрічі з хлопцем. І, напевно, ти дуже здивуєшся, якщо дізнаєшся, що і те, й інше - в твоїй владі. Адже перше побачення з хлопцем залежить від дівчини.

Щоб перше побачення з хлопцем пройшло бездоганно, постарайся слідувати декільком елементарним радам.Стань хорошим співрозмовником

Отже, якщо ти думаєш, що твої здібності до спілкування з протилежною статтю не надто великі, що не панікуй. Потрібно всього лише докласти трохи зусиль, щоб з тобою хлопцеві було приємно спілкуватися, а не сидіти і шкодувати, що цьому мистецтву не вчать у школі. Адже чого не вчить школа, того навчить життя.

Найпростіший спосіб стати добрим, цікавим співрозмовником на першому побаченні з хлопцем - бути самою собою, не обманюй інших і себе. Не варто штучно створювати для себе незручні ситуації недоречною грою - фальш видна.

Тому на першому побаченні з хлопцем краще розслабся і просто поводься так, як хочеш, щоб і хлопець був гранично справжнім, щирим з тобою.

Гарантований спосіб сподобатися хлопцю - показати, що хлопець подобається тобі.

Чи не спізнюйся

Щоб не спізнитися на перше побачення з хлопцем і не упустити свою долю, заздалегідь дізнайся, як доїхати до місця зустрічі і скільки часу на це знадобиться.

Твоя пунктуальність говорить про те, що ти відповідальний і серйозний людина, якій можна довіряти. А найголовніше - ти цінуєш час нового знайомого (тобто розумієш, що у хлопця можуть бути справи і важливіші, ніж ходити колами в очікуванні твоєї появи).

Підготуйся до зустрічі

Якщо говорити про перше побачення з хлопцем, то до нього варто підготуватися, мабуть, ретельніше, ніж до співбесіди з потенційним роботодавцем. Що ти знаєш про свого співрозмовника? Що ти хочеш, щоб хлопець дізнався про тебе? Як повести розмову про це?

Розважуй над відповідями на ці та інші питання, паралельно вибираючи вбрання, взуття, аксесуари, зачіску для першого побачення з хлопцем. Адже перше враження завжди зовнішнє. Тому саме на першому побаченні з хлопцем важливо виглядати надзвичайно і підкорити незнайомця, не сказавши ще ні слова.

Він сам заговорить з тобою. Щоб зробити комплімент.

Будь собою

Кращий спосіб представити себе в найбільш вигідному світлі на першому побаченні з хлопцем - це не зображати з себе когось, ким ти насправді не є. Брехня може змусити тебе червоніти потім. Засвой просту істину: все таємне стає явним.

Наберися сміливості бути тією, хто ти є насправді. Адже людина набагато цікавий такий, який він є, вже тому що він унікальний. Якщо ти будеш щира, безпосередня у спілкуванні та поведінці на першому побаченні з хлопцем, у тебе більше шансів сподобатися хлопцю.

Не розповідай йому занадто багато

Не варто на першому побаченні з хлопцем розповідати про своє минуле романі, харчової алергії або про те, як у дитинстві ти крала різну дрібниця в магазинах.

Ти прийшла на перше побачення з хлопцем, щоб добре провести час з хлопцем, а не отримати сеанс безкоштовної психотерапії. До того ж твій співрозмовник ще не представилася психологом.

Тому на першому побаченні з хлопцем уникай серйозних тем, поки не дізнаєшся хлопця краще. Жінка повинна залишатися загадкою, принаймні, на першому побаченні з чоловіком.

Тому залиш хлопця в стані невідання і бажання дізнатися про тебе побільше. Не треба, щоб після першого ж побачення з хлопцем він відчув, що знає тебе так само добре, як власну маму. Надлишок інформації не стимулює інтерес.

Дай йому вставити слово

Нервуючи, особливо під час першого побачення з хлопцем, ми прагнемо заповнити будь-яку виниклу паузу. Причому найчастіше з вуст вилітають безглузді і незначні фрази.

Докладаючи неймовірних зусиль, щоб підтримати розмову з хлопцем, втомлюємося від цього самі і стомлюємо співрозмовника. А це - початок кінця спілкування і відносин з потенційним нареченим на першому побаченні з хлопцем.

Пам'ятай, що ти зустрілася з хлопцем, щоб краще дізнатися його. Тому дозволь йому висловитися. Дай шанс хлопцеві на першому побаченні зарекомендувати себе з кращого боку.

Ти отримаєш набагато більше інформації, уважно слухаючи хлопця на першому побаченні, а не розповідаючи смішні випадки зі свого життя, що може бути зовсім не цікаво твоєму співрозмовникові.

Будь спокійна і розслаблена

На перше побачення з хлопцем одягни і взуй те, в чому відчуваєш себе комфортно.

Незважаючи на те, що ця романтична зустріч з хлопцем - тільки перше ваше побачення, дивись йому в очі під час розмови. Якщо будеш уникати його погляду, можеш здатися хлопцеві невпевненою в собі. Ще гірше, якщо він вже на першому побаченні подумає, що ти хитруєш і граєш.

На першому побаченні з хлопцем явне удавання вредітельно. Тому природна поведінка і справжні емоції на першому побаченні з хлопцем - кращий спосіб сподобатися.

Отримати запрошення на друге побачення з хлопцем ще до закінчення першого побачення допоможе вільна, невимушена поза, щирі відповіді, позитивний настрій і твоя промениста посмішка.

Тільки при цьому на першому побаченні з хлопцем не варто схрещувати руки, ноги, пальці: він подумає, що допитує тебе, а не просто розмовляє.

Май свою думку

Перше побачення завжди хвилююче для обох.

Позбутися від збентеження на першому побаченні з хлопцем допоможе щирість і помірна відвертість, прямолінійність: скажи йому, чого ти хочеш.

Тому що твоє «все одно» виглядає заздалегідь продуманої брехнею. Байдужість відразу перекреслює всі подальші відносини з хлопцем.

До того ж справжні чоловіки (а ти ж шукаєш і мрієш зустріти на першому побаченні саме такого) цінують у дівчині не тільки красу, почуття смаку, ерудицію, а й власну думку. Будь особистістю! Причому не тільки на першому побаченні з хлопцем.

Будь ввічливій

На першому побаченні про співрозмовника багато розповість не тільки зовнішній вигляд, а й виховання.

Щоб вигідно позиціонувати себе, будь ввічливою (елементарно кажи «спасибі»), але не нарочито манірною.

Звичайно, звичаї змінюються з часом, а разом з ними і норми етикету. Але ввічливість і такт ще нікому не завадили на першому побаченні з хлопцем.

Не дозволяй йому все робити самому

Іди на перше побачення з хлопцем з твердим наміром добре провести час, навіть якщо в результаті тобі доведеться розважати себе самої.

Брати відповідальність за власне щастя - куди привабливіше, ніж просто сидіти і чекати, що хтось вирішить все за тебе.

Хоча, безперечно, на першому побаченні з хлопцем перший крок повинен робити чоловік (у жінки повинна бути гордість!). Але саме ти непомітно для нього повинна йому тонко натякнути, що не відмовиш йому вже на першому побаченні в другій зустрічі.

Отримуй задоволення від побачення

Перетвори перше побачення з хлопцем в приємний досвід - неважливо, з ким ти зустрічаєшся!

Просто отримуй насолоду від життя і людей, з якими тебе зовсім не випадково зводить доля, нехай навіть всього на одне побачення.

Думай на перспективу

Це всього лише перше побачення з хлопцем, яке аж ніяк не гарантує тривалих, серйозних і неповторних відносин.

Тому не лад казкових ілюзій. Не намагайся на першому побаченні з хлопцем вирішити питання життя і смерті. Ви зустрілися вперше не для того, щоб обговорювати проблеми, а, навпаки, щоб в приємній компанії відволіктися від них.

Просто постарайся витягти з першого побачення з хлопцем максимум задоволення та особистої користі. Наприклад, на першому побаченні з хлопцем ти можеш порадіти (навіть у випадку, коли співрозмовник тобі не сподобався) тому, що спробувала екзотичну страву або подивилася цікавий фільм.

Якщо ваша радість обопільна, чекай вже на першому побаченні з хлопцем пропозицію зустрітися ще раз, два, три ... А там, може, і зовсім не розлучатися ніколи.

Роби те, що тобі подобається

Найнадійніший спосіб отримати задоволення від першого побачення з хлопцем-це робити те, що тобі подобається, - і неважливо, хто з тобою поруч.

Якщо ти зосередишся на щось більш цікаве, ніж потягування вина з келиха на першому побаченні з хлопцем, то у тебе залишиться менше часу на роздуми про те, яке враження ти справляєш. Запропонуй хлопцеві небудь, що любиш, - піти на виставку, на концерт, в кіно, нічний клуб - і вам буде, про що поговорити і на першому, і на другому побаченні.

Коротший

Якщо ти не впевнена, що у вас знайдеться щось спільне, правильніше призначити перше побачення з хлопцем на конкретний час, заздалегідь попередивши, що розташовуєш обмеженим часом.

Якщо ти знаєш, що потрібно буде провести з хлопцем всього годину, тобі вже буде не так страшно і не комфортно.

Для першого побачення з хлопцем ідеально підходить обідню перерву, після чого вам обом треба повернутися на роботу. До речі, хороший і нешкідливий привід, щоб вчасно припинити нудну розмову на першому побаченні з нецікавим тобі людиною.

Вечір, після якого вам потрібно рано вставати на роботу, теж підійде для першого побачення. Тільки попередь його заздалегідь про особливості свого режиму, інакше він подумає, що ти втекла від нього!

Якщо перше побачення з хлопцем проходить наосліп, то можна зустрітися за ранковою чашкою кави, а при необхідності швидко розлучитися без всяких обіцянок і зобов'язань.

Нехай перше побачення з хлопцем буде короткою, але яскравою зустріччю. Тоді він захоче краще дізнатися тебе, а тобі не треба буде думати, як втекти з першого побачення з хлопцем, тому неодмінно побіжиш на друге.

Не чекай занадто багато чого

Якщо ти потай сподіваєшся, що цей хлопець, який прийшов на перше побачення, - твій єдиний, то ти не тільки покладаєш занадто великі надії на першу зустріч, але і ризикуєш сильно розчаруватися, якщо щось піде не так, як ти хотіла.

Тому замість очікування, що вас прониже стріла Амура, краще настройся на те, що ти добре проведеш час на першому побаченні з хлопцем, що б не сталося. Про всяк випадок навчися вже на першому побаченні з хлопцем витягувати позитивне з негативного.

У такому випадку ти зможеш розслабитися і приємно поспілкуватися з новим знайомим. А якщо він виявиться жахливим на першому побаченні - ти не розстроїшся: зрештою, ти ж не зобов'язана зустрічатися з ним ще раз!

Настройся на позитивний лад

Нехай твій підхід до першого побачення з хлопцем буде позитивним, адже ми зазвичай бачимо те, що хочемо бачити.

Тому якщо переконаєш себе в тому, що хлопцеві вже на першому побаченні буде не цікаво з тобою розмовляти, будеш шукати підтвердження цьому в будь-якому його жесті і в кожному слові. І що найгірше - знайдеш-таки собі ж на біду!

Зосередься на ньому

Замість того щоб турбуватися, що хлопець на першому побаченні думає про тебе, зосередься на тому, що ти думаєш про нього. Тому що вибір, в кінцевому рахунку, в більшості випадку - за жінкою.

До речі, представниці прекрасної статі люблять вухами, а чоловіки очима, особливо на першому побаченні. Тому, поки хлопець потішає тебе компліментами, приділи йому увагу своїм зацікавленим виглядом.

А якщо ти утрудняєшся у виборі тем для обговорення на першому побаченні з хлопцем, почитай сьогоднішню газету, тоді можна буде обговорити останні новини, продемонструвати свою обізнаність та інтелект. Адже твоєю красою хлопець вже убитий наповал.

Живи справжнім

На першому побаченні з хлопцем не думай ні про що (тим більше ні про кого), окрім зустрічі з конкретним співрозмовником.

Живи в сьогоденні і не згадуй минуле, не мрій про майбутнє. Думки про вчорашній або завтрашньому дні тільки відволікають від сьогоднішнього першого побачення з хлопцем. Подолай спокуса порівняти хлопця на першому побаченні (ти його ще не знаєш) з колишнім бой-френдом або представити себе дружиною цього чоловіка і матір'ю ваших дітей.

Твої колишні відносини залишилися в минулому. І на першому побаченні ти не знаєш, що станеться в майбутньому.

Веселися

Якщо на першому побаченні з хлопцем щось тебе не влаштовує, не пред'являти молодій людині претензії. Тому що до першого побачення він апріорі не може знати твоїх інтересів, смаків, уподобань, принципів.

Та й взагалі, перше побачення організовано не для з'ясування стосунків, яких, до речі, ще й немає, як і приводів для обурення.

До того ж той, хто отримує задоволення від першого побачення з хлопцем, а не псує настрій собі і оточуючим, виглядає куди привабливіше, ніж той, хто весь вечір турбується через дрібниці.

І нарешті ... Як попрощатися

Запитай себе до кінця першого побачення з хлопцем, чого ти хочеш від подальшого розвитку відносин - і дій залежно від відповіді на це питання.

Закінчення першого побачення з хлопцем може бути незграбним моментом для вас обох. Якщо він стоїть поруч, в нерішучості роздивляючись шкарпетки своїх черевиків, допоможи йому і попроси про те, чого тобі хочеться.

Якщо ти хочеш, щоб на першому побаченні з хлопцем він поцілував тебе, скажи: «Поцілуєш мене на прощання?». Якщо хочеш побачити його знову, скажи: «Сходом куди-небудь на наступному тижні?»

Як він дізнається на першому побаченні, що зацікавив тебе, якщо ти сама йому цього не покажеш? Тим більше що чоловіки в більшості випадків менш мудріші, аніж і сміливіше на першому побаченні, ніж жінки.

Ще трохи статистики про перше побачення: на світі траплялося б куди більше «других» побачень, якби обидві сторони після першої зустрічі не розлучалися, намагаючись здогадатися, чого ж хоче інший.

А взагалі, на першому побаченні з хлопцем роби те, що вважаєш вірним для себе, а не те, що прийнято вважати правильним (наприклад, ніяких поцілунків, крім як у щічку, на першому побаченні з хлопцем).

Не треба на першому побаченні з хлопцем відчувати себе зобов'язаною («вечеря була такою дорогою ...»).

Якщо ти на першому побаченні з хлопцем не думаєш, що ви створені одне для одного, будь готова м'яко, але рішуче відмовитися від подальших зустрічей з ним.

Однак пам'ятай: якщо він усього лише не підходить на роль майбутнього чоловіка - це аж ніяк не привід викидати його зі свого життя.

Загалом, будь впевненою в кожну хвилину першого побачення з хлопцем і дій відповідно до велінням серця, не забуваючи прислухатися і до розуму.

Додати коментар


Захисний код
Оновити