Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Маленькі хитрощі для набуття впевненості в собі

Впевненість, яку ти відчуваєш в тій чи іншій ситуації, визначається тим, як ти сприймаєш свої минулі успіхи. Якщо ти йдеш на побачення з хлопцем, а в голові у тебе - тільки негативні думки, спогади про фіаско, то, швидше за все, тебе чекає ще одна невдача з хлопцем. Тому що думка матеріальна.

Чим більше думаєш, що ти погана співрозмовниця і не вмієш себе вести в суспільстві хлопця, тим імовірніше, що він з тобою погодиться. Адже нас сприймають так, як ми себе позиціонуємо.До слова, ще Шекспір стверджував: «Життя - театр, і всі ми в ній - актори». А оскільки хитрість і артистизм дано жінці природою, можна зіграти впевненість у собі, на благо обдуривши себе і хлопця, який бентежить тебе своєю симпатією.

Ти можеш дійсно обдурити себе і набути впевненості на побаченні з хлопцем, якщо зосередишся не на тім, що було, а на тому, що могло б бути. Потрібно просто врахувати минулі помилки і не повторювати їх.

Пам'ятай: якщо ти правильно налаштована на впевненість у собі, хлопці не помітять твоєї істинної боязкості, і будуть сміливіше в компліментах для тебе.

 

Впевненість у собі зсередини

Щоб виробити впевненість у собі, спочатку уяви себе такою, якою б ти хотіла бути. Для цього згадай, коли ти востаннє відчувала впевненість у собі (успіх, комплімент від хлопця, гарний настрій). І саме з таким виразом обличчя вирушай на побачення з хлопцем.

Потім розслабся фізично. Тому що напруга в поєднанні з упевненістю сприймається хлопцями як зарозумілість і самовпевненість. Це тільки дратує. А впевненість у собі в гармонії з позитивним настроєм допомагає завоювати прихильність хлопця.

Впевненість у собі зовні

Безперечно, впевненість у собі на побаченні з хлопцем надає чудова зачіска, чудовий макіяж, стильний наряд, милі аксесуари і надійне взуття.

Тому, щоб бути впевненою всередині, потрібно бути задоволеною собою зовні. Значить, одягайся так, як подобається тобі, і в те, що тобі дійсно йде, замість того, щоб, всупереч своєму смаку і стилю, Угаді хлопцю або мінливою моді. До речі, велика і впевнена в собі Коко Шанель говорила: «Мода виходить з моди. Вічний лише стиль ».

Пам'ятай: якщо це не побачення з хлопцем наосліп, то він запросив тебе кудись тому, що йому сподобалося, як виглядаєш ти, а не твій одяг. До речі, психологи стверджують: якщо чоловік не пам'ятає, в чому була одягнена жінка, з якою він захотів зустрітися знову, значить, він побачив жінку, а не торгові марки на ній.

Тому й не думай змінюватися - ти вже подобаєшся хлопцю. Так, і якщо хлопець каже, що ти прекрасно виглядаєш, значить, так воно і є. Насолоджуйся собою і будь упевнена в собі!

Додати коментар


Захисний код
Оновити