Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Утримати чоловіка

Чоловік як клубок-коли ми його випускаємо з рук, він розпускається, коли прибирала до рук-змотується. З цього висновок-шукайте золоту середину. Адже пів справи зустріти чоловіка своєї мрії і зачарувати його (пограли на інстинктах і все тут, та й взагалі, у чоловіків набагато більше процесів управляються гормонами, ніж у жінок), а ось утримати його, скоріше, мистецтво. І майстерність одночасно. Так що доведеться підучитися.

Принцип № 1. Чоловік як тінь: коли женешся за нею, він пішов, коли йдеш-вона йде за тобою. Варіацій тут чимало. Спробуй пограти з ним в жорстокі (або не дуже) гри.Наприклад, пропади. Класика жанру: ти поруч, а потім пропала. На тиждень, на місяць. Хто сказав. Що це буде легко? Та ніхто, а доведеться. Займи себе. Повір, і без нього у світі є дуже багато цікавого. Зате він скучить, а перший час і зовсім буде в непонятках.

Ще одна фішка називається ширше бредень. Створюй за себе конкуренцію. Він не єдиний, а на тебе претендує ще жоден юнак. Так що, йому доведеться постаратися. Навколо тебе повинні бути чоловіки не гірше нього, які тобою цікавляться. А при тому, що ти періодично до нього байдужіє це розпалює донезмоги. Можна ще створювати здорову конкуренцію серед шанувальників за твою увагу.

Тобі завжди буде куди зникнути, якщо у тебе є хобі або тобі цікава твоя робота. З цікавою дівчиною завжди цікаво, а відносини вбиває нудьга. Це взагалі суто жіноча тема-відмовлятися від свого життя на користь коханої людини, чоловікам це невластиво. А ось цього не треба. Чоловік продовжує свій розвиток. А ти ні-ось йому і нецікаво з тобою стає. Як би ти його не любила, особистісний ріст зупиняти не можна.

Плануй ваше спільне життя, створюючи ритуали. Наприклад, по неділях ви ходите на концерт. І ніяк по-іншому. Уж повір. Якщо це буде по-іншому, то він буде відчувати свою провину за невиконання спільних ритуалів. Так ти непомітно ввійдеш в його життя.

Годуй його. Так, так, годуй його сніданками. «Ой, я про це завтра ввечері розповім ...» Він винищить від очікування. Можна ще розповісти йому його «таємницю»: «Дорогий, мені твої друзі про тебе таке розповіли! Я від тебе не очікувала! ». І далі не поширюватися. Правильно, навіщо. Нехай помучиться. А таємниця-то яка: він у дитинстві розчавив жука ... Але поки ти йому це не скажеш, переводячи тему на інші розмови. Є ще один веселий розіграш: «Альо. Дорогою. Приїжджай до мене, терміново, справа невідкладна! Ти тільки не лякайся, все нормально! »А далі? А сама придумай. Головне, щоб це була зовсім дурна причина. Тільки не загравати в подібні ігри: тобі просто перестануть вірити. Провокуй, змінюйся, міняй життя навколо і йому не буде з тобою нудно. А значить, не буде і бажання піти кудись. Залишай після себе недомовленість, загадку, яка буде розбурхувати його завжди. Однак, утримати чоловіка, на жаль, не так складно, як здається. Набагато важче його перевиховати-на це можуть піти роки. Але це окрема розмова і до цього ми ще повернемося. Потім. Якщо захочеш. Так що удачі!

Додати коментар


Захисний код
Оновити