Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Французький поцілунок

Самі французи називають французький поцілунок не інакше як поцілунок душ: а де ж ще є лазівка до душі коханої людини, окрім як в поцілунку? А сам французький поцілунок знають у всьому світі, окрім хіба що Арктики. Правда, жителі деяких країн Азії вважають французький поцілунок чимось непристойним, а на півдні Тихого океану замість французького поцілунку закохані посмоктують нижні губи один одного, але і там є свої варіації французького поцілунку. Скільки їх є? Неміряно. Мовою може працювати як один з партнерів, так і обидва, працювати язиком можна в будь-якому напрямку, починати може і хлопець і дівчина ...

Ви слухаєте один одного по-справжньому, а французький поцілунок вийшов і сам собою. Ось чому тут не може бути нічого неправильного. З чого ж почати французький поцілунок? Перед поцілунком можна випити чаю з льодом або зїсти легке, освіжаюче морозиво: такий французький поцілунок буде солодший.

Для того, щоб французький поцілунок вийшов вдалим, можна почати готуватися до нього розвиваючи відчуття губ і рота, так скажемо, .. хм ... оральні відчуття-пийте з однієї пляшки, наприклад, або годуєте один одного з ложечки або рук. Можна просто в процесі відкрити рот і чекати, що ж буде далі. Можна уявити, що найкращий в світі ротик партнера це ваш рот і робити там те ж, що ви робите зі своїм ротом. Можна почати з простих поцілунків губами а далі злегка відкрити рот. Нервуєте? А так і має бути! Значить, все правильно, адже контакт мов при поцілунку так само інтимний, як і секс. Партнер теж нервує? Спробуйте посмоктати його нижню губу, щоб дати можливість розслабитися. Витягніть свою мову назустріч мові партнерки. Коли ваші мови зустрінуться, не дивуйтеся, якщо відчуєте, що у вас підскочив тиск-на те це і французький поцілунок. Тепер можна і зайнятися посмоктуванням мови партнера-як трубочку для коктейлю. Можна і покусувати мову. Спочатку мовою працює хтось один. Потім французький поцілунок підхоплює і партнер-тепер можна працювати одночасно. Якщо цілують вас, то спробуйте чинити опір. Під час поцілунку може виникнути змагання між партнерами: то один то інший буде «вести» французький поцілунок, як танець.

Ще одне питання, скільки повинен тривати французький поцілунок? Від пів хвилини до 5 хвилин. Комусь вистачає і 30 секунд, проте, найсильніші відчуття наступають хвилині на третин.

І нарешті, як же закінчити французький поцілунок? Так, щоб не образити партнера в його глибоких почуттях. Чи не відстороняйтеся від половини різко приберіть мову, відхиліть голову і закрийте рот, в довершення можете поцілувати в чоло або цмокнути в щоку. Сподобалося? Так чому не зробити це знову?

Додати коментар


Захисний код
Оновити