Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Знайомі обличчя

Звичайно, ми не завжди обмежуємо наші сексуальні марення тим, з ким ділимо нашу спальню. Досить часто партнером в наших фантазіях стає хтось, кого ми колись бачили або знали. Ми можемо представляти себе в ліжку з колишнім коханцем, але без тих помилок, які, можливо, і послужили причиною розпаду відносин. Можемо мріяти про сусіда, колезі чи просто про когось, кого ми мигцем побачили в автобусі. Можливо, найпоширеніша фантазія такого роду - це секс із знаменитістю. Такі мрії популярні почасти тому, що ви, можливо, бачили цю знаменитість у фільмі або по відео, де вони робили щось, що могли б робити з ними і ви.

Сценарій, характери чи події вже написані для вас. Все, що вам треба зробити, це вставити себе в сцену, яку ви бачили. Частково це відбувається ще й тому, що завдяки засобам масової інформації у вас склалося враження - всі зірки дуже досвідчені в сексуальному плані, і тому секс з ними буде приголомшливим. Але є й ще одна причина: якщо у вашій фантазії якась зірка бажає зайнятися з вами любов'ю, то, значить, ви не такий, як усі.

Наступного разу, коли ви будете займатися коханням зі своїм партнером, уявіть в своєму ліжку Бреда або Джулію, Пірса або Кемсрона, Ніколь чи Тома. Уявіть їх такими, якими ви їх бачили па екрані, і поставте себе па місце їх партнерів по фільму. Якщо ви вважаєте, що у вашого партнера достатньо самовпевненості, щоб витіснити образ іншої людини, і ви теж готові прийняти чийсь образ, обговоріть це і подивіться, чи зможете ви називати один одного іншими іменами. У Маделин був такий розуміючий чоловік. Вона роками мріяла про Шона Коннері і мало не зомліла, коли одного разу вночі чоловік заговорив з нею з неповторним шотландським акцентом. Пізніше він розповів їй, що практикувався роками, і був би щасливий, якби іноді вона називала його в ліжку Шоном або Джеймсом - Бонд, Джеймс Бонд. З того часу кожен раз, коли вони розігрували цей сценарій, то незмінно отримували величезне сексуальне задоволення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити