Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Неймовірно, що я зустрів тебе тут

Один і той же рутинний секс з одним і тим же постійним партнером може стати причиною незадоволення у відносинах. Пари часто використовують уяву, щоб внести щось збудливу в старі усталені відносини. Коли ви живете постійно з одним партнером, виділяючи особливий час, щоб побути наодинці, відносини дуже швидко входять у звичну колію. Колись, у перші дні знайомства, ваша сексуальна життя було сповнене несподіванок, кожна зустріч відкривала вам щось нове один в одному і в собі самих. Було між тим те, що змушувало прискорено битися ваш пульс. Місяці або роки по тому все поступово втратило новизну і почуття збудження пішло.

Ви навряд чи виходите куди-небудь разом, а якщо і виходите, то це все тс ж відомі місця, де вас не чекає нічого нового. Можливо, у вас з'явиться спокуса повернути колишній захват першої зустрічі, фліртуючи з одним, сусідом, товаришем по службі, просто незнайомцем або навіть зав'язавши з ким-небудь любовні відносини. Сексуальні фантазійні ігри дозволять вам випробувати все це з вашим власним коханцем.

Якщо ви хочете повернути принадність новизни, придумайте зустріч і обставини знайомства один з одним. Почніть з декорацій. Обладнайте відповідним чином кухонний стіл або вітальню, щоб вони нагадували бар або кафе. Одягніться так, як ніби ви йдете в кафе чи бар: надіньте пальто, якщо це зима, але під нього можна вдягнути не все. Якщо це літо, не надягайте нижню білизну. Якщо зима, не надягайте нічого, крім нижньої білизни, переконайтеся перед цим, що це ваш найсексуальніший наряд. Він може нести газету. Пам'ятайте, що ви незнайомі. Ви обоє - самотні люди, кожен сам по собі, і просто насолоджуєтеся спокійним моментом у суєтному житті.

Почніть наступним чином. Хтось з вас сидить і п'є чашечку кави або який-небудь напій в кафе або барі. Звичайно, якщо ви хочете зробити все грунтовно, розіграйте сцену всерйоз. Призначте побачення де-небудь в новому місці, де ви ще не бували. Прикиньтеся, що не знаєте один одного. Де б ви не грали в цю гру, будь то вдома чи поза домом, ви повинні зображати незнайомців. Отже, один сидить за стійкою бару чи в кафе за столиком, інший входить і просить дозволу сісти за той же столик. Кількох секунд цілком достатньо, щоб оглянути один одного. Вам подобається те, що ви бачите? Що приваблює вас? Якій частині тіла цієї людини вам особливо хотілося б торкнутися? Що б вам хотілося зробити для цього і з цим? Коли ви закінчите огляд, почніть розмову: Ви часто тут буваєте? Що ви робите у вільний час? У вас є подруга (друг) або ви вільні? Нехай розмова поступово стає більш інтимним: У-якої людини ви могли б закохатися? Яким сексом ви любите займатися? У міру того як розмова стає все гаряче, її пальто може випадково распахнуться, продемонструвавши, що вона лише в нижній білизні, можна також підняти спідницю, щоб показати, що під нею нічого немає. Він може випадково зронити, що на ньому тільки тонкі плавки. Під столом або прикрившись газетою або пальто, обидва повинні дозволити руці крадькома доторкнутися, попестити і досліджувати тіло іншого. Якщо кафе тільки вигадка, ви можете піти набагато далі. Наскільки далеко ви зайдете, перебуваючи в сьогоденні барі, це залежить від вас, освітлення та інших відвідувачів бару! Проробляючи це по-справжньому, ви отримаєте додаткове задоволення, але будьте обережні. Не дозволяйте нічого інтимного, щоб оточуючі не побачили того, що образило б їх або заподіяло незручність. По-перше, це погані манери. Крім того, це заборонено, і у вас можуть бути великі неприємності. Компромісне рішення - підчепити одне одного в публічному місці, а продовжити де-небудь в затишному містечку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити