Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Пози Лицем до лиця

Можете почати з самого популярного способу - обличчям до обличчя. Такий спосіб має багато переваг. Він дозволяє ніжно дивитися один на одного і цілуватися уста до уст. Це дає партнерові доступ до її грудях і дозволяє обом доторкатися до клітора і пеніса до проникнення. Поза обличчям до обличчя допускає велику кількість різних варіантів. Найбільш відома, звичайно ж, так звана місіонерська поза - чоловік лежить зверху своєї партнерки, між її ніг. Він може підтримувати себе, спираючись на лікті, і вона може пестити його сідниці або натискати на його поперек, щоб стабілізувати і контролювати час його поштовхів заради отримання своєї насолоди.

Існує безліч варіацій цієї позиції: жінка може підняти ноги і обхопити ними партнера за талію, або може підняти їх ще вище, поклавши коліна на його груди або навіть поклавши щиколотки на його плечі. Для чоловіка ця поза не тільки виняткове задоволення, а й велика напруга - потрібно пам'ятати про те, чи не занадто сильно він натискає на груди і грудну клітку своєї партнерки. Це може привести його до поспіху і змусить кінчити набагато раніше, ніж бажали б того обидва. У даній ситуації виключається також гарна стимуляція клітора, ось чому багато жінок стверджують, що вони не досягають оргазму, займаючись любов'ю в цій позиції. Варіант, який сподобається обом: він стає на коліна між її ніг або навіть просто стоїть. Піднімаючи її таз руками або підклавши подушку під її стегна, він може змінити кут входу і знайти позицію, що задовольняє і її, і його. Ця позиція дає йому можливість звільнити свої руки для ласк її грудей і клітора.

Проте позиція чоловік зверху залишає його в ролі керівного процесом. Ось чому позиція жінка зверху обличчям до обличчя для багатьох жінок є кращою. Якщо ви хочете спробувати даний спосіб і не впевнені, як краще запропонувати це вашому партнерові, скористайтеся можливістю, коли ви в пристрасному обіймах, і просто переверніться. Переваги незабаром будуть ясні. Коли партнерка лежить або сидить поверх свого партнера, його руки вільні для пестощів її грудей і сосків і для ніжного дотику клітора. Партнеру немає необхідності підтримувати себе, що дозволяє йому заощаджувати енергію - багато чоловіків довше можуть протриматися в цьому положенні. Але саме основне перевага пози жінка зверху в тому, що, контролюючи швидкість, силу і кут рухів, жінка може знайти точку, в якій клітор завдяки контакту тіл піддається кращої стимуляції. Жінка па практиці виявляє: якщо вона їде верхи досить швидко, то вона здатна випробувати особливо сильні відчуття і отримати задоволення.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити