Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Пануй наді мною

Як не дивно це звучить, але є один спосіб, який дозволить вивільнити сексуальні фантазіям і ваші, і вашого партнера, це експеримент з прив'язкою один одного. Світ рабської залежності, садомазохізм, як стверджують, це спосіб остаточно позбутися від сексуальної скутості і. увійти в світ сексуальних нововведень і радощів. Придушення або повна залежність - одна з сексуальних варіацій або гра, в якій використовуються мотузки ланцюга, ганчіркові йди шкіряні ремінці, або прив'язування, зав'язування або утримування сексуального партнера.Коли для різноманітності ваших сексуальних фантазій ви використовуєте м'яке придушення, це скоріше обмеження, ніж придушення. Людина, яка виконує зв'язування, вважається панівним, а той, якого пов'язують, "- покірним, Даний варіант відомий як покірний - панівний (sub / dom).: При такому типі сексуальних відносин один партнер бере на себе повний контроль, а інший виконує всі , що йому говорять. Якщо ви хоч трохи знайомі з цією областю, вам напевно відомі терміни B & D (сувора дисципліна), або master / slave (господар / раб). "D" позначає послух, коли один партнер не тільки домінує над іншим - добровільним учасником - але і піддає його фізичному покаранню. Порка може варіюватися: від обмеження фізичної свободи і м'якого биття до сильних побиттів. Для цього зазвичай використовуються тростина з бамбука або іншого легкого матеріалу, батіг або палиця для тілесних покарань. Отримання задоволення від заподіюваної або одержуваної болю або приниження називається садомазохізмом (S & М): коли покірний партнер отримує насолоду від випробовуваної болю, а панівний - від нанесення ударів. На цей рахунок існує такий жарт: Мазохист каже: Вдар мене!, а садист відповідає: Ні за що. Але відносини типу покірний - панівний (sub / dom) можуть бути абсолютно безболісними, коли основним моментом є скоріше приниження, ніж грубе фізичний вплив. Доведений до крайності, секс з рабською залежністю близький до фетишизму. Фетишизм - це сексуальне збудження або одержання сексуального задоволення від використання якого -небудь предмета або від будь-яких дій, а також частин тіла, які зазвичай не видно, а тому наводять на думку про всякого роду непристойності. Предметами фетишизму можуть бути туфлі або запальнички; Фетишистська поведінка - розчісування ваших волосся; деяких фетишистів ваші великі пальчики ніг або пальці на руках можуть порушити сильніше, ніж ваші груди або пеніс. Коли шкіряний одяг, або батіг, або лякаючі дії збуджують вас більше, ніж ваш партнер або любовні дії між вами, ви схильні до фетишистську сексу.

Будь зі мною неласкавий

Майже в кожній людині існує деяка схильність до підпорядкування (sub / dom). Хіба ви не знаходите задоволення, вказуючи оточуючим, що їм треба робити? І чи не діє на вас расслабляюще, коли хтось бере всю відповідальність на себе і керує процесом? Що стосується сексу, можливо, ви будете здивовані, виявивши, наскільки далеко ви можете зайти в тому і іншому випадку. Ви ніколи ви дізнаєтеся, наскільки збудливо це на вас діє, поки не випробуєте на собі. Для початку обережно спробуйте sub / dom (покірний - панівний). Наступного разу, коли будете займатися любов'ю, нехай один із вас стане лідером - кажучи це, я маю на увазі повне лідерство. Той, хто бере ініціативу на себе, - пан, повинен спочатку позалицятися, залучаючи партнера до сексуальних відносин, потім керувати дією і вибирати, що робити, де, коли і як довго. Потім помінятися ролями. Пану необхідно свідомо спробувати стати господарем, диктатором, володарем. У грі sub / dom немає слів спасибо або будь ласка. Ідея полягає в тому, щоб лідер вимагав саме того, чого він бажає, і встановлював відповідне покарання, якщо не отримав бажаного. Панівні тим не менше повинні бути розумні. Якщо раб добре себе веде, йому або їй теж буде дозволено отримати насолоду. Ви також можете поекспериментувати з усним, а не з фізичним домінуванням. Багато пар, займаючись любов'ю, люблять при цьому брудно розмовляти.

Запитання або розповіді про те, що б вам хотілося зробити один з одним, - у відвертих, грубих термінах, - вже можуть викликати збудження. Деякі знаходять хвилюючим не тільки використання в розмові непристойностей, по і вихлюпування принижують і завдають біль або бентежачих секретів. Ви можете почати з м'якого критицизму і, якщо ви обоє відчуваєте себе цілком комфортно, продовжуйте в тому ж дусі, дійдіть до кінця, до повного приниження, яке змусило б іншого відчути себе повним нікчемою. Це може бути сексуально збудливим, бо той, якому кажуть гидоти, відчує себе морально очищеним: він отримав своє покарання, заплатив ціну і тепер може не відмовляти собі в задоволенні від гріховних думок і дій, тепер він має право насолоджуватися сексом.

Якщо вам сподобалася легка форма sub / dom ігри, наступного разу переходите на більш високу ступінь. Знову станьте паном. Але на цей раз візьміть шарф або пояс і обв'яжіть зап'ястя вашого партнера, утримуючи його під собою, а його зв'язані руки над його головою, так щоб він не міг використовувати їх, коли ви займаєтеся любов'ю. Якщо і це доведеться вам до душі, йдіть далі, і наступного разу, займаючись любов'ю, зв'яжіть свого партнера повністю. Для цього візьміть шарф або ремінь, або навіть мотузку або шнур і зв'яжіть руки партнера за спиною або над головою. Можете прив'язати його в позі розпростертого орла - кожну кінцівку до стовпчиків ліжка, якщо такі у вас є, або, за допомогою довгої мотузки, до ніжок ліжка. Міняються ролями. Думайте і розповідайте один одному, що ви відчуваєте. Вам хочеться зупинитися, тому що вас лякає та чи інша поза, або щось, до чого вас підштовхує партнер? А може, вам приносить задоволення будь-яка ситуація? Вам подобається секс і в тій і в іншій ролі?
Бий мене

Сексуальна гра в покірного і панівного має певну привабливість для багатьох людей в силу особливих причин, часто пояснюють тим, яким чином вони вчилися сексу. У багатьох з нас перший сексуальний досвід закінчився покаранням або, в кращому випадку, несхваленням. Коли, будучи дітьми, ми насолоджувалися вивченням своїх тіл і відчували радість, торкаючись до них, нас часто били по руках. У результаті ми придбали почуття провини, сором'язливість і збентеження щодо наших бажань чи наших тіл. А тому людям часто важко розслабиться і насолоджуватися своєю власною пристрастю. Граючи в сексуальній грі роль підкоряється, ми йдемо під контролю цього почуття провини. Якщо ваш пан або пані каже, що саме ви повинні робити, якщо вас карають за те, що ви відмовляєтеся щось виконувати, і якщо, до того ж, ви пов'язані, значить, ви просто не можете уникнути того, що з вами відбувається , тому у вас пет причин відчувати себе винуватим. Те, що відбувається з вашим тілом і як ваше тіло реагує, - поза вашого контролю. Багато людей, для яких отримання задоволення від сексу є складним завданням і яким важко розкрити власну чуттєвість, можливо, зрозуміють, що гра в рабську залежність може дати їм нову перспективу. Бути підпорядковується особливо приємно тим, хто в своєму повсякденному житті повинен бути сильним, авторитарним і владним. Багато чоловіків, які займають високі посади і ніколи не дозволять, щоб ними командували, отримують величезне задоволення від пасивної ролі у своїй неофіційній життя.

Інше питання - хто стоїть на чолі. Погоджуючись бути під повним контролем, ви надаєте подчиняющему вас повноваження. Ніяких заперечень чи критицизму, ніяких коливань або розбіжностей - це і є інший спосіб заглушити відчуття провини або приховані думки. Якщо ваш партнер дещо шокований тим способом, який ви пропонуєте, або тим фактом, що ви хочете зайнятися любов'ю, ви можете розвіяти його заперечення ляпанцем або ляпасом. Це дуже добре діє, особливо на тих, хто підставляється під удар.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити