Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дитячий шопінг

Діти ходять по магазинах як разом з батьками, так і самостійно. Від цього залежить вибір покупки Е слі дитини відпускають в магазин одного, йому дають не дуже багато грошей. Тому його придбання обмежуються чіпсами, солодкою газованою водою, цукерками, шоколадом і т. п. Про шкоду подібних покупок для здоров'я дітей дуже багато говорять за кордоном В Америці навіть вийшов закон, що забороняє продаж цих продуктів поблизу дитячих навчальних закладів.Коли дитина відправляється в магазин з батьками, він усвідомлює, що його потенційні шопінгових можливості збільшуються. Він починає просити батьків придбати ту чи іншу річ, яку сам купити не зможе. Це вже може бути іграшка, барвиста книга, велосипед та інші спортивні снаряди і т. д.

Батьки, відчуваючи натиск і тиск з боку своїх дітей, часто поступаються їм і купують необхідні товари. Інакше мами так і не отримають насолоди від власного шопінгу, заради якого вони і прийшли в магазин.

Тим часом попит і бажання дітей з приводу придбання тих або інших товарів зростають завдяки дитячій рекламі. Цей вид реклами в Росії ще тільки почав розвиватися Н про вже з'являються дитячі канали, які переповнені подібною рекламою, спрямованою лише на дітей. Багато дитячої реклами і на звичайному телебаченні. Різні батончики, шоколадки, йогурти, газована вода, жуйки - все це рекламується у великій кількості.

Діти дуже люблять дивитися рекламу, оскільки вона барвиста і цікава, в ній багато змінюваних картинок, а найголовніше - вона коротка. Багато малят, ще не розуміючи не те що слів, а навіть того, що зображено в рекламному ролику, тим не менш зачаровано дивляться на екрани, не в силах відвести погляду. З грудного віку в підсвідомості дітей віддруковуються картинки, побачені ними під час щоденного перегляду телевізора.

У віці 3-4 років у людини закладається основа характеру і переваг, які почнуть проявлятися в більш старшому віці. Як тільки дитина стане розуміти, що є що з рекламованих речей, як він почне бажати цього і випрошувати покупки у батьків. Особливо пристрасно в нього бажання добитися і отримати свого, коли якась річ популярна серед інших дітей - його приятелів і подруг.

Останнім часом відзначено явне збільшення продажів дитячих товарів. Стали з'являтися магазини, що спеціалізуються тільки на дитячому асортименті. Це відбувається не тільки завдяки виниклому попиту, але і збільшенню готовності батьків витрачати на дитячі товари більше грошей, ніж раніше. Причини цього криються з одного боку в тому, що багато батьків стали більше заробляти, а з іншого - в тому, що за кордону надходить безліч дешевої яскравою дитячої продукції. Правда, ці товари в основній масі своїй низької якості і навіть таять в собі небезпеку для здоров'я дітей. Так, іграшки та одяг з Азії містять токсичні речовини. В основному вся справа в використовуваної фарбі і матеріалі, з якого виготовляється продукція в Європі подібні речі не допускаються до продажу.

Однак яскравість фарб привертає увагу як батьків, так і дітей. Серед населення не проводиться ознайомчої роботи, пояснюючим, що корисно, а що шкідливо для малюків. Усюди панує реклама, яка завжди замовчує про недоліки і шкідливий вплив.

Тим часом навіть дитячі психологи починають піднімати тривогу з приводу неправильних іграшок. Образи, що створюються дизайнерами іграшок, формують у дитини неправильні уявлення про навколишній світ, тварин, людей і т. п. Страшні образи іграшок можуть призвести до травмування психіки.

Виникненню у дітей бажання придбати ту чи іншу річ сприяють також різні віяння і захоплення. Наприклад, придбавши ляльку Барбі, батьки незабаром почують прохання придбати подруг і друзів для Барбі, ляльковий будиночок і т. д. Творці іграшок постійно ламають голову над тим, що могло б захопити дітей.

Модним дитячим захопленням стали і комп'ютерні ігри. Дитина проводить годинник безперервно в грі, закинувши уроки та спілкування з друзями. Це позначається на соціальному розвитку дитини. Він стає замкнутим, нетовариські. Тим часом створюються все більш цікаві ігри, що ведуть дітей у віртуальний світ роботів, вампірів, чаклунів, солдатів і т. п. Все це також негативно позначається на дитячій психіці.

Додати коментар


Захисний код
Оновити