Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Шопінг в торговому центрі

Приблизно 39% жінок і 16% чоловіків вважають за краще відвідувати торгові центри, тобто ці місця залишаються переважно жіночими. Хоча жінкам не дуже подобається те, що торгові центри занадто великі, і їх обхід займає дуже багато часу, проте вони дуже цінують широкий асортимент товарів, представлених в торгових центрах.

Чоловікам не подобається настирливість обслуговуючого персоналу в торгових центрах, що дуже дратує їх. На жаль, багатьом продавцям властивий тип поведінки, спрямований на жіночий шопінг. Чоловікам, відповідно, не подобається, коли до них ставляться, як до жінок.У торгових центрах приблизно 54% жінок і 33% чоловіків схильні робити спонтанні покупки. Чоловіки частіше планують свої покупки, а жінки частіше піддаються сьогохвилинно виниклої потреби. Збираючись в магазин, вони далеко не завжди знають, з якими покупками повернуться додому.

Люди, що воліють здійснювати шопінг в торговому центрі, в середньому трохи молодше тих, хто віддає перевагу спеціалізовані магазини, моли, ярмарки та ринки.

За даними соціологічних досліджень, лише 6% людей у віці від 25 років до 31 року воліють відвідувати не торгові центри, а інші магазини. А серед людей від 39 до 45 років кількість людей, які не люблять ходити в торгові центри, збільшується до 13%.

Причина того, що цей тип магазинів відвідує переважно молодь, можливо, полягає в тому, що товари і послуги, представлені в торгових центрах, орієнтовані в основному на людей відносно молодого віку.

Одним з найпривабливіших відділів у торговому центрі є відділ дитячих товарів. У сучасній Росії стрімко розвивається так звана індустрія дитинства.

В даний час з'явилося не тільки багато красивих і нових іграшок, але також створюються цілі модні колекції для дітей.

У недалекому минулому одягти дитину, придбати необхідні речі було серйозною проблемою, т. к. асортимент пропонованих товарів був дуже мізерний. Зараз недоліку в товарах для дітей не спостерігається. Та й проблема де знайти гроші, щоб придбати все, що хочеться, теж вирішується батьками. А от як не заплутатися в існуючому різноманітті?

Торгові центри пропонують своє рішення проблеми. Майже всі товари для дітей зібрані в одному місці. Тут же місцеві аніматори займають дітей іграми, поки їх батьки спокійно займаються шопінгом. Це дуже імпонує батькам, що мають 2 і більше дітей. Саме через це 30% батьків вважають за краще супермаркетам і молам торгові центри.

Додати коментар


Захисний код
Оновити