Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як правильно вибрати посуд для мікрохвильової печі

Як правильно вибрати посуд для мікрохвильової печі? Це питання цікавить практично всіх сучасних домогосподарок. Мікрохвильова піч - симбіоз фізики та кухонного обладнання дозволив людям економити значний час при приготуванні їжі. Особливо цінно, що в цьому апараті можна не тільки готувати їжу, але і безпечно розігрівати. Цей факт дає можливість користуватися мікрохвильовкою навіть дітям.

Одним з найголовніших питаннях при виборі мікрохвильової печі є вибір посуду, в якій їжа готується або розігрівається. Проблема в тому, що для мікрохвильовки посуд має бути спеціально пристосована. Це важливо, оскільки неправильна посуд може тріснути або вибухнути, знищивши саму мікрохвильовку. Ми розповімо вам про матеріали, які придатні для приміщення в мікрохвильову піч.Найпростішим видом є пластиковий посуд, точніше сказати з поліаміду чи поліетилену. Вона придатна для нашого випадку лише за наявності відповідного знака, мовця, що даний виріб годитися для високих температур (термостійке). Кераміка, скло і порцеляна - види матеріалів, які практично в 100% випадків тримають високі температури. У посуді з цих матеріалів можна готувати, розморожувати або підігрівати їжу.

Для режиму конвекції та гриля існують деякі обмеження. Щоб користуватися цим режимом, вам знадобиться вогнетривка посуд. Вона коштує дорожче звичайної, і це відмітна ознака її гарної якості. Справа в тому, що технологія виготовлення такого посуду більш складна. Що, безумовно, позначається і на її ціні. Однак додаткові витрати варті того. Такий посуд дозволить вам готувати не тільки в мікрохвильовці, у ній можна готувати і в духовій шафі, на електроплиті і на газовій плиті при наявності розсікача полум'я. Таким чином ви отримуєте абсолютно універсальну ємність для приготування їжі.

Зауважимо нашим споживачам, що слово «термостійка» і «вогнетривка» не є синонімом слова «залізний». Щоб ваша керамічний, скляний і фарфоровий посуд прослужила вам довго, необхідно дотримуватися деяких правил поводження з цим посудом:

1. Посуд не повинна випробовувати різких перепадів температур. Не можна дістати ємність з холодильника і поставити її відразу в мікрохвильовку. У цьому випадку вона просто трісне. Посуд має поступово нагрітися при кімнатній температурі.

2. Дуже гарячий посуд з мікрохвильовки не можна ставити на мокру поверхню. У цьому випадку вона у вас просто потріскається.

3. Скляний посуд зі значком термостійкості придатна тільки для приготування або розігрівання їжі в режимі мікрохвиль. Переважно використовувати товстостінний посуд, так як тонкі стінки з великою ймовірністю можуть лопнути. Добре себе зарекомендувала посуд зі склокераміки.

4. При розігріві порцій в порцелянових тарілках і чашках звертайте увагу на стійке положення посуду на поворотному столику.

5. Керамічна і фаянсовий посуд вимагає додаткового огляду на предмет рівномірного нанесення глазурі. В іншому випадку нерівномірність нагріву покриття призведе до його розтріскування і знищенню. Через те, що фаянс і кераміка погано пропускають мікрохвилі, спостерігається істотний нагрівання посуду, тому в цілях техніки безпеки при вийманні з мікрохвильовки необхідно користуватися рушником або спеціальними рукавицями.

6. При розігріві продуктів з фаст-фудів звертайте увагу, чи є на їх упаковці значок, що дозволяє виробляти розігрів в режимі мікрохвиль. Однак навіть за наявності такого знака необхідно постійно стежити за процесом розігріву. При дуже високій температурі розігріву папір може загорітися, а пінопласт почати плавитися. Пам'ятайте, що жир і цукор при нагріванні мають досить високу температуру, тому розігрівати їжу подібного роду в пенопластовой і паперовій упаковці небажано.

7. Допускається розігрів хлібо-булочних виробів у картонній упаковці. Зазвичай це дрібна випічка, яку прикривають зверху серветкою для того, щоб вони не пересушує. При розморожуванні тесту його краще перекласти пергаментом. Забороняється використання просмоленого паперу, щоб уникнути загоряння.

8. В мікрохвильовку не поміщають посуд, покриту воском, так як при високій температурі віск плавитися і псує їжу.

9. Термостійкий пластик розрахований на температурний режим порядку -40? С до +140 ° С. Однак варто обережно підходити до розігріву жирних або солодких продуктів, так як перевищення температури призведе до деформації пластикової тари. Для збереження аромату така тара може зверху покриватися плівкою. Щоб уникнути бавовни від великої кількості пара в плівці робляться кілька контрольних отворів.

10. В мікрохвильовку не можна ставити посуд з металу або посуд, в якій знаходяться елементи розпису з частинками металу (золото, срібло і т.д.). Це може призвести до вибуху мікрохвильовки.

У даній статті ми розповіли вам як правильно вибрати посуд для мікрохвильової печі. Приємного вам апетиту і хорошої роботи вашої техніці.

Додати коментар


Захисний код
Оновити