Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Квітник круглий рік

Квітник круглий рік - це цілком реальна мрія. У нинішній час мало людей, які не люблять квіти. У випадку навіть якщо ви маєте алергію на пилок, то напевно знаходите хоч якісь квіти красивими і марите про те, щоб мати квітник круглий рік. Безліч людей люблять розводити квіти саме в будинку, щоб прикрасити власну оселю, внести живі і яскраві фарби. І це зовсім не даремно, адже квіти здатні надавати сприятливий вплив на наше самопочуття і отже настрій. Ось тільки чомусь далеко не всі можуть виростити красиві і повноцінні рослини. У випадку якщо ви бажаєте спробувати себе в даному непростій справі, то повинні знати елементарні правила, які допоможуть створити справжній сад.Щоб створити чудовий квітник на цілий рік, першочергово слід грамотно розрахувати число рослин. Чим менше ваша кімната, чим більше в ній розташовується меблів та інших атрибутів, тим, відповідно, менше має бути кімнатних рослин і вони самі повинні бути дрібніше. Вся суть полягає в тому, що навіть квітам потрібно повітря, світло і, звичайно ж, місце. У разі якщо на одному метрі стануть тулитися пара горщиків, це буде виглядати не красиво і не корисно для самих кольорів.

Крім того, рослини, що формують квітник круглий рік, є ще й частиною інтер'єру. Підбирайте саме ті види, які не стануть контрастувати з обстановкою у вашій кімнаті. У разі якщо кімната обставлена в спокійному стилі, то забарвлення квітів і форма листя може бути будь-який. У даному випадку, чим цікавіше рослина, тим вигідніше воно виглядає на тлі обстановки. У разі якщо кімната сама по собі яскрава, насичена фарбами, візерунками і хитромудрими лініями, то підбирайте квіти з великим листям, які позбавлені яскравих суцвіть.

У випадку якщо ви вважаєте квіти частиною інтер'єру, то місце для квітів слід вибирати гармонує з іншою обстановкою. Це може бути столик або місце на стелажі, але не безліч вульгарних поличок і підставок, які, до всього ще й заважають.

У випадку якщо ви стежите за новинками в галузі квітникарства, щоб власноруч сформувати квітник на цілий рік, то, швидше за все, вже знаєте про те, що в нинішній час актуально вирощування декількох рослин в одному горщику або вазоні. Дана затія не позбавлена здорового глузду, незважаючи на всю химерність, оскільки багато квіти успішно доповнюють один одного. Проблема полягає тільки в тому, що не всі з них зможуть співіснувати один з одним. З цієї причини перед тим, як зважитися на даний експеримент, дізнайтеся про особливості кольорів, які ви збираєтеся зробити сусідами.

Підбирайте горщики, виконані з природних матеріалів, дерево, глина, кераміка. У даних горщиках квіти відчувають себе значно краще, ніж у пластикових або металевих, тому як природні матеріали «дихають», пропускають повітря і дозволяють грунті збагачуватися киснем.

Не забувайте і про те, що кімнатні рослини - вельми ніжні створення. Для їх здоров'я і тривалого життя потрібно світло, вологість і, звичайно ж, тепло. Деякі квіти шанують світло більше, інші - трохи менше, але дані особливості повинні бути обов'язково враховані перед тим, як ви визначитеся, куди поставити певний квітку і станете робити квітник своїми руками на цілий рік.

Раз на рік рослини слід обов'язково пересаджувати. Слід повністю міняти землю, дренаж, здійснювати підгодівлю. Пересаджувати рослини слід навесні, коли сніг вже фактично зійшов. Чим нижче температура на вулиці, тим вище ризик, що рослина не зможе прижитися. Взимку рослини потребують меншому обсязі води, але більшою захисті. Не слід виставляти їх на протяг. Поливати квіти слід всього лише раз на кілька днів. У теплу пору року квіти вимагають більш частого поливу, але ні в якому разі не тоді, коли в приміщенні жарко і тоді, коли на квіти потрапляють прямі промені сонця. Підгодовувати квіти слід в більшості випадків лише навесні і влітку, оскільки з осені вони впадають у сплячку. Це стосується абсолютно всіх рослин, виняток становлять лише тих, які цвітуть на протязі всього року.

Ще одне важливе умови тривалого життя квітки це грамотний догляд. Слід систематично очищати листя від пилу і бруду, щоб пори відкрилися. Це слід робити за допомогою м'якої тканини і чистої води без якихось коштів. Краще застосовувати кип'ячену або ж відфільтровану воду.

У літній час рослини, які становлять квітник на цілий рік, можна виставляти на балкон, але не під прямі промені сонця і не при сильних вітрах. Не забувайте, що рослина приживається істотно швидше, коли воно молоде, з цієї причини краще виростити велику пальму самостійно, ніж просто принести її з магазину.

Думаю, всі погодяться, що квіти красиві завжди, вони покращують наш настрій, переробляють вуглекислий газ, та й найкращим чином прикрашають оселю у разі якщо підібрані грамотно. У випадку якщо ми станемо ставитися до них з турботою, зелені рослини стануть радувати нас протягом багатьох років, стаючи все красивішим.

Додати коментар


Захисний код
Оновити