Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Гобелен - модна деталь у вінтажному інтер'єрі

Ще з давніх пір гобелени застосовувалися, для того, що б оформляти стіни, приховувати недоліки і попросту для задоволення своїх смаків. Мистецтво драпірування поверхонь гобеленами було поширено ще в середині сторіччя в Італії та Франції. Це вважалося не тільки прикрасою інтер'єру, це було ціле мистецтво,і володіли цією майстерністю далеко не все. Найчастіше на гобеленах представляли сцени застілля, мисливські пригоди, пасторалі, дивовижні квіти і фрукти, мальовничі пейзажі.

 

Зараз більшість і не згадають або не знають що ж таке цей гобелен.Але завдяки талановитим дизайнерам ці елементи декору поступово повертаються в моду і стають елементами вантажного інтер'єру.

За допомогою гобелен можна прикрасити самі різні обстановки, однак більш природно і гармонійно вони будуть виглядати зі старовинними предметами декору.

При оформленні інтер'єру гобеленами варто виходити за рамки.Адже за допомогою гобелен можна надати красу не тільки стінам, ними ще можна прикрашати підлоги, або ж встеляти замість звичайного покривала на дивани або ліжка.

При виборі малюнка, бажано дотримуватися того стилю, в якому зроблена Ваша кімната.

Для того, що б підібрати гобелен для кімнати в вінтажному стилі,слід дотримуватися кольорової палітри приміщення, а також загального стилі. Але все тут індивідуально, тому Ви повинні відчувати, що саме Ви хочете бачити на панно, який воно повинно бути тематики.

Один із сучасних різновидів гобелена - це панно з одноманітним геометричним візерунком, який ідеально підійде до вінтажному інтер'єру певного стилю.

Найчастіше, гобелени підбирають відповідно до каталогів, де можна відшукати справжні творіння мистецтва. Завдяки прогресивним технологіям такі картини стали більш довговічні, якісніше, і легко піддаються чищенню.

Дуже красиво і унікально виглядають гобелени,зроблені в східному стилі. У більшості випадків вони набагато менше звичайних і можуть прикрашати порожні стіни або ж служити доповненням до інших елементами інтер'єру.

Для того, що б привнести в своє житло більше комфорту і розкоші, обов'язково вибирайте гобелени спокійних тонів, і з красивими радують око малюнками.

Вважається,що мальовничі панно із зображеними на них людьми. Приносять душевний спокій і умиротворення, спонукаючи по-філософськи подивитися на навколишній світ. Вони випромінюють витонченість, гармонію і символізм.

Елегантний, витончений вінтажний стиль любить красиві старовинні предмети. Що б підсилити його красу слід використовувати старовинні тканини, вази, посуд, Статуетки та все те, що буде Вас радувати. І найголовнішим атрибутом, який додасть Вашому інтер'єру унікальною родзинки повинен бути гобелен.

Додати коментар


Захисний код
Оновити